Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyerekkel együtt elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel együtt elhagyott a párom. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

15 évig voltunk együtt. Én mindig mondtam hogy gyereket szeretnék de ő sosem mondott erre semmit a második évig aztán megmondta hogy nem szeretne. Nem tudtam beletörődni. Depressziós lettem hisz ő aki szeret hogy nem akar gyereket tőlem. Olyat csináltam ami miatt elítéltek.. elfelejtettem bevenni a bogyót. Gyorsan teherbe estem, a barátnőimmel még viccelődtünk is ezen. A biztonság kedvéért a 12. hét után mondtam el a páromnak. Teljesen elhidegült, úgy beszélt velem mint egy kutyával és még az is előfordult hogy terhesen megütött engem, egyszer az arcom szélét ököllel. A kapcsolatunk pokolivá vált de engem egy idő után már csak az érdekelt hogy megláthassam a kisfiam. Sajnos sérülten született. A párom el sem jött a szülésre, meg sem nézte. Amikor hazahoztak a kórházból, direkt mindig úgy állt hogy ne lásson rá. Összetörte a lelkemet ezzel a viselkedéssel. Éjjel-nappal zokogtam. Eltelt 4 hónap, kiderült hogy megcsal és el akar költözni. Idézem azt mondta hogy "a kötelező gyerektartást kifizeti hogy ne legyen gondja a törvénnyel de ezen felül semmi mást ne várjak tőle, se anyagilag, se érzelmileg."

3 napja elköltözött. A cuccait itt hagyta, abban reménykedem hogy visszajön még érte és akkor meggyőzhetem de napok óta nem jön és a telefont sem veszi fel pedig kicseng, facebookon ismerősök maradtunk, gyakran zöld a pontja nap közben de nem nyitja meg amit írok neki. Még csak meg sem nézi.

Itt maradtam egy beteg gyerekkel és néha úgy érzem hogy ennél már a semmi is jobb. De nem adom fel csak hatalmas fájdalom van a lelkemben.


Köszönöm ha végigolvastad.



tegnap 15:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező is beteg. Nem létezik ilyen ember aki ennyire rohan szalad a másik után és zaklatja mindenhol. Cseppet sem tudlak sajnálni...ha van egy kis esze a csávónak távoltartásit kér ellened.
tegnap 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarod provokálni, hogy megint megüssön? Vagy miért mennél megkeresni?
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
De mi baja van a gyereknek? És mennyi idős? Egyébként nekem is gyanús ez a kérdés.
tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Októberben este kint botorkálni egy beteg újszülöttel a verekedős apját keresve nem biztos, hogy jó ötlet...te vagy teljesen beteg vagy agyilag, vagy ez akkora kamu mint a ház.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy,hogy karma.

Ő nem akart gyereket, te átvágtad.

Tönkretetted a saját életedet, de a gyerekét is.

Megérte?

Miért nem kerestél olyat, aki akart volna gyereket?

Nem, nem szeretted, csak kapaszkodtàl belé, hátha. Nem jött össze.

Nem fog visszajönni hozzád, mert eljátszottad a bizalmát.

(Mondjuk pasiként, ha nem akarok gyereket akkor minimum gumi, de ez az ő hülyesége, viszont nem volt jogod átverni se...)

A gyerek közös döntés és egy életre szól. Ezt elk***tad, nem kicsit, nagyon...

tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Aha, magyarul átbsztad, aztán csodálkozol, hogy nem kér belőled.


Nekem sem kéne olyan nő aki "elfelejt" védekezni. Hát hogyne.

Én is elhagytalak volna a francba.

tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Jelentettem, mert egyértelműen csak kitaláció.
tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg nem troll kérdés....

Mit vártál? Ő nem akar gyereket, te meg mégis szülsz neki? Hát milyen ember vagy te???

tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem vetetted el?
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azt gondolta, hogy ezek után boldogan élnek, mint egy család, mert belenyugszik a pasi.
tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!