Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem ez a hagyományos randifo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez a hagyományos randiformátum nagyon nem bejövős, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi értelmét nem látom ezeknek a találkozzunk-ismeretlenül-egy-kávézóban randiknak.

A legutóbbi ilyen típusú randim körülményeit írom le, de mesélhetnék bármelyikről az utóbbi tucat közül.

Szóval, társkeresőn megtaláljuk egymást, elsőre szimpatikusak vagyunk egymásnak, csetelünk egy keveset, majd megbeszélünk egy randit, ahogy annak lennie kell. Lefixálunk egy hétköznap 7 órát. Péntek délutánján meg hétvégéjét ugye így elsőre, tök ismeretlenül nem áldozza rám a lány, érthető. Ragaszkodik hozzá, hogy valami kommersz helyre üljünk be, nem mondja, de egyből átjön, hogy meg szeretné hagyni magának a lehetőséget, hogy bármikor fel tudjon állni és távozni, ne legyen ciki számára a helyzet, ha esetleg nem lennék neki szimpi. Max másfél órát tud maradni, és kiköti, hogy alkoholt ne fogyasszunk.

Na most én fél 6-ig munkában vagyok, szellemi munkát végzek, így utána már eléggé fáradt vagyok agyilag. Másnap is meló van, időteher alatt is vagyok. Ilyen körülmények között én egyszerűen nem tudok ellazulni, ez a másfél óra borzasztó kevés, hogy az agyzsibbasztó kutatói meló után én egy randira legyek ráhangolódva.

Közben a lányok, legalábbis akikkel összehoz a sors, többnyire elég visszahúzódóak,, önbizalomhiányosak, vagyis nekem kell fenntartanom az egész beszélgetést, különben meg sem mukkannának. Bemagolhatnék valami gyors felszedős-csajozós dumát, de az meg nem rám vallana, én magamat tudom adni.

Nem lenne amúgy gondom ezzel az egésszel (mármint az ismerkedéssel), csak ezek a szűk keretek valahogy nálam nem működnek. Gondolok vagytok így többen is ezzel, lányok közül is biztos vagytok páran, akik kevésbé szeretitek ezt a fajta randit. Szóval, ti hogy oldjátok meg a dolgot?



2019. febr. 17. 00:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
# 30, az már régen gond, ha frusztrált vagy és fel kell oldódnod egy nő társaságában. Miért kell feloldódni?
2019. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Szerintem amúgy a legjobb első randi az, ha ismered már picit előtte a másikat (suli, munkahely, ismerős ismerőse). Na ott semmi ilyen gond nincs, mint amiket itt felsoroltam.

Ha jön egy új kolléganő a cégünkhöz, aki nekem bejön, én szívem szerint 1-2 hónap személyes ismeretség után hívnám el randizni. Csak addigra sokan sajnos már leírnak, ha nem lépek.

2019. febr. 17. 16:58
 33/34 A kérdező kommentje:

31: Azért mégsem viselkedhetek úgy egy idegen ember társaságában, mintha ezer éve ismernénk egymást.

Próbáltam már ezt is, de nagyon bizarrnak tartom. Fordítva is nagyon furának hat nekem, amikor a lány egyből szinte a nyakamba akar ugrani.

Egyszerűen teljesen más egy kialakult kapcsolat meg egy vadidegen ember. Márpedig egy ilyen első randin erről van szó, akárhogy is nézzük. Szerintem ez egy teljesen normális dolog.

2019. febr. 17. 17:17
 34/34 anonim ***** válasza:

22 vagyok.


Miota elvaras h a pasi tobb szellemi erofeszitet tegyen egy talakozasba ??? :-D

Mar regen rossz ha igy gondolkodsz ...

Az elso talakozas nem randi, randi akkor lesz ha mar volt szemelyes kontaktus es elhivod ...

Neten keresztul nem az.


En is 9orai munka utan megyek el alt. De nekem adott esetben feludules a talakozas. Nem egyszer volt h az aznapi melo miatt koszosan pokhalosan vakolat darabokkal diszitve jelentem meg kezemben egy munkavedelmi sisakkal :-D a pasi oltonyben volt. Vicces es egyben nevetseges is volt, viszont lett egy 2 eves kapcsolat belole.


En nem vagyok passziv beszelgetek ellenben nem kerdezoskodom. Nem erdekel az elso par korben az h mennyit keres hol dolgozik kivel el hol el etc... Az erdekel h ki a masik milyen ember. Az erdekel h milyen erzelmet valt ki belolem, milyen reakciokat produkalok.

Azert mert nem kerdezek sokan azt hiszik nem erdekel a masik holott nem igy van. Csak eppen a korulmenyei hagynak hidegen. Felesleges infok egy elso talakozasnal.


Szex. Nalam akkor van letjogosultsaga ha mar erzek nemi kotodest. Vedidegen emberrel aligha lehetseges. Max akkor ha elotte mar jo ideje volt kontaktus mas platformon.

2019. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!