Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan nő, aki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki teljesen természetes állapotban viseli a testén lévő szőrt?

Figyelt kérdés

Nagyon természet orientált vagyok minden téren, és ez a tulajdonságom kezd megmutatkozni a női test természetes állapotában való gyönyörködésben is.

Nem igazán szeretem a mű dolgokat. Inkább csak elviselem egy bizonyos mértékig.

Így releváns, hogy a smink, lakkozott, festett haj, műköröm, és hasonló kiegészítők szóba sem jöhetnek. Ami viszont érdekes: egyre inkább úgy érzem, hogy tudnám tolerálni a szőrzetet is.

Számomra a hónalj, és intim szőrzet nem hogy tűrhető, kifejezetten tetszene is!

Szerintem a világ legtermészetesebb látványa, hogy az ott van, amellett hogy nem optikai céllal került oda, hanem védelmi funkciót tölt be, és a nemi érettség jele.

A nemiszerv körüli dús, ápolt szőrzet ugyanolyan szép tud lenni, mint a férfiak esetében az ápolt szakáll.

A másik indok, amiért imádnám: EZ NEM DIVATOS! Mégis viseli az illető a mai trendekről tudomást sem véve, ami szilárd értékrendszerre, magabiztosságra, egyéniségre utal.


Azt viszont nem tudom, hogy pl a lábszáron milyen erősre tud megnőni.

Erre kérnék válaszokat NŐKTŐL :) Olyanoktól, akiknek már tényleg volt teljesen természetes. Tehát tudják milyen. (nem a 2 milliméteres borostára gondolok)


Aki pedig csupasz akármilyen okból... Ti mit szólnátok, ha a párotok miatt nem kéne többé szőrteleníteni?

Van valaki, aki csak a társadalmi nyomás miatt szedi le, de egyébként nem tenné?



2018. jan. 13. 09:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Akinek van egy normálisan működő, erős immunrendszere, az semmilyen gombát nem fog összeszedni. A gomba egyébként sem tudom hogy kapcsolódik a szőrzet milyenségéhez. Nincs semmi összefüggés.
2018. jan. 14. 00:54
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Asszem én akkor is szőrtelenítek mindenhol. Hülye lennék élőben is megkapni a gorilla jelzőt.
2018. jan. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Ha nem száz kiló vagy, akkor nem kapnád meg :'D maximum a csimpánz jelző jár annyiért.
2018. jan. 14. 02:35
 24/50 anonim ***** válasza:
Mi ez a kettős mérce, bszod? Az ízlésednek épp elfogadható szőr természetes és szexi, az éppen nem elfogadható meg már csimpánz? Szánalmas kis takony vagy.
2018. jan. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

Ne rajtam éld ki a frusztrációid. Ki bántott?

Beszéld meg valami barátoddal. Nem kell teleszarni minden netes felületet, ahova írni lehet.

2018. jan. 14. 04:29
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok frusztrált, de mikor valaki adja az elfogadót meg a jófej embert, és végül csak kibújik a szög a zsákból, hogy ugyanolyan trendvezérelt kis kcsög, mint akik felett megpróbál ítélkezni, az azért felbsz.
2018. jan. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Nézd, engem aztán nem érdekel a te ízlésed, meg hogy a természet eredetileg milyennek alkotott meg minket, azóta azért dolgozik szépen az evolúció, és amire nincs szükség, az eltűnt, visszafejlődött, helyette kialakult más. Neked valószínűleg az agyadat fejlesztette vissza, mert egy csimpánz is értelmesebb. :-D Na de erre ne térjünk ki.

Én szőrtelenítek (nem mindenhol, csak ahol én úgy érzem, hogy nekem úgy jobb), nem a trend miatt, hanem mert én úgy érzem jobban magam és kész, vagy mert úgy könnyebben tisztán tudom tartani. A gomba meg bárkinek kockázat, nem csak azoknak, akiknek le van gyengülve az immunrendszere, egy pláza WC-jén is összeszedheted, bár ez a nőket jobban érinti, mint a férfiakat, biztosan ezért vagy ennyire értetlen. Szülésnél is leborotválják az intim szőrzetet, de ezt sem élheted át, hiszen nem vagy nő. Egyébként anyám is szőrtelenít, pedig ő már 58 éves, és 35 éve házas.

2018. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mi a fene van veled? Feltettél egy kérdést, teljesen normális hangnemben válaszolnak neked, te pedig minősítgetsz, frusztrált hangnemben válaszolgatsz...

A félművelt emberek számára az "evolúció" egyfajta varázsszó lett, amivel mindent meg lehet magyarázni (csak azt felejtik el, hogy nem egy statikus valami, hanem egy folyamatot jelöl), a "trend" pedig egy szitokszó, és mindenki, aki valamiben követ egy adott "trendet", az gyökér... Nos,

a "vissza a természetbe" is egy trend, úgyhogy ne legyél ennyire heves... :D

2018. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Én szőrtelenítek, magam miatt, mert zavar. A barátomat nem zavarja akkor sem, ha ilyen-olyan okból több milliméter (ne adj isten centi, de ilyen évente egyszer fordul elő) hosszú szőr van a lábamon, hónaljamon, intim területemet (és őt tényleg nem zavarja, egyáltalán, nem úgy, mint téged :) ), de attól még megteszem, mert kényelmesebb.


Te pedig sajnos hülyeségeket beszélsz, kedves kérdező, mert már az ókori Egyiptomban is szőrtelenítettek a nőt, olvass utána.

Egyébként én a szőrös férfiakat sem szeretem. Nem akarom, hogy teljesen csupaszok legyenek, csak sehol ne legyen dzsungel, mert nagyon csúnya, ezt pedig ugyebár már meg lehet oldani különböző gépekkel, ami nem szedi le teljesen, csak ritkít.


Még annyit, hogy csak azért, mert egy nőnek szőr nő a mellén, derekán, arcán, nem hormonproblémás. Látod, itt vergődsz, hogy legyen már természetes, de nem tudod elfogadni, hogy sok nőnek meg ilyen lenne a természetes alakja, nem csimpánz, nem gorilla, nem cigány, még csak nem is hormonproblémás, hanem egyszerűen ilyen.

Nőj fel.

2018. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor télen teljesen természetes mindenhol. A viták elkerülése végett, itt erről többet nem írok,ha a kérdezőt érdekli privátban válaszolok, amennyiben nem ismerkedni és képet kérni szeretne. Ha igen ne is írjon,mert tiltom!
2018. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!