Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan nő, aki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki teljesen természetes állapotban viseli a testén lévő szőrt?

Figyelt kérdés

Nagyon természet orientált vagyok minden téren, és ez a tulajdonságom kezd megmutatkozni a női test természetes állapotában való gyönyörködésben is.

Nem igazán szeretem a mű dolgokat. Inkább csak elviselem egy bizonyos mértékig.

Így releváns, hogy a smink, lakkozott, festett haj, műköröm, és hasonló kiegészítők szóba sem jöhetnek. Ami viszont érdekes: egyre inkább úgy érzem, hogy tudnám tolerálni a szőrzetet is.

Számomra a hónalj, és intim szőrzet nem hogy tűrhető, kifejezetten tetszene is!

Szerintem a világ legtermészetesebb látványa, hogy az ott van, amellett hogy nem optikai céllal került oda, hanem védelmi funkciót tölt be, és a nemi érettség jele.

A nemiszerv körüli dús, ápolt szőrzet ugyanolyan szép tud lenni, mint a férfiak esetében az ápolt szakáll.

A másik indok, amiért imádnám: EZ NEM DIVATOS! Mégis viseli az illető a mai trendekről tudomást sem véve, ami szilárd értékrendszerre, magabiztosságra, egyéniségre utal.


Azt viszont nem tudom, hogy pl a lábszáron milyen erősre tud megnőni.

Erre kérnék válaszokat NŐKTŐL :) Olyanoktól, akiknek már tényleg volt teljesen természetes. Tehát tudják milyen. (nem a 2 milliméteres borostára gondolok)


Aki pedig csupasz akármilyen okból... Ti mit szólnátok, ha a párotok miatt nem kéne többé szőrteleníteni?

Van valaki, aki csak a társadalmi nyomás miatt szedi le, de egyébként nem tenné?



2018. jan. 13. 09:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
nem vagyok egy divatmániás, de engem nagyon is zavarna ha szőrös lenne a barátnőm... hozzátartozik a higiéniához, igényességhez, főleg h férfiként is leszedem.
2018. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%
A karomat, combomat nem szőrtelenítem, mert nem zavaró mértékű, a lábszáramat leszedem, mert engem is zavar, ott nem szép, ha úgy marad. A hónaljamat és az intim részt mindenképp szőrtelenítem. Nem divatból, hanem mert viszket, ha ott marad.
2018. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

A lábamon nagyon csúnya lenne, ha nem szedném le- kb ilyen lenne, mint a képen:

[link]


Nekem ez egyáltalán nem tetszik, és nem a társadalmi nyomás, hanem magam miatt szőrtelenítem. A hónaljammal ugyanígy vagyok, nekem nem tetszik, ha egy nő szőrös, és minthogy én nő vagyok, hát azt is leszedem :D A nemi szőr más, nem szoktam teljesen baba-simaságúra borotválni, egy háromszöget mindig hagyok de a bikinivonalon túlra ismét csak magam miatt, mert én úgy érzem magam jól, leborotválom- nem is tudnám ezt társadalmi elvárások miatt tenni, a téli időszakban a férjemen kívül senki sem látja, őt meg abszolút hidegen hagyja.

2018. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Combomon és karomon rajta hagyom, lábszáramon, hónaljamon leszedem. Intim szférán csak bikinivonalat szoktam leszedni, meg ritkítom a többit, hogy ne dzsungel legyen. Volt már teljesen sima, úgy irritálta a bőröm, ez így kényelmesebb.
2018. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Oké, a szőrös láb nem tetszene, amit azon a képen láthatunk...

Viszont máshol egyáltalán nem zavarna. Az viszont igen, ha mindig szurkálna, mert borostás. Szerintem feleslegesen sok macera van a csupaszon tartásával, ahhoz képest, hogy mennyi előnnyel jár, ha jár egyáltalán.

Akinek még sosem volt sehol megnövesztve normális méretűre (ami már nem szúr), az lehet hogy élete végéig abban a tudatban él majd, hogy szőrösnek lenni irritáló, viszkető, szúrós érzés, mert esélyt sem adott arra, hogy megtudja milyen érzés, hiszen még a kényelmes méretűre növés előtt leborotválják.

Akinek meg a borotválás új dolog, annak az lesz baromi kényelmetlen, mert olyan irritáló, kellemetlen érzéseket élhet át vele, amit természetes módon egy ember soha nem tapasztalna meg.


4# A pattanásos, begyulladt bőrhöz volt már szerencsém. Kb minden lánynak olyan a szeméremdombja, mert borotvával kínozzák.

2018. jan. 13. 10:22
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Én az intim részen természetesre hagyom, a többit le szoktam szedni. Máshol alapból elég gyenge a szőr rajtam, azokon a részeken nem jelent problémát a gyanta, vagy a borotva, de ott egyszerűen nem bírja a bőröm.
2018. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy, de nem kellene neked természetes nő.


Összenőtt szemöldök, bajusz, sötét arcsszőr (mondhatjuk, hogy szakáll), mellszőr, hasszőr, erős, fekete láb -és karszőr... nem, nem. Nőként ezt nem engedhetjük meg magunknak. Bárcsak a férfiak is undorodnának a saját szőrüktől.

2018. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

7-es, amit írtál, maximum a déli, sötét bőrű, sötét hajú népekre jellemző, és a gorillákra...

Akinek az arcán és a mellén is szőr nő, annak valami nagyon nincs rendben a hormonjaival.

Provokálni meg nem tudsz ilyen átlátszó módon. Ott vannak a tini fiúk, ha zavar a szőr. Nekik még nincs olyan. Vagy a nem hormonzavaros, nem gorilla családfával rendelkező normális nők.

2018. jan. 13. 13:49
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Egykét mázlista szőke gyérszőrzetű lánnyal lehet, hogy ki tudnál békülni szőrösen, de egy dúsabb szőrzetű lánytól írtóznál.


Én, ha van barátom, minden nap szőrtelenítek mindent, és soha egy pattanás vagy begyulladt szőrtüszöm nem volt. Azok a 3. Napos borostával érkeznek.. na olyankor tényleg begyullad, de, ha minden nap szintentartod, akkor semmi baja sem lesz. Legalábbis nálam így van.


Most 2 hete nem szőrtelenítettem, nem tetszik, csak a hónaljamon tűnik semlegesnek.


Szerintem egyébként szembemenni a társadalommal tipikus jellemtelen tini vonás, az én csakazértis lázadok mert én annyira más vagyok szint. Szerintem egy igazán erős jellemet nem zavar, ha ugyanazt szereti, mint sokan mások, de ha eltér néha pár dologban, akkor büszkén vállalja a véleményét.


Aki direkt a divattal szemben megy, az minden, csak nem erős.


Pláne most, mikor egyre inkább kúszik vissza a szőr a divatba, persze csak lassan, szemöldökkel kezdve.


Na mindegy.

2018. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Látom nem értetted amit írtam.

Elmagyarázom még egyszer.

Nem azért olyan, hogy szembemenjen a társadalommal... Azért olyan, mert van saját értékrendje, ami alapján döntéseket hoz, és így olyan lesz, amilyen lenni akar. Nem a külvilág véleményére fókuszál.

Nem fog senki miatt hirtelen megborotválkozni, csak azért, mert nem biztos hogy a férfinak tetszene úgy... Ha nem tetszik neki, akkor mi van? Senki se akar olyannal lenni aki megakarja változtatni.

2018. jan. 13. 14:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!