Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg bántalmazó lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bántalmazó lennék, amiért egyszer kihasználtam?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmről és rólam van szó.

Szakítottam, leírta magát előttem, hozzátenném, hogy jó okkal (cserbenhagyott betegen, megcsalt, önző volt).

Kikötöttem a szüleimnek, hogy ne engedjék be a házba, ha esetleg jönne, és letiltottam mindenhol.

De persze apám egyszer beengedte, és akkor jött magyarázkodni, vezekelni, békülni. A békülés és a kapcsolat újrakezdésének reményében szexuálisan is akart rám hatni (a szakítást okozó problémánk részben a szexhez kapcsolódik), és elérte, hogy lefeküdjünk, meg is engedett olyan dolgokat, amelyekről előtte hallani sem akart, én pedig kihasználtam ezt.

Tudom, hogy nem volt szép tőlem, de amint ott feküdtünk szex után, még mindig ugyanazt az undort éreztem tőle, mint embertől, és bevallottam, hogy egyáltalán nem szeretnék együtt lenni, eszem ágában sincs vele kibékülni.

Azóta is azzal jön, hogy tönkretettem, állandóan férfiellenes mémeket osztogat meg állítólag és bántalmazott nőként hivatkozik magára.

Jogos lenne ez, vagy inkább nekem van igazam abban, hogy 0 önkritikája van és teljesen vakon van?

Bánom, amit csináltam, ha visszaforgathatnám az időt, hozzá nem nyúlnék soha többé a szakítás után, de mégsem érzem úgy, hogy én bántalmazó lennék és ne érdemelte volna meg, amit kapott.



szept. 15. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező itt nincs annyi IQja a nőknek hogy felfogják hogy az exed egy féreg ember volt. Azt hiszik ilyen nem létezik, hogy te annyira tudnád ismerni a másikat hogy lásd hogy egy féreg, aki nem tud erteket adni.


Szóval ez most olyan mintha félig egy oviba írtad volna a kérdésed és a sok ovisnak magyarázni kell mert nem értik..


Egyébként ami történt veled abban szerintem a legfontosabb hogy tanulj belőle. Az is igaz, hogy kihasználtad, de az is, hogy ő saját magának teremtette ezt az egesz szituációt. Ő próbált manipulálni a szexualitással is. Csak szarul van, mert visszaütött neki, hogy te használtad őt ki. És aki féreg, alja szinten van, annak ez még nehezebben viselhető el, és még kevésbé tudja iranyitani az érzelmeit. A leírásból olyan nőnek tűnik, aki mindig megteremti magának hogy szar legyen és leszarja a másikat, aztán bőg.

szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
38%

"mert előre megvan magadról a túlzott pozitív véleményed, valamint minden kritikát lesöpörsz."

Szerintem csak van egy alap onismerete, a kommentelők meg nem is értik amit ír és tippelgetnek valami baromságot.. a helyében nem is fáradoznék hogy nektek magyarázzak..

szept. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
66%
Egyikőtök sem jobb vagy rosszabb a másiknál.
szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
53%

Atya ég, dehogy vagy bántalmazó 😃


Magadra ne vedd amiket összehord, nem jött be a terve, azért csinálja.


Egyébként meg először is ő akarta kihasználni a tested arra, hogy elérje amit akar. Te csak belementél 🤷🏻‍♀️😄

szept. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

De igen, pontosan tudom, hogy jobb vagyok nála, és azt is, hogy miért.

Kezdjük a megcsalás körülményeivel. Majdnem 2 hónapig voltam kórházban, ebből nagyjából 3 hétig élet és halál között.

Ő alapból alig 30-60 percekre járt be látogatni (simán megtehette volna, hogy többre).

Amikor kiengedtek, akkor az volt a legfontosabb neki, hogy mikor szexelek már vele, ugyanis egy ideig nem működött a dolog (lelki és fizikai okai is voltak, gyógyszermellékhatás, stb.). Szétfrusztrált engem már napi szinten ezzel, és egy idő után minden kudarcos próbálkozás után bőgött és hazament.

Az lett a vége, hogy megcsalt, és az volt az indok, hogy "nem érezte már magát nőnek", tönkrement az önbizalma. Elvárta, hogy szinte még dicsérjem is meg, mert nem feküdt le a másik palival, "csak" smároltak, taperolták egymást és szobára mentek (házibuliban), és neki elég volt, hogy végre érezte, hogy valaki akarja őt.

Bocsánatot kért, de azt mondta, hogy legalább most már türelmesebb tud lenni velem, haha.

Szerintem ilyen emberrel én soha nem voltam és nem is leszek egy szinten.

Pláne, hogy ott van a tény, hogy azóta nekem lett másik párom, és megkaptam a karmától, hogy nagyon és hosszan beteg lett, és én végig mellette voltam, nem ilyen pár órácskás látogatások erejéig, hanem 0-24-ben ápoltam, amikor itthon volt.

Remélem, mondanom sem kell, hogy eszem ágában nem volt azzal szekálni, hogy mikor szexel már velem, és nem magammal foglalkoztam állandóan.

Ebben semmi önfényezés vagy védekezés nincs, hanem puszta tények.


A másik tény pedig az, hogy még egy hónapot se kellett volna várnia az exemnek a szexre, miután engem hazaengedtek.

Pár hetet nem bírt ki türelemmel és hűséggel.

Szerintem az ilyen ember "érzésein" kár filozofálni, nem igazán hiszem, hogy tud bármit is a szeretetről.

szept. 16. 00:58
 26/69 anonim ***** válasza:
35%

Oke. Neki vannak igenyei, es lehet hogy a szexmentes idoszakon tul, meg rideg es bunko is voltal vele. Ezt siman kinezem beloled. Alapvetoen a joban-rosszban kapcsolat hive vagyok, es termeszetesen krizis idejen megerto vagyok a parommal.

Lehet, hogy exed nagyon vagyott arra, hogy szeretve erezze magat es ez a vagy elhatalmasodott rajta.

Nem tagadta amit tett. Ok, te ezen nem tudsz tullepni, amihez jogod is van, de akkor miert kellett megdugni? Ebben a reszben neki adok igazat. Uriember modjara le kellett volna zarni a dolgot, helyette kihasznaltad es adod itt az artatlant. Mondjuk az is sokat dob az egeszen, hogy mibe ment bele, amibe korabban nem akart. Felteszem valami undibb dologrol van szo, igy ez meg tobbet dob a serelmere. En azt latom, hogy o azert probalt tenni ezert a kapcsolatert, de te az a tipikus duzzogo- korulottem forog a vilag csavoka vagy, aki most nyeregben erzi magat.

Maskor viselkedj szepen, es kontrolald magad. Azt irtad, hogy undorodsz tole, de ahhoz kepes jol megdugtad. Ot viszont kritizalod, amiert engedte, hogy megtapizzak. Te sem vagy jobb.

szept. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
41%
Nem használtad ki hiszen ő beleegyezett mint egy qrva. Ez mióta bántalmazás, kihasználás? Mondjuk inkább ki kellett volna dobni, de ő kezdte el az egészet...
szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valami ezer éves sztori? Mintha már olvastam volna valahol.
szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
64%

Nem. De egyébként manapság már azt is bántalmazásnak nevezik, ha beszólsz a másiknak.


5 éves kislány az óvodában: "Judit néni, Andris csúnyát mondott rám, tessék neki szólni!" 😭


35-40 éves asszonyok ugyanezt játsszák el a pszichológusnál.


Semmi vagányság, semmi keménység.

De ami rosszabb, a pasik is elnőiesedtek, és ugyanígy hisztiznek.

szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
68%
Messze nem bántalmazás, de kihasználás volt valóban, hiszen te tudtad hogy nem akarod őt, nem szereted mégis lefekudtel vele, úgy hogy nagyon jól tudtad neki mi a célja ezzel. Nyilván nem menti fel őt az hogy te is szemét voltál, de őszintén: minek kellett lefekudni vele? Legalább tanultál belőle?
szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!