Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg bántalmazó lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bántalmazó lennék, amiért egyszer kihasználtam?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmről és rólam van szó.

Szakítottam, leírta magát előttem, hozzátenném, hogy jó okkal (cserbenhagyott betegen, megcsalt, önző volt).

Kikötöttem a szüleimnek, hogy ne engedjék be a házba, ha esetleg jönne, és letiltottam mindenhol.

De persze apám egyszer beengedte, és akkor jött magyarázkodni, vezekelni, békülni. A békülés és a kapcsolat újrakezdésének reményében szexuálisan is akart rám hatni (a szakítást okozó problémánk részben a szexhez kapcsolódik), és elérte, hogy lefeküdjünk, meg is engedett olyan dolgokat, amelyekről előtte hallani sem akart, én pedig kihasználtam ezt.

Tudom, hogy nem volt szép tőlem, de amint ott feküdtünk szex után, még mindig ugyanazt az undort éreztem tőle, mint embertől, és bevallottam, hogy egyáltalán nem szeretnék együtt lenni, eszem ágában sincs vele kibékülni.

Azóta is azzal jön, hogy tönkretettem, állandóan férfiellenes mémeket osztogat meg állítólag és bántalmazott nőként hivatkozik magára.

Jogos lenne ez, vagy inkább nekem van igazam abban, hogy 0 önkritikája van és teljesen vakon van?

Bánom, amit csináltam, ha visszaforgathatnám az időt, hozzá nem nyúlnék soha többé a szakítás után, de mégsem érzem úgy, hogy én bántalmazó lennék és ne érdemelte volna meg, amit kapott.



szept. 15. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
39%

9

Azért, mert a válaszolók a férfiakat szeretik hibáztatni, a kérdező meg nyilván nem magát. Ebből lesznek a tökéletes 100 válaszos, egymásnak beszólogatós kérdés. Csak hogy tartva legyen a színvonal

szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, hogy a szintje alatt soha nem leszek, az nekem sose volt kérdés.


Amúgy nem is a megcsalás maga a lényeg, hanem ahogy és amilyen körülmények között tette, és ahogyan azt hitte utána, hogy rendben van a dolog.

szept. 15. 23:31
 13/69 anonim ***** válasza:
60%
12 Hogy hogy sose? Pont most kerültél oda ezzel.
szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:

Én a saját hibámat elismertem már a kérdésem szövegében.

Csak azt tartom hülyeségnek, hogy bármilyen szinten komolyan számba lehetett volna venni az "érzéseit", mivel már a megcsalás természetéből adódóan súlyosan érzelmi deficites volt alapból is.

szept. 15. 23:36
 15/69 A kérdező kommentje:
Nem, nem kerültem és nem is kerülök oda, mivel én már képes voltam olyan értéket adni másnak, amire ő soha az életben nem lesz képes.
szept. 15. 23:37
 16/69 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy bazi nagy két lábon járó red flag vagy ezzel a sztorival, meg ahogy fényezed itt magad. Ballagj el egy pszichológushoz, hátha kiderítik milyen irányba érdemes fejlődnöd. Itt hiába kérdezgetsz, mert előre megvan magadról a túlzott pozitív véleményed, valamint minden kritikát lesöpörsz.
szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:
Nincs elég infod rólam ahhoz, hogy ezt komolyan tudjam venni.
szept. 15. 23:42
 18/69 anonim ***** válasza:
29%
Ja, nem azért írom ezt mert a kérdező hímnemű, fordított nemekkel ugyanilyen csajnak ugyanezt írnám.
szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
45%
17 Oké, de pl ha beszélgetnél akár velem, vagy hasonló emberekkel, nem is lenne több infónk, mert ilyen felfogás kiderülése után szépen offolnálak.
szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

Most ilyen vergődést én is elő tudok adni pepitába: Még lehetősége se lenne akár neked, akár egy hozzád hasonló embernek élőben, hogy bármit is megtudjanak az életemről és a "felfogásomról", mert még beszélgetésre sem méltatnám az ilyet. :)

Kb. ennyi értelme volt.


Elég vicces, hogy elvileg én tartom magam nagyra, miközben valaki idejön vergődni éjfélkor, és ténylegesen elhiszi magáról, hogy bárkit is érdekel az interneten, hogy ő kit offolna ki.

szept. 15. 23:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!