Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg bántalmazó lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bántalmazó lennék, amiért egyszer kihasználtam?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmről és rólam van szó.

Szakítottam, leírta magát előttem, hozzátenném, hogy jó okkal (cserbenhagyott betegen, megcsalt, önző volt).

Kikötöttem a szüleimnek, hogy ne engedjék be a házba, ha esetleg jönne, és letiltottam mindenhol.

De persze apám egyszer beengedte, és akkor jött magyarázkodni, vezekelni, békülni. A békülés és a kapcsolat újrakezdésének reményében szexuálisan is akart rám hatni (a szakítást okozó problémánk részben a szexhez kapcsolódik), és elérte, hogy lefeküdjünk, meg is engedett olyan dolgokat, amelyekről előtte hallani sem akart, én pedig kihasználtam ezt.

Tudom, hogy nem volt szép tőlem, de amint ott feküdtünk szex után, még mindig ugyanazt az undort éreztem tőle, mint embertől, és bevallottam, hogy egyáltalán nem szeretnék együtt lenni, eszem ágában sincs vele kibékülni.

Azóta is azzal jön, hogy tönkretettem, állandóan férfiellenes mémeket osztogat meg állítólag és bántalmazott nőként hivatkozik magára.

Jogos lenne ez, vagy inkább nekem van igazam abban, hogy 0 önkritikája van és teljesen vakon van?

Bánom, amit csináltam, ha visszaforgathatnám az időt, hozzá nem nyúlnék soha többé a szakítás után, de mégsem érzem úgy, hogy én bántalmazó lennék és ne érdemelte volna meg, amit kapott.



szept. 15. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
65%
Mert feltettél egy kérdést. Ha nem érdekel mások véleménye ne kérdezz.
szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdésem, hogy én milyen ember vagyok, és az sem, hogy melyikünk a rosszabb.

A kérdés az, hogy a bántalmazás fogalomkörébe tényleg beletartozik-e már egy egyszeri kihasználás mások szerint, vagy nem.

És ezt is csak amolyan kíváncsiságból kérdeztem, nem azért, mert a válaszok bármit is változtatnának az énképemen.

Azért kezeljük helyükön a dolgunkat, meg egyesek ugye saját magukat.

szept. 16. 19:09
 53/69 anonim ***** válasza:
És azt gondolod hogy majd az emberek nem fognak reagálni a tettedre?
szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Mégis ki reagálna és mit, ami engem valóban érinthet is? :)
szept. 16. 19:54
 55/69 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj kérdező, hogy fogalmad nincs a női testről és szexualitásról. Ez amit elkövettél ellene, traumatizálhatta egy életre a lányt és simán hathat úgy a lelkére mint egy nemi erőszak. Ő egy béke-szexbe egyezett bele, ami után egy pár vagytok újra, nem abba hogy kiéld az ösztöneidet érzelmek nélkül az ő szerencsétlen testén még valami undorító fétissel kiegészítve ráadásul... Innen is látszik, hogy szeretett és bármit meg akart tenni érted, csak bocsáss már meg neki. Nevetséges vagy ahogy te mondasz olyat hogy most már úgy gondolod, azért nem feküdnél le vele, mert nem méltó, hogy hozzád érjen. Nagyon fordítva ülsz a lovon mert ti férfiak szoktatok szexért kuncsorogni és a legtöbbeknek, mint ahogy neked sem, semmi érzelmi része nincs, szóval nem nekünk kell méltónak lenni a ti testetekhez hanem fordítva. Azt soha nem fogjátok megérteni, hogy a mi testünk és szexualitásunk mennyire törékeny. Nem tudod felfogni a traumát, amit okoztál. Lehet, hogy undorodott saját magától, minden féle tüneteket produkált szerencsétlen (nagyon gyakori a szexuális traumák esetén), a leírtak alapján segítségre szorul. A megcsalásos szál pedig bagatell és röhelyes. Csak nem volt gusztusa lefeküdni más pasival mert téged szeretett. Nem csalt meg! Fordított helyzetben vajon te mit csináltál volna? A kérdésedből lejön hogy kezeled a szexet és érzéketlenül is bele tudsz menni szóval nem kérdés mi lett volna fordított esetben. :) A pasik szokták megcsalni még a veszélyeztetett terhes feleségüket is és világra szóló hisztit csapni, hogy még egy szopit vagy kézimunkát sem kapnak a nőtől, amikor már mindenórás és minden baja van.
szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

Azt szeretném kérdezni kérdező, hogy te elvileg már egy másik, boldog párkapcsolatban vagy, ahol már valami nagy betegség is volt, ahol te mindent jobban teljesítesz mint az említett nő, akkor miért is született most ez a kérdés, meg mikor volt az az ominózus utólagos szex? Miért van még porondon ez a kérdés?

Nem tudom én nem szexelek olyan emberrel, akitől undorodok, szóval én nem gondolom, hogy csak az egyik személlyel vannak gondok.

szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:

Nemcsak elvileg, hanem gyakorlatilag is másik kapcsolatban élek, és beteg volt a párom.

Azért született a kérdés, mert az exem azóta is ebben él, hogy ő szegény áldozat, és nincs is senkije, és érdekelt, hogy hányan sorolnak a bántalmazás fogalmába egy ilyet esetet. Puszta kíváncsiság.

Én örülök, hogy a bántalmazás témakörével többet foglalkoznak már az utóbbi években, nagyobb figyelmet kap a téma, csak azt vettem észre, hogy néhol már elmosódnak a határok, és olyan is megkapja a "bántalmazó" bélyeget adott esetben, akinek nem kellene.

De amúgy valóban nem mai sztori, régebben történt, de nekem egy nagy lelki törés volt.


Az 55-ösre inkább nem is reagálnék, nem lenne belőle köszönet.

szept. 16. 21:23
 58/69 anonim ***** válasza:

Nem bántalmazó szerintem, de bunkó, etikátlan. Részemről akkor is, ha a nő, vagy férfi nagyon gáz volt, akkor is egy egészséges lelkületű ember ha undorodik tőle, nem dugja meg, hanem odébbáll.

Elképzelem, hogy így bánnak velem amit leírtál, hát egyrészt a betegségem alatt már ki lenne dobva, amit erőszakoskodik, és utána nem kerülne sor rá, hogy meg akarjam alázni, vagy kihasználni, eleve mert nem akarok kihasználni senkit, aki így bánt velem, nekem nem erről szól a szexualitás, nem is tudom összekapcsolni. Nem tudjuk, hogy mi volt pontosan köztetek, csak ez, hogy tudtad, hogy nem akart soha megtenni bizonyos dolgokat, mégis rávetted... hát nem szép, és elég sok rossz érzést kelt bennem, szerintem ezért is lehetnek ilyen heves érzelmi reakciók ezzel kapcsolatban sok nőben, mert ismerjük ezt szerintem rengetegen, hogy olyan dolgokra akarnak rávenni minket, vagy vettek rá már minket, amiket nem akartunk és ez triggerel belül.

szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

58


Ez az okfejtés teljesen korrekt.

Részben pont emiatt írtam többször is, hogy bánom a dolgot. Már rég nem így működik az én szexualitásom sem, és elég baj, hogy fiatalabb koromban így működött.

De ennek is oka volt amúgy, és nem egészséges oka, annyit elárulok.


A dolog, amire rávettem, úgy történt, hogy miközben mászott rám, még ő ajánlgatta, hogy kérhetek tőle bármit, mert most mindenre vevő, és akkor mondtam, hogy a szaván fogom, és kértem, ő meg akkor mindenféle ellenállás vagy szájhúzás nélkül belement.


Egyébként soha nem erőltettem senkire semmit a szexben, azt a bizonyos dolgot is 1x kértem tőle a kapcsolat alatt (illetve inkább kérdeztem, hogy benne lenne-e), de nagyon határozott nemet kaptam, szóval nem hoztam fel többet. Egészen addig a pillanatig, amiről a kérdésben szó van.


Olyasmi pedig, hogy áthágják az ember testének a határait, erőltetnek dolgokat, nagyon nem csak nőkkel történik sajnos, de most szerintem ne erre tereljük a témát.

szept. 16. 21:46
 60/69 anonim ***** válasza:
0%
Már az is undorító hogy egy visszafogott normális lánynak felhozol ilyeneket... Nem erre vagyunk valók hogy kiszolgáljuk a férfiak perverzióit! Ha undorító dolgokat akarsz akkor ne legyen barátnőd hanem keress prostit és fizess meg érte busásan. Azzal meg ne röhögtess már hogy veled is megtörtént. A ti testeteknek nincsenek határai mert ti nem szabtok neki a végtelen igénytelenség, perverziók és az állandó kangörcs és semmis önkontroll miatt! Még a terhes feleségetek se szokott szent lenni, hány meg hány történet van amikor még olyankor is csalják a nőt!
szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!