Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy ne legyen már vita a korkülönbségeken? Aki párt választ, lefelé és felfelé ugyanannyit térjen el, és főleg a férfiakra vonatkozik ez mert még mindig sokan kiskirályt játszanak.

Figyelt kérdés
Az nem egy kegy egy férfitől, ha pl véletlenül vele egykorú nővel jön össze komoly kapcsolatra, mert összejöhetett volna nála idősebbel is, ahogy fiatalabbal is. Teljesen normális hogy lefelé és felfelé is UGYANANNYIT térjen el a fejében a kis ideálképe, és nem kell megilletődni azon hogy nagy kegyesen felmegy a saját éltes életkoráig is akár. Mivel hogy természetesen az a középpont, és ahhoz képest kell viszonyítani, onnan lehet pluszmínuszozni...

2019. nov. 16. 09:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
5%

#7 nem, még mindig nyerő vagyok 15től fölfelé :D

#8 itt van egy érvekkel nem rendelkező, agresszíven lepontozó, kiöregedő feminista user-felhő, akik lehúznak ha nem vágsz egybe a kétbites világlátásukkal. Akkor mondj véleményt, ha nem zavar az alacsony pont.

2019. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
30%

#11: Ez jogos és szomorú. :/ Érdekes, hogy sokan szeretik itt hangoztatni, hogy mennyi a nőgyűlölő, miközben valamiért a nőkkel szembeni negatív dolgok vannak lepontozva, a férfiakkal szembeni negatív dolgok felpontozva. Ha valóban annyi a nőgyűlölő, akkor ez hogy lehetséges?

Az is fura, hogy a válaszaimmal a környezetemben szinte mindenki egyetért (nők és férfiak egyaránt), csak a 2 bites emberek nem.

De, ami a leggázabb az egészben, hogyha ugyanolyan választ írok a férfiakról és nőkről, akkor szintén meglátszik a pontozásokban, hogy mennyi megkeseredett nő van az oldalon.

2019. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
#12: Inkább nézd meg milyen kérdések vannak kiírva. kb. 80%-a a nőket lehúzó, himsovi nyavajgás.
2019. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

#13: Ja, konkrétan ez a kérdés is a férfiaknak van címezve negatív értelemben... :D

Megnéztem, nem sokat láttam. Ja, hogy a "miért nem találok barátnőt?" kérdések automatikusan nyavajgások részedről, mert férfiak írják ki, de a "nyomi a pasim, de vele maradok" kérdések nem?

Igazából te magad vagy a tökéletes példa arra, amit írtam. Rendszeresen szólogatsz be férfiaknak, írsz róluk negatívakat és 81%-on állsz.

2019. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
28%
Olyan vicces, hogy automatikusan igazolódik amiről beszélünk. Egymásnak írogattok, hasonló terjedelemben és stílusban, egyikőtök 100%, másik 0%os értékeléseket kap. Remélem ez a lepontozó húgyagyú réteg egyetlen öröme az életben, hogy itt nyomogatja a gombot. Én pl életemben nem pontoznék le ellenvéleményt, ha olyan minőségben van tálalva, mert a nézetkülönbségből fakadó édekes beszélgetések éppen hogy hasznosak.
2019. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
27%
Én 22 éves nő vagyok. Simán belefér hogy osszejojjek egy 30 éves pasival. Az ugye 8 év. Na most ez lefele akkor 14. Ugye te se gondolod komolyan hogy egy 14 éves kisfiúnak is esélyt kellene adnom? Meg egyébként is hagy döntse már el mindenki hogy kit és mit akar. Nem te fogod megmondani. Gondolom vénkisasszony vagy aki nem kell a pasiknak.
2019. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
85%

"Elárulom, minden férfi fiatal, feszes, vékony csajokat hajkurászna, csak a többségnek nem jut."


Igen lásd Kienu Reeves.

Szerintem a saját igényeidet ne keverd össze az összes férfival, biztos van egy olyan széles réteg amiről te beszélsz, mint a Borkai félék is, de aki kb. csak ennyit képes meglátni egy nőből az nagyon felejtős a nőknél is ha kiderül. Te pl. mennyire vennél komolyan egy olyan lányt aki csak "tenyészbikákkal" áll szóba, ezért téged is offolna?

Az embereknek más a prioritása, neked a fiatal feszes vékony lányok tetszenek, nincsen ezzel baj.


A másik, egy anonim oldalom irigynek nevezni más embereket elég meredek, hiszen azt sem tudjuk kik/ mik vagyok, szal ez nonszensz valahol, hogy azért mert idősebb valaki(30+!) egyből irigy is. :) Főleg arra akivel az életben nem találkozott... Nem ragozom, elég érdekes feltételezés, és nem mellesleg következetlen.

Azt kellene megérteni, hogy nem mindenki ösztönlény aggyal él, hanem különböző kritériumok alapján keresgél, de az a kritérium nem pont olyan, mint a másé, mint a tiéd. Ugyanúgy téged is passzolna más, ha meg tudná hogyan viszonyulsz a nőkhöz, mert az ő kritériumának pont te nem felelsz meg.

2019. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Örvendek itt a vitának, és a férfiak szempontjainak, de sajnos nemcsak a férfiak szempontjairól van szó. Nem baj ha max 50 %-ban normális figyelembe venni azt hogy óh jaj mit akarsz te mint férfi, és legszívesebben a szoszéd tinicsajra vered? A nőknek is ugyanúgy tetszik a fiatal férfi, semmi különbség nincsen. Gyerekvállalásban sincsen különbség, mert gyereket kihordani egy egészséges nő természetesen sokáig képes, a gyerek génállománya pedig szintén 50-50%-ban függ apucitól és anyucitól. Az meg hogy vannak nők akik korosabb gazdag pasit akarnak, az az ő bajuk, de nem kellene ezt mindenkire ráhúzni. Ez így igazságos.
2019. nov. 16. 15:45
 19/37 A kérdező kommentje:
16-os, köszike kis koraérett libus, de van párom, 2 évvel fiatalabb nálam, fiatalon szültem am rossz volt, idősebben már könnyebben ment. Viszont kb 20 éves korom óta látom ezt ami megy, és nem igazán értek vele egyet. Nem érdekel hogy te 8 évvel idősebb pasit tartasz izgatónak, az a te bajod, attól még nem fogja mindenki úgy csinálni mint te ha nem haragszol.
2019. nov. 16. 15:54
 20/37 A kérdező kommentje:
16-os, egyébként nem gondoltam hogy ennyire szájbarágósan kell elmagyarázni. Képzeld, a 18 éves nők se jönnek össze 10 éves fiúkkal, ez nem azért alakul így mert csajszika vagy :D Hanem azért mert még nem nőtt fel a delikvens, nyilván azt meg kellene várni...
2019. nov. 16. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!