Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg bántalmazó lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bántalmazó lennék, amiért egyszer kihasználtam?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmről és rólam van szó.

Szakítottam, leírta magát előttem, hozzátenném, hogy jó okkal (cserbenhagyott betegen, megcsalt, önző volt).

Kikötöttem a szüleimnek, hogy ne engedjék be a házba, ha esetleg jönne, és letiltottam mindenhol.

De persze apám egyszer beengedte, és akkor jött magyarázkodni, vezekelni, békülni. A békülés és a kapcsolat újrakezdésének reményében szexuálisan is akart rám hatni (a szakítást okozó problémánk részben a szexhez kapcsolódik), és elérte, hogy lefeküdjünk, meg is engedett olyan dolgokat, amelyekről előtte hallani sem akart, én pedig kihasználtam ezt.

Tudom, hogy nem volt szép tőlem, de amint ott feküdtünk szex után, még mindig ugyanazt az undort éreztem tőle, mint embertől, és bevallottam, hogy egyáltalán nem szeretnék együtt lenni, eszem ágában sincs vele kibékülni.

Azóta is azzal jön, hogy tönkretettem, állandóan férfiellenes mémeket osztogat meg állítólag és bántalmazott nőként hivatkozik magára.

Jogos lenne ez, vagy inkább nekem van igazam abban, hogy 0 önkritikája van és teljesen vakon van?

Bánom, amit csináltam, ha visszaforgathatnám az időt, hozzá nem nyúlnék soha többé a szakítás után, de mégsem érzem úgy, hogy én bántalmazó lennék és ne érdemelte volna meg, amit kapott.



szept. 15. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

Azért remélem mindannyian belátjuk, hogy már csak azért is, mert a férfiak tesztoszteron adagja sokszorosa az átlag női szintnek, ott a nagyobb a testi vágy ami zsigerileg hajt, meg vannak ilyen társadalmi hozzáállásbeli eltérések is, amihez sokan idomulnak mindkét oldalról, hogy a nő legyen kiszolgáló, a nőkkel gyakrabban esik meg a sztori. De férfinak is összerándulhat ettől a gyomra, ha ezt hallja, hogy kihasználják, csak vélelmeztem, itt sok női reakció lehetett.


Oké, megbántad, tök jó a fejlődés, azt gondolom. Szívszorító, amikor valaki nem is realizálja, mennyire fájdalmas, amit tett.

szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:

1. Rengeteg normális és mindennapokban visszafogott nő nyitott az ágyban, és nagyon is lehet velük élvezni akár "extrább" dolgokat, sok olyan volt már, amit a nők kértek tőlem és nem fordítva. Nem úgy néz ki, hogy a "normális nő" az egy sírós, visszafogott kis virágszál, akitől megtiszteltetésnek kell venni, hogy a vasárnapi mise után megdughatja az ember misszionáriusban.

2. Eszem ágában sincs prostinak fizetni.

3. De igen, megtörtént velem.

4. De igen, a férfiak testének is vannak határai. Az enyémet pedig nem egyszer, nem kétszer lépték át.

5. Vicces a megcsalt terhes feleségekkel jönni egy olyan kérdés alatt, ahol a nő nem bírt ki pár hetet hűségben, miközben beteg volt a társa. Ujjal mutogatás much?

6. Nem azt bántam meg, hogy az exem "bántottam", hanem azt, hogy a saját lelkem és szexualitásomat szennyeztem egy ilyen aktussal. Ő egyezett bele mindenbe, és ő gondolta azt, hogy ha ismét felkínálja nekem a testét (mután millió zaklatási kísérletét hagytam figyelmen kívül, de apám mégis beengedte a szobámba), akkor majd minden rendben lesz köztünk.

szept. 16. 22:08
 63/69 anonim ***** válasza:
Nem a te lelked lett beszennyezve hanem a lány teste és a lelke pedig összetörve. Ugyanolyan romboló egy ilyen a női léleknek mint egy nemi erőszak. Csak te soha nem tudhatod milyen érzés mert férfi vagy és elkövető.
szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

Kérdező nyilvánvalóan a másik válaszoló beteg, teljesen felesleges válaszolnod neki. Már miért kellene itt bárkinek is felelősséget vállalnia minden férfi bűnéért.

Ez is fura, hogy ennyire magyarázol még neki is.

Szerintem amúgy inkább az lenne egészséges, ha azt sajnálod, ennyire empátia mentesen kihasználtál valakit. Én nem hiszem hogy amúgy beszennyeznénk magunkat egy szexel... az csak szex, nincs szennytartalma ami ráömlik a szexualitásra. Szóval itt sántít valami és inkább az emberi oldal. Mindegy úgyis mondasz rá valami mentegetőzést, de szerintem árulkodó, hogy mennyire véded, hogy te nem tettél mással semmi rosszat vele, csak magaddal. és kit érdekel komolyan, hogy apád beengedte :D tökre irreleváns :D

szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:

Magyarázok, mert ilyen vicc kategóriés abszurdumot ritkán lát az ember.


Én elég sokáig tudok empatikus lenni, megbocsájtó vagyok. De ő átlépett egy olyan határt, ahol már nekem nem sok empátiám van felé (max. olyan esetekben, mint betegség, halál, tényleges erőszak, stb.)

Azt mondjuk sajnálnám, ha kitervelten hitegettem volna béküléssel, és én kértem volna a szexet, és erőltettem volna rá a vágyam.

Úgy, hogy odajött, miután mindenhonnan tiltottam és világosan megmondtam, hogy ne, és ezek után is zaklatott, majd a szobámban rámmászott, kezdeményezett, felkínálkozott, nem igazán.

Számomra ennek a szexnek van bőven szennytartalma.

Egyrészt az, hogy én se működtem egészségesen, mert a szex nem arról szól, ami akkor és ott történt, hogy én intim módon érintkezem egy emberi 0-val "jól van, akkor tessék" attitűddel.

A szex a szeretetről és a kölcsönös örömszerzésről kéne, hogy szóljon.

Másrészt pedig azért is szenny, mert tényleg érdemtelennek tartom arra, hogy hozzám érhessen, és így hiteltelen bohócot csináltam magamból azzal, hogy mégis hagytam és megtettem ezt az egészet.

Az ő lelkét azért nem féltem és nem nagyon veszem számításba, mert ha annyira viráglelkű lenne, hogy érdemes legyen ezt tenni, akkor alapból nem bánt volna úgy velem, ahogy.

Nem hiszek abban, hogy valaha is szeretett engem, ráadásul éretlen is volt, a kapcsolatunk addig működött csak, ameddig nem jött be egy nehéz élethelyzet, amint bejött ez, akkor teljesen csődöt mondott, és nem miattam. Úgy gondolom, hogy kibékülni is csak a saját lelkiismerete és a kifelé mutatott kép (ez mindig fontos volt neki) miatt szeretett volna, nem szerelemből. Akkor alapból nem úgy próbálta volna, hogy rámmászik és felkínálja minden egyes testnyílását, miután az volt az alap konfliktus, hogy türelmetlenül erőltette rám a szexet nap mint nap, amikor nem voltam jól, és nem akartam.

szept. 16. 22:43
 66/69 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem azt akarod előadni szexuális erőszaknak, hogy a saját barátnőd próbált kezdeményezni és életet lehelni a szánalmas virslikédbe?
szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
0%
A magyarázkodásod ócska. Teljesen mindegy hogy kivel jöttél össze és hány beteget ápolsz. Ameddig ezt a bűnöd nem ismered be és nem vagy képes bánni addig féreg vagy egyértelműen és ez elől nem menekülsz.
szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:
Haha, álmodban.
szept. 16. 22:59
 69/69 anonim ***** válasza:
Mi lesz akkor, ha kiderul, hogy nemcsak kihasznaltad, de teherbe is ejtetted? 🙃🍼👶
ma 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!