Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan nő, aki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki teljesen természetes állapotban viseli a testén lévő szőrt?

Figyelt kérdés

Nagyon természet orientált vagyok minden téren, és ez a tulajdonságom kezd megmutatkozni a női test természetes állapotában való gyönyörködésben is.

Nem igazán szeretem a mű dolgokat. Inkább csak elviselem egy bizonyos mértékig.

Így releváns, hogy a smink, lakkozott, festett haj, műköröm, és hasonló kiegészítők szóba sem jöhetnek. Ami viszont érdekes: egyre inkább úgy érzem, hogy tudnám tolerálni a szőrzetet is.

Számomra a hónalj, és intim szőrzet nem hogy tűrhető, kifejezetten tetszene is!

Szerintem a világ legtermészetesebb látványa, hogy az ott van, amellett hogy nem optikai céllal került oda, hanem védelmi funkciót tölt be, és a nemi érettség jele.

A nemiszerv körüli dús, ápolt szőrzet ugyanolyan szép tud lenni, mint a férfiak esetében az ápolt szakáll.

A másik indok, amiért imádnám: EZ NEM DIVATOS! Mégis viseli az illető a mai trendekről tudomást sem véve, ami szilárd értékrendszerre, magabiztosságra, egyéniségre utal.


Azt viszont nem tudom, hogy pl a lábszáron milyen erősre tud megnőni.

Erre kérnék válaszokat NŐKTŐL :) Olyanoktól, akiknek már tényleg volt teljesen természetes. Tehát tudják milyen. (nem a 2 milliméteres borostára gondolok)


Aki pedig csupasz akármilyen okból... Ti mit szólnátok, ha a párotok miatt nem kéne többé szőrteleníteni?

Van valaki, aki csak a társadalmi nyomás miatt szedi le, de egyébként nem tenné?



2018. jan. 13. 09:02
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Mondjuk jó helyen magyarázom... Minden második kérdés idegenek véleményének kikéréséről szól teljesen szubjektív dolgokban, aminek az alapja a "milyennek kell lennem, hogy a legtöbb embernek jó legyek". Ennyi önbizalom hiányos, megfelelési kényszeres embert még nem láttam egy rakáson.
2018. jan. 13. 14:55
 12/50 anonim ***** válasza:

"maximum a déli, sötét bőrű, sötét hajú népekre jellemző, és a gorillákra..."


Köszönöm szépen. Mert ez rám mind igaz, nem vagyok se gorilla, se déli, se cigány. És hormonproblémám sincs, ki vagyok vizsgálva. Csak annyira szőrtelenek manapság a nők, hogy ha leírom az igazságot, azt hiszed, viccelek. Hát jó.

2018. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egy nő leszedi a szőrt a lábáról, hónaljáról, intim területeiről, még lehet szilárd jellemű, határozott egyén, és ha valaki nem szedi le, még nem biztos, hogy amúgy egy szolgalelkű majom.

Nincs összefüggés a kettő között.

2018. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, minden nőt nem ismerhetsz, ezért nem tudhatod, kinek milyen a bőre... stb. Nekem volt rendesen megnőve hónaljnál és intim területen is, és úgy viszketett, nem csak borostásan, ráadásul begombásodott, míg csupaszon nem. Szóval azt hiszem, amíg nem te élsz az én testemben, nem tudod megmondani, hogy nekem hogyan jobb, higiénikusabb és kevésbé zavaró. Én sem akarom senkinek megszabni, hogy hogyan kellene jól éreznie magát.
2018. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Az ember a természetből jött. Akármennyire nem tetszik, és próbáltok mindentől megszabadulni, mert úgy nem jó, ahogy a természet megalkotta...

Nyilván a természet és az evolúció a hülye. Ti okosak vagytok, mert kijátszátok a tíz év tapasztalatotokkal... ja nem

Két-három évtizede lett divat a teljes pucérság. Az előtt soha senkinek nem jutott eszébe ilyesmi. Az egész egy hatalmas divathullám, és semmi köze az egészséghez. A szőrnek védelmi funkciója van. Nem azért van ott, hogy küzdj ellene. Ha nem kéne, nem lenne már millió éve az emberi test része.

Semmi bajotok nem lenne a szőrrel, ha nem abban a tudatban nőttetek volna fel, hogy azt le kell szedni, mert mindenhonnan ezt látjátok.

De nyilván én vagyok az idióta, amiért valami olyasmi tetszik ami nem abnormális.

Azt is magyarázzázok be, hogy az jó, amit csináltok, és nem létezik olyan nő, aki ne lenne csupasz.

2018. jan. 13. 21:57
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akármennyire erősködsz, de nem vagyunk egyformák. A természetből jövünk, igen, de az evolúció eltüntetett, elcsökevényesített olyan dolgokat, amikre később nem volt már szükség. Erre utal a gerincoszlopunkon a farkcsont, vagy a bölcsességfog sem nő ki már mindenkinek, a szőrzet is ritkább. És ha történetesen begombásodok szőrösen, akkor igenis le fogom szedni, ha csupaszon meg nem. Voltál már gombás? Nem mondom, hogy próbáld ki, mert nem kellemes... Senki nem kényszerít, hogy olyan nővel jöjj össze, aki szőrtelenít, nem kell, legyél olyannal, aki meghagyja és kész.
2018. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Most csúfoltál gorillának a rengeteg szőröm miatt. Nyugi, le van szedve, beszélhetsz hozzám.


Az evolúció mindig folyamatban van. Minek kell a bölcsesség fog? Lehet 1000 év múlva már senkinek nem lesz. (Nekem már ki sem nőtt.) Kislábujj? Féregnyúlvány?

Ma már hordunk normális ruhákat, nem kell szőr.

2018. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Akkor borotváld le a hajadat is... mert létezik sapka.


Szerintem kislányos, testileg fejletlen hatást kelt ha egy nő teljesen csupasz. Szerencsére nem ez a három ember dönti el, hogy milyen legyen a világ, aki ideírt.

2018. jan. 14. 00:32
 19/50 anonim ***** válasza:
De szerencsére nem is te döntöd el... De ha ilyen makacs vagy, akkor most már őszintén kíváncsi lennék, mit csinálsz, ha összeszedsz egy intim gombát, sajnos soha nem fogom megtudni, mennyit szenvedsz majd vele... :-D
2018. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
A csimbókosra ragadt seggszőr is természetes, mégse nagyon tetszene egy nőn.
2018. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!