Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem ez a hagyományos randifo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez a hagyományos randiformátum nagyon nem bejövős, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi értelmét nem látom ezeknek a találkozzunk-ismeretlenül-egy-kávézóban randiknak.

A legutóbbi ilyen típusú randim körülményeit írom le, de mesélhetnék bármelyikről az utóbbi tucat közül.

Szóval, társkeresőn megtaláljuk egymást, elsőre szimpatikusak vagyunk egymásnak, csetelünk egy keveset, majd megbeszélünk egy randit, ahogy annak lennie kell. Lefixálunk egy hétköznap 7 órát. Péntek délutánján meg hétvégéjét ugye így elsőre, tök ismeretlenül nem áldozza rám a lány, érthető. Ragaszkodik hozzá, hogy valami kommersz helyre üljünk be, nem mondja, de egyből átjön, hogy meg szeretné hagyni magának a lehetőséget, hogy bármikor fel tudjon állni és távozni, ne legyen ciki számára a helyzet, ha esetleg nem lennék neki szimpi. Max másfél órát tud maradni, és kiköti, hogy alkoholt ne fogyasszunk.

Na most én fél 6-ig munkában vagyok, szellemi munkát végzek, így utána már eléggé fáradt vagyok agyilag. Másnap is meló van, időteher alatt is vagyok. Ilyen körülmények között én egyszerűen nem tudok ellazulni, ez a másfél óra borzasztó kevés, hogy az agyzsibbasztó kutatói meló után én egy randira legyek ráhangolódva.

Közben a lányok, legalábbis akikkel összehoz a sors, többnyire elég visszahúzódóak,, önbizalomhiányosak, vagyis nekem kell fenntartanom az egész beszélgetést, különben meg sem mukkannának. Bemagolhatnék valami gyors felszedős-csajozós dumát, de az meg nem rám vallana, én magamat tudom adni.

Nem lenne amúgy gondom ezzel az egésszel (mármint az ismerkedéssel), csak ezek a szűk keretek valahogy nálam nem működnek. Gondolok vagytok így többen is ezzel, lányok közül is biztos vagytok páran, akik kevésbé szeretitek ezt a fajta randit. Szóval, ti hogy oldjátok meg a dolgot?



2019. febr. 17. 00:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez tök jó szűrő, bár szerencsére már régen nem kellett randizgatnom. Én sem vagyok oda az ilyen "beszéljünk a munkánkról és a hobbinkról másfél órát egy étteremben" randikért. Igazából én direkt próbálok mindig idiótábbnál idiótább randikat kitalálni. És előre közlöm, hogy nem szeretem az ilyen tipikus, megszokott dolgokat. Igazából semmilyen területen. Tényleg jó szűrő ez társkeresésnél. Találkoztam már kisbolt előtt majd elmentünk sétálni a temetőbe. Volt már olyan randim, ahol elintéztük együtt a nagybevásárlást. Mentünk már halál alpári falunapra. Csomó égtelen baromság első randinak. :D Akivel ilyet nem lehet azzal nem is akarok együtt lenni. A bolondokat szeretem. Igazából neked is azt tudom mondani, hogy szelektálj és legyél őszinte azzal kapcsolatban, hogy milyen randi nagyon nem pálya neked. Nem árt persze ha van pár kreatív ötleted, de ha találsz valakit akivel passzoltok az ugyan így lesz vele és ötletei is lesznek. Nem muszáj mindenkivel elmenni randira aki egy kicsit is normálisnak tűnik.
2019. febr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Rockarc ***** válasza:
60%

Egyaltalan ne tekintsd randinak, ha nem ismeritek egymast. Ez meg csak ismerkedes, a randi utana jon. A masfel ora boven eleg, abbol mar van egy jo benyomasod, hogy milyen ember lehet a masik. En legtobbszor mar a megszolalas elott tudom, hogy szimpatikus lesz-e, vagy se. Elso benyomasnak, boven eleg ennyi, te is be tudod mutatni a te oldalad, es a masik is. Minden tovabbi csak ezutan jon.


42F

2019. febr. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Tinderről találkoztam +50 pasival, ez a szokásos, üljünk be vhova... egyszerűbb. Beszélgetünk, ha úgy néz ki mint a képeken, kellemes élőben is a hangja, tetszik, akkor megoldjuk a továbbiakat valahol.
2019. febr. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg első ismerkedős találkozásnak bőven elég másfél óra. Menne a fene egy idegennel temetőbe, vagy akár bevásárolni. Falunapra, vagy máshova hülyülni, szórakozni barátokkal megyek.

Egy idegennel elég elsőre beülni egy kávéra, sütire, ahol lehet kicsit beszélgetni, aztán ha nem jön be rövidre zárni az egészet.

2019. febr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%

"Egyaltalan ne tekintsd randinak, ha nem ismeritek egymast."

A randi definíciója:

Találkozó ismerkedés vagy bizalmas kapcsolat céljából.

2019. febr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
22%
Én is mindig utáltam ezt az üljünk be valahova témát, engem valamiért feszélyez. De szerintem esetedben a randialanyokkal is van némi probléma.
2019. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
34%
Én is utálom az ilyeneket, csak elveszi a kedvem a másik fél megismerésétől, annyira unalmas. Felszínes, lekorlátoz, lefáraszt, nem mutat valós képet egyikünkről se.
2019. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
45%

Én sem szerettem soha, ezért nem is hívtam egyszer sem senkit randira. Szórakoztassál jelen helyzetben egy idegent és közben olyan az egész jellege, mint egy kihallgatás.

Egy ilyen randi, találkozás, minden, csak nem kellemes időtöltés.

2019. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem hétvégére időzíted a találkozókat? Akkor el lehet menni valahová délután sétálni vagy ilyesmi.
2019. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%

Aki randizni akar, beáldozza a hétvegéjét.

Jobb odamenni frissen, éberen, mint munkából odaszakadni este 7re.

Ezt , azt hittem, alapnak tekintik az emberek.

2019. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!