Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyerekkel együtt elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel együtt elhagyott a párom. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

15 évig voltunk együtt. Én mindig mondtam hogy gyereket szeretnék de ő sosem mondott erre semmit a második évig aztán megmondta hogy nem szeretne. Nem tudtam beletörődni. Depressziós lettem hisz ő aki szeret hogy nem akar gyereket tőlem. Olyat csináltam ami miatt elítéltek.. elfelejtettem bevenni a bogyót. Gyorsan teherbe estem, a barátnőimmel még viccelődtünk is ezen. A biztonság kedvéért a 12. hét után mondtam el a páromnak. Teljesen elhidegült, úgy beszélt velem mint egy kutyával és még az is előfordult hogy terhesen megütött engem, egyszer az arcom szélét ököllel. A kapcsolatunk pokolivá vált de engem egy idő után már csak az érdekelt hogy megláthassam a kisfiam. Sajnos sérülten született. A párom el sem jött a szülésre, meg sem nézte. Amikor hazahoztak a kórházból, direkt mindig úgy állt hogy ne lásson rá. Összetörte a lelkemet ezzel a viselkedéssel. Éjjel-nappal zokogtam. Eltelt 4 hónap, kiderült hogy megcsal és el akar költözni. Idézem azt mondta hogy "a kötelező gyerektartást kifizeti hogy ne legyen gondja a törvénnyel de ezen felül semmi mást ne várjak tőle, se anyagilag, se érzelmileg."

3 napja elköltözött. A cuccait itt hagyta, abban reménykedem hogy visszajön még érte és akkor meggyőzhetem de napok óta nem jön és a telefont sem veszi fel pedig kicseng, facebookon ismerősök maradtunk, gyakran zöld a pontja nap közben de nem nyitja meg amit írok neki. Még csak meg sem nézi.

Itt maradtam egy beteg gyerekkel és néha úgy érzem hogy ennél már a semmi is jobb. De nem adom fel csak hatalmas fájdalom van a lelkemben.


Köszönöm ha végigolvastad.



tegnap 15:19
1 2 3 4 5 6
 21/51 lámlámnahát ***** válasza:
91%
tűnj már innen
tegnap 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

megcsörgettem, szinte azonnal letette majd letiltott. én ezt már nem bírom.

rosszul leszek szerintem most. mostmár sehol sem tudom elérni többet!!!!!!

tegnap 15:54
 23/51 anonim ***** válasza:
87%
100% kamu.
tegnap 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
nem kamu de higyj amit akarsz nem érdekel
tegnap 15:57
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kell előbb készenállni a családalapításra, és nem csak cigány módon potyogtatni a purgyékat.
tegnap 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
megpróbálom személyesen felkeresni mert ezt nem bírom el hogy letiltott. vannak helyek ahol kereshetem.
tegnap 16:04
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vártál? Visszarohan hozzád és mintaapa lesz?

Ez meg sajnos akkor is benne van a pakliban, hogy egyedül kell felneveled, ha ő akarta a gyereket jobban. Rengetegen tudnak erről mesélni. Nőként ez van, csak úgy vállalj gyereket, ha egyedül, apa nélkül is fel tudod nevelni.


Te pedig a lehető legtetűbb módon intézted az egészet. Szándékosan estél teherbe a tudta nélkül és csak akkor mondtad el, mikor már nem lehetett elvetetni.

Csak azt nem értem, hogy mit akarsz te még ettől az embertől, aki úgy utál, hogy rátok se bír nézni? Szerinted ha visszamenne, abban lenne köszönet? Vagy olyan kapcsolatról álmodsz, ahol a kanod felváltva üt téged meg a gyereked?

Gyereket akartál. Minden áron. Megkaptad. Most pedig fizeted az árát.

tegnap 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
89%
Megérdemelted!
tegnap 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy sérülten, betegen született a gyerek?

De ha ennyire nem tudod egyedül felnevelni, akkor jobb lenne neki, ha lemondanál róla. Vagy így is, úgy is nevelőszülőkhöz kerül.

tegnap 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

A pofont nem érdemelted meg (a nem önvédelemből történő fizikai agresszióra nincs mentség), de minden mást igen. Te nem tartottad tiszteletben, hogy nem szeretne gyereket és te árultad el azzal, hogy "elfelejtetted" a gyógyszeredet. Ostobán és gerinctelenül viselkedtél és jól teszi, hogy már emberszámba se vesz. Én se vennélek, írom ezt nőként.

Hagyd békén azt a férfit és neveld fel tisztességesen azt a szegény gyereket, ha már ennyire vágytál rá.

tegnap 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!