Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan csajok, akiknek tetszene, ha egy pasi a hagyományos értelemben "udvarolna" nekik?

Figyelt kérdés

Szóval nem lenne ez a forrókásakerülgetés, egyértelmű, hogy mit akar a férfi, és "meghódítja" a nőt. Bókokkal, odafigyeléssel, azzal, hogy érezteti vele, mennyire kell neki.

Működik ez még valakinél? Vagy már csak az "úgy teszek, mintha sz*rnék rád" meg "menő vagyok, örülhetsz, ha velem lehetsz" módszerrel lehet sikert elérni?


2013. jan. 10. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van, szerencsére kifogtam 1 ilyet. De nem hiszem hogy ő lenne az utolsó épeszű példány :)
2013. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyen csajok, csak nagyon kevesen. A mai társadalom jóformán "kineveli" ezt belőlünk, mert egy idő után elfelejtsük, hogy lehetne ilyen is. Valamint, hát.. ahogy észreveszem, a csajok eladják magukat, nincs önbecsülés, értékrendszer, tartás, gerinc vagy tisztaság, mindent az vezérel, hogy mi a "menő" és mi épp a divat.

Nékem a volt barátom volt így, többször találkoztunk, sétáltunk, meghívott moziba, és olyan 5-6 találkozó után (a találkozgatások előtt 3 hónapon keresztül minden nap órákat beszélgettünk, tehát nem röpke összejövés volt) megfogtuk egymás kezét :P

(megjegyzem, most vagyok 21 éves).


Ha egy tipikusan mai fiatalt akarsz meghódítani, akkor viszont... hát, nem akarlak elszomorítani, de a mai "csajok" nem sokra jók. Tisztelet a kivételnek, de az is olyan kevés, hogy két kezemen megszámolom. Ha viszont tényleg egy olyan nőt fogsz ki, aki megérdemli, hogy úgymond "udvaroljanak" neki, az szerintem értékelni is fogja :)

2013. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én párom ezzel szedett össze.
2013. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem olyan lány kéne, akivel kölcsönösen fel tudunk nézni egymásra. Én imádom őt a nőiességéért, azért, hogy érték, hogy van méltósága, eleganciája, ő pedig engem azért, mert határozott vagyok, megvédem, és ő a szemem fénye, és tudja, hogy mindent megtennék érte.

Na most ezt nem tudom elképzelni olyannal, akit úgy szedek össze, hogy eljátszom neki a menőcsávót.

2013. jan. 10. 16:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyen lányok, csak nem kell feladni.

Vannak olyanok akik nem kifejezetten szeretnek pasik után szaladgálni, már ha érted mire gondolok.. Egy nőnek legyen tartása, és ne az legyen hogy összejön valakivel, és már szeretlek imádlak, kell egy kis idő a megismeréshez.:)

Egy pasinak az a dolga, hogy megvédje a nőt, és hódítsa, de nem csak amíg az összejövés ideje tart, hanem hosszú évekig, és az a harmónia meg is maradjon, egy nőnek pedig viszonozni a szeretetével.:)

2013. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én az olyanokat akik menőzve próbáltak valamit elérni nálam, olyan gyorsan koptattam le amennyire csak tudtam, majd én voltam a rossz, hogy nem értékelem a "figyelmüket".

Amúgy ezekkel a mai módszerekkel, hogy csak úgy felszednek csajt, max azokat lehet akik nem akarnak komoly kapcsolatot.


De egyébként nem csak a fitalok ilyenek, én bár csak 19 vagyok, de múltkor úgy meglepődtem, amikor egy 20-as évei közepén-végén járó pasi azzal jött oda, hogy "futó" kapcsolatot akar, majd nézett rám hülyén, hogy mi az, hogy ennyi idősen nekem komoly kapcsolat kell és nem kaland.

Úgy, hogy ennyi. :)


Amúgy meg, lehet bókolni egy lánynak, de manapság azt mondjuk, hogy hamarabb beszéljenek a tettek, mert rengeteg pasi bókol, amikor meg csak megdönteni akarja a lányt... és igen találkoztam ilyennel is.

2013. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden álmom egy ilyen fiú :)
2013. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nimloth válasza:

Én is ilyen vagyok. De még nem találkoztam ilyen fiúval.

21/L

2013. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy nem az enyém az utolsó!
2013. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért nem találkoztál ilyen fiúval, mert aki ilyen lenne alapból, az is már kénytelen máshogy viselkedni általában, ha néha sikert is szeretne aratni.
2013. jan. 10. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!