Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg bántalmazó lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bántalmazó lennék, amiért egyszer kihasználtam?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmről és rólam van szó.

Szakítottam, leírta magát előttem, hozzátenném, hogy jó okkal (cserbenhagyott betegen, megcsalt, önző volt).

Kikötöttem a szüleimnek, hogy ne engedjék be a házba, ha esetleg jönne, és letiltottam mindenhol.

De persze apám egyszer beengedte, és akkor jött magyarázkodni, vezekelni, békülni. A békülés és a kapcsolat újrakezdésének reményében szexuálisan is akart rám hatni (a szakítást okozó problémánk részben a szexhez kapcsolódik), és elérte, hogy lefeküdjünk, meg is engedett olyan dolgokat, amelyekről előtte hallani sem akart, én pedig kihasználtam ezt.

Tudom, hogy nem volt szép tőlem, de amint ott feküdtünk szex után, még mindig ugyanazt az undort éreztem tőle, mint embertől, és bevallottam, hogy egyáltalán nem szeretnék együtt lenni, eszem ágában sincs vele kibékülni.

Azóta is azzal jön, hogy tönkretettem, állandóan férfiellenes mémeket osztogat meg állítólag és bántalmazott nőként hivatkozik magára.

Jogos lenne ez, vagy inkább nekem van igazam abban, hogy 0 önkritikája van és teljesen vakon van?

Bánom, amit csináltam, ha visszaforgathatnám az időt, hozzá nem nyúlnék soha többé a szakítás után, de mégsem érzem úgy, hogy én bántalmazó lennék és ne érdemelte volna meg, amit kapott.



szept. 15. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
38%
Jogos. Ő érzett irántad, te nem, és ráadásul tudtad mit nem akar amit kihasználtál, és ráadásul lefeküdtél olyannal akitől emberileg undorodsz. Inkább magadtól kellene undorodni, lehet a nő sem egy matyóhímzés, ha betegen cserbenhagyott, de te se.
szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:

Nem valószínű, hogy érzett volna irántam bármit is, nemcsak akkor, hanem a kapcsolat alatt sem. Az olyanok, mint ő, magukon kívül nem igazán éreznek senki iránt.

Szóval ezt kár belevenni a képletbe.

szept. 15. 23:22
 3/68 anonim ***** válasza:
88%

A bántalmazás nem ez a kategória szerintem, mivel mind a ketten benne voltak.


Kihasználás =/= bántalmazás.


Ettől függetlenül nem kellett volna kihasználnod, hanem szimplán ki kellett volna raknod, te úgy látom ezt te is tudod

szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:

2

Miért milyen ő?

szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Így van, ezzel tisztában vagyok.
szept. 15. 23:25
 6/68 anonim ***** válasza:
41%
Na persze, mentegeted magad. Az emberi lények szoktak érezni, ő meg veled akart kibékülni, valószínű nem a szomszéd fogta meg. Még sajnálnálak is hogy szegény megcsaltak, ha nem lenne ez az undorító sztori a végén.
szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

4

Milyen? Végtelenül önző és gerinctelen.

szept. 15. 23:26
 8/68 anonim ***** válasza:
74%
Simán lesüllyedtél a szintjére, vagy az alá.
szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy mindkettőtőkkel baj van? miért csak egyik, vagy másik lehet?
szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:

7

Miért gondolod ezt róla?

szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!