Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem ez a hagyományos randifo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez a hagyományos randiformátum nagyon nem bejövős, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi értelmét nem látom ezeknek a találkozzunk-ismeretlenül-egy-kávézóban randiknak.

A legutóbbi ilyen típusú randim körülményeit írom le, de mesélhetnék bármelyikről az utóbbi tucat közül.

Szóval, társkeresőn megtaláljuk egymást, elsőre szimpatikusak vagyunk egymásnak, csetelünk egy keveset, majd megbeszélünk egy randit, ahogy annak lennie kell. Lefixálunk egy hétköznap 7 órát. Péntek délutánján meg hétvégéjét ugye így elsőre, tök ismeretlenül nem áldozza rám a lány, érthető. Ragaszkodik hozzá, hogy valami kommersz helyre üljünk be, nem mondja, de egyből átjön, hogy meg szeretné hagyni magának a lehetőséget, hogy bármikor fel tudjon állni és távozni, ne legyen ciki számára a helyzet, ha esetleg nem lennék neki szimpi. Max másfél órát tud maradni, és kiköti, hogy alkoholt ne fogyasszunk.

Na most én fél 6-ig munkában vagyok, szellemi munkát végzek, így utána már eléggé fáradt vagyok agyilag. Másnap is meló van, időteher alatt is vagyok. Ilyen körülmények között én egyszerűen nem tudok ellazulni, ez a másfél óra borzasztó kevés, hogy az agyzsibbasztó kutatói meló után én egy randira legyek ráhangolódva.

Közben a lányok, legalábbis akikkel összehoz a sors, többnyire elég visszahúzódóak,, önbizalomhiányosak, vagyis nekem kell fenntartanom az egész beszélgetést, különben meg sem mukkannának. Bemagolhatnék valami gyors felszedős-csajozós dumát, de az meg nem rám vallana, én magamat tudom adni.

Nem lenne amúgy gondom ezzel az egésszel (mármint az ismerkedéssel), csak ezek a szűk keretek valahogy nálam nem működnek. Gondolok vagytok így többen is ezzel, lányok közül is biztos vagytok páran, akik kevésbé szeretitek ezt a fajta randit. Szóval, ti hogy oldjátok meg a dolgot?



2019. febr. 17. 00:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%

En vasarnap delutanra szoktam idoziteni.

Munka utan tuti nincs Tali, mert hulla vagyok.

2019. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is érdemes lenne hétvégére időzíteni.

HA munkában vagy máshol nem tudsz ismerkedni, akkor ez marad, én se szeretem ezeket, olyan, mint egy vizsga vagy állásinterjú. Olyannal igen, akivel előtte találkoztam már, és nem száraz ismerkedés, hanem én eldumálok mindenről, amit épp látok, nem embereket kritizálok...de én nő vagyok.

2019. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
14%
Másfél órás randiba ne menj bele. Ha nem tiéd a lány egész este (természetesen bármikor felállhat, ha nem jössz be neki, de ne limitálja előre az estét) és nincs egy egészséges 3-4 órátok egymással beszélgetni, akkor javasolj más időpontot amikor van ennyire ideje. Csak a saját feltételeid mentén létrejövő randiba menj bele. Ugyanez igaz a helyválasztásra is, vagy arra hogy milyen napon legyen a randi (amikor nem dolgozol, akkor, ha ez zavar).
2019. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

"Na most én fél 6-ig munkában vagyok, szellemi munkát végzek, így utána már eléggé fáradt vagyok agyilag. Másnap is meló van, időteher alatt is vagyok. Ilyen körülmények között én egyszerűen nem tudok ellazulni, ez a másfél óra borzasztó kevés, hogy az agyzsibbasztó kutatói meló után én egy randira legyek ráhangolódva."

Lascia le Donne, e studia la matematica!!!!

2019. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nalam az elso tali kvazi pofavizit

Megnezzunk egymas eloben, kiderul van e esetleg osszhang kemia miazmas...

Ha utana keressuk egymast es tudunk meg beszelni akkor mar kerhet randit :-)


Am a legtobb pasi ezen kiakad vagy besertodik

De en realista vagyok na

2019. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a saját feltételeid mentén létrejövő randiba menj bele"


Ez milyen görény tanács? És már """egészséges""" óraszám is van?

2019. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
19%

Igen, van. Ami idő alatt kialakulhat annyi intimitás, hogy simán csók is lesz a randin. Ez olyan 3-4 óra, sietés nélkül, kellemes, nyugis tempóban. Egymás mellett ülve, iszogatva, végig beszélgetve ez kb elég idő a legeslegtöbb esetben, ha tényleg kölcsönös a vonzalom.


1,5 óra arra elég, hogy talán a kezetek összeérjen párszor. Kb 80-100 nővel voltam randin az életben és 20-szal le is feküdtem, jellemzően 2-4 randi után.

2019. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

4-es: Pedig hosszú távon az is a lényeg, hogy legyen közös hobbitok, tudjatok együtt szórakozni.

Nem az a gond, hogy elég-e másfél óra vagy sem, hanem, hogy sokszor felesleges elmennem, mert agyilag nem ott járok, nincs hangulatom hozzá így 8-9 óra munka után. Milyen első benyomást mutatok a másiknak? “Ez a srác fáradt, feszült, nem figyel oda rám stb.”, nem tudom magamat adni, amit egy felszabadult hétvégi programon tudnék.

2019. febr. 17. 12:17
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ez olyan 3-4 óra, sietés nélkül, kellemes, nyugis tempóban. Egymás mellett ülve, iszogatva,"


Ne röhögtess már. ELSŐ találkozáskor a 3-4 óra RENGETEG idő.

2019. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg az idő relatív.

Egyáltalán nem mindegy ki a randipartner. Pl. ha korábbról már ismertétek egymást, esetleg találkoztatok is, munkahely, suli, akkor lehet hosszabb lesz a találkozó.

De egy teljesen ismeretlennel eltölteni egy egész estét megint más. Ott talán a rövidebb célravezetőbb. Teljesen személyfüggő, nincs általános "szabály" mennyi ideig kell tartson. Pontosabban szerintem addig, amíg mindkét fél jól érzi magát, és nincs kedve menni.

2019. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!