Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem ez a hagyományos randifo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez a hagyományos randiformátum nagyon nem bejövős, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi értelmét nem látom ezeknek a találkozzunk-ismeretlenül-egy-kávézóban randiknak.

A legutóbbi ilyen típusú randim körülményeit írom le, de mesélhetnék bármelyikről az utóbbi tucat közül.

Szóval, társkeresőn megtaláljuk egymást, elsőre szimpatikusak vagyunk egymásnak, csetelünk egy keveset, majd megbeszélünk egy randit, ahogy annak lennie kell. Lefixálunk egy hétköznap 7 órát. Péntek délutánján meg hétvégéjét ugye így elsőre, tök ismeretlenül nem áldozza rám a lány, érthető. Ragaszkodik hozzá, hogy valami kommersz helyre üljünk be, nem mondja, de egyből átjön, hogy meg szeretné hagyni magának a lehetőséget, hogy bármikor fel tudjon állni és távozni, ne legyen ciki számára a helyzet, ha esetleg nem lennék neki szimpi. Max másfél órát tud maradni, és kiköti, hogy alkoholt ne fogyasszunk.

Na most én fél 6-ig munkában vagyok, szellemi munkát végzek, így utána már eléggé fáradt vagyok agyilag. Másnap is meló van, időteher alatt is vagyok. Ilyen körülmények között én egyszerűen nem tudok ellazulni, ez a másfél óra borzasztó kevés, hogy az agyzsibbasztó kutatói meló után én egy randira legyek ráhangolódva.

Közben a lányok, legalábbis akikkel összehoz a sors, többnyire elég visszahúzódóak,, önbizalomhiányosak, vagyis nekem kell fenntartanom az egész beszélgetést, különben meg sem mukkannának. Bemagolhatnék valami gyors felszedős-csajozós dumát, de az meg nem rám vallana, én magamat tudom adni.

Nem lenne amúgy gondom ezzel az egésszel (mármint az ismerkedéssel), csak ezek a szűk keretek valahogy nálam nem működnek. Gondolok vagytok így többen is ezzel, lányok közül is biztos vagytok páran, akik kevésbé szeretitek ezt a fajta randit. Szóval, ti hogy oldjátok meg a dolgot?



2019. febr. 17. 00:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nekem a 3-4 óra tetszik elsőre. Akivel egy hullámhosszon vagyunk, azzal elrepül, még akkor is ha nem lesz belőle kapcsolat. Az összes randim, amiből lett valami, az ilyen hosszú volt. A telefonáljunk, szkájpoljunk stb.-ből soha nem lesz semmi.
2019. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%

Elso talakozasra egy hetkoznap delutan/esti 1,5 oras beszelgetes pontosan eleg . Pont eleg h megnezd tetszik e a masik es eltud e indulni valami. Nekem nem akarjon csokolozni elso talin es mast sem. Ne akarjon alkoholt inni es szobara vinni a pasas.


Gondolkodj milyen szar mar ha bealdozod a szombar delutanodat ra mondjuk 3-4 orat raszansz a masik meg 10 perc uatan kozli h hello.

Oda a raszant idod.


Nokent ez a velemenyem.


Persze masodik harmadikra mar erdemes idot aldozni es akar hetveget is.

2019. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

22: "Elso talakozasra egy hetkoznap delutan/esti 1,5 oras beszelgetes pontosan eleg ."

Igen, de a társadalom elvárja, hogy a férfi "vezessen", a férfi tartsa fenn az érdeklődést a nőben, és közben persze legyen kellően humoros. Ezzel nincs is gondom alapból, csak én sem tudok egyenletes teljesítményt nyújtani. És sajnos, tetszik vagy sem, sokszor az első benyomás a döntő, ilyen leegyszerűsített társadalomban élünk.

Szóval, bocsi, hogy ezt mondom, de nőként könnyen beszélsz, a férfiaknak általában jóval több szellemi munkával jár egy randi.

Ha én beesek úgy, hogy már a nevemre sem emlékszem, akkor képzelheted mennyire lesz intelligens a humorom, mennyi erőm lesz sztorikat mesélni, bókokat kitalálni. Elvárhatnám én is, hogy a nő legyen határozott, a nő legyen vicces, de azzal nem jutnék sokra.

"Nekem nem akarjon csokolozni elso talin es mast sem.

Ne akarjon alkoholt inni es szobara vinni a pasas."

Ezt én sem erőltetem. Nem akarom első randin szobára vinni a lányt, abszolút támogatom a fokozatosságot.

Az alkohol mindössze azért esne jól, hogy hangulatba kerüljek a beszélgetéshez.

2019. febr. 17. 15:12
 24/34 anonim ***** válasza:
43%

Nem mindegy, hogy mit akarok tőle, ismerem-e már, hogyan ismerkedtünk meg, stb. Ha netes, akkor telefonon beszéltünk már webcamban, láttam. Ha csak megnézzük egymást, akkor az kb 15perc, arra jó beülni. Ha randi, akkor én első randin szeretem letesztelni a férfit, és szex lesz. Az is belefér 1,5 órába, ha annyira megvan a kémia és összeillünk, akkor több. Nekem egy randi nem randi szex nélkül. Nem akarom húzni az időt, lehet jó fej, van humora, jól néz ki, de ha nem tud teljesíteni, akkor nem kell erőltetni.


26N

2019. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Kicsit OFF

Egyébként, nehogy azt higyjétek lányok, hogy az a menő pasi, aki veletek szemben ül egy randin, az alapból ilyen 0-24. Hogy ő csak úgy spontán adja magát, minden erőfeszítés nélkül. Van pár ilyen is, de azért az nem olyan gyakori, mint néhányan képzelik.

Ne tudjátok meg, mennyire meg tudnak változni a nagydumás, lányoknál amúgy sikeres haverjaim, amikor beesnek mondjuk péntek este 10-kor a sörözőbe egy randi után. Mondjuk úgy, hogy olyankor már nem szoktak kommunikatív kedvükben lenni.

ON

2019. febr. 17. 15:32
 26/34 anonim ***** válasza:
65%
Felőlem a faszi az ölembe is ülhet és lehetünk együtt 8 órát, akkor sem csókolom meg, nekem az még idegen kategória. De én nem az vagyok, akire ránézel és bszhatod. Meg azt hittem, itt párkapcsolatról volt szó, nem strigulákról.
2019. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Alapból az olyan pasi, aki társadalmi elvárásokkal jön, nem kéne, nekem nem kell olyan fazon, aki valami íratlan szabályoknak akar megfelelni.


Másrészt, ha kapcsolatban vagyunk, munka után mindig ez lesz a program? Iszik, hogy beszélgessünk, vagy olyan fáradt, hogy csak kókadtan sóhajtozik?

2019. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit OFF


Ha már kapcsolatról van szó és nem akar szexelni, akkor vagy nem illünk össze vagy nincs meg a kémia. Szted én a strigulákat gyűjtöm nőként? Vagyok már annyira felnőtt, hogy volt tapasztalatom. Ha nem illünk össze szex közben, akkor megette a fene. Ha tetszem neki, ő is nekem, szimpátia is megvan, akkor minek halogassam? Csak, hogy le legyek ribi? Nő vagyok, szeretem a szexet, hedonista és sorry, akinek ez nem tetszik, azzal nem hogy kapcsolatban nem akarok lenni, de a véleménye sem érdekel. Szerinted jobb ha megvan minden és majd a 3. randin kiderül vagy később, hogy a szexben nem illünk össze. Csókolózni én sem szoktam első randin, az sokkal intimebb, mint a szex.

2019. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
65%

Cica, csak az alkalmat kerested, hogy elmondd ezt? Visszanéztem, a 17-es versenyzőnél olvastam azt, amire jött ez a reakcióm.


Miért ne gyűjthetnéd a strigulákat nőként? Csak számolni kell tudni hozzá, nem péniszhez kötött.

2019. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

27: "Másrészt, ha kapcsolatban vagyunk, munka után mindig ez lesz a program? Iszik, hogy beszélgessünk, vagy olyan fáradt, hogy csak kókadtan sóhajtozik?"

Ha már megvan a kémia, és nem ismerkedésre, összecsiszolódásra megy el az energia, akkor természetesen nem!

Nekem például férfiként szükségem van arra, hogy össze legyünk hangolva, hogy egy bizonyos szinten fel is tudjak oldódni a kapcsolatban, vagyis ne kelljen egyfolytában elvárásokat teljesítenem. Ez egy teljesen más szint, mint amikor olyasvalakivel kell együtt töltened időt, aki még szinte teljesen idegen számodra.

2019. febr. 17. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!