Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek regisztrálni társkeresőbe?

Figyelt kérdés
21 vagyok, az elmúlt 3 évem arra ment el, hogy ráeszméltem, hogy változtatni kellene, mert bár rendesen szocializálodok, mindezt nömentes környezetben teszem, és ha csak ugy simán élem tovább a mindennapjaimat, meg ami vele együtt jár (csajozás kifejezetten nem), akkor szépen befordulok valami örült depresszioba és gyogyszereken fogok tengödni.ugyanis bár kifelé vagyok amilyen,de 10 perc egyedüllét után is elkezdek szorongani, hogy én is bekerülök az örök szüzek társaságába, pedig voltak már kalandjaim csinos lányokkal, akik mind azt mondták, hogy nem kell aggodnom a külsöm miatt (mert legtöbbször ezt teszem), nem vagyok csókszüz sem, szval nagyon méltatlan lenne, ha barátnö nélkül maradnék.ilyen korban megvan a veszélye.pszichologushoz is járok, mert ha ugy nézzük pokol az életem, és ő bátorit, hogy szrjam le, hogy anyámék mit gondolnak majd, ha hirtelen "elkezdek élni", ugyanis otthon nekem ez a lehetö legnagyobb tabu.távol a családtol vagyok kollégista, ott felszabadultan viselkedek, de nyron otthon vagyok, és jo lenne kihasználni a nyarat a "változtatásra", de az emlitett gátlások miatt nem megy.társkeresöre is azért nem merek regisztrálni, mert anyámék fülébe jut.és jot kuncognak majd rajtam, hogy kisgyerekük vajon honnan jött rá hogy a kislányok "mire valók".na ennyi.
2010. máj. 18. 00:55
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
jóvan, fail. friendzone-ban végeztem...olyan rossz, hogy nem spanolhatok nökkel, hogy abbol legyen majd valami komolyabb, mert elküldenek friendzone-ba, ha meg rámenösködöm, abbol sem sülne ki semmi jó.
2010. máj. 24. 23:15
 42/46 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen/melyik bulikban tudsz te ennyire csajozni? (erre válaszolj, lécci!)

Szerintem szép eredmény már az is, ha ott ismerkedsz meg valakivel. Jó észjárás kell hozzá, már ha nemcsak italra meg táncolni hívod. Szóval nem vagy te olyan béna.

2010. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

egyetemi rendezvényekre szoktunk járni:


legtöbbször bme vásárhelyi koliba járunk, de igen jellemzö, hogy egy este alatt csak ugy kóválygunk a helyek közt, átmegyünk más kolikba, vagy csak simán végigjárjuk a fél várost potyán.nagyon ritkán van morrisons (a belépő miatt nem mellözik a haverjaim), és egyszer voltunk egy teljesen lánykoliba is, ahol nem volt nehéz ismerkedni, mert mi fiuk voltunk elenyészö számmal, nem forditva, ahogy a bme-n lenni szokott.

2010. máj. 27. 19:09
 44/46 anonim ***** válasza:
Azta, csak lánykoli is van? Az csak véletlenül van úgy, mert lányok szoktak jelentkezni a karra, vagy csak lányok költözhetnek a koliba? Az utóbbi változat szerintem nincsen, legfeljebb van lány- és fiú oldal, a középiskolás kolikban.
2010. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Csak mert én a Vásárhelyi-szerű helyeken külsősként nem tudok senkivel se megismerkedni. A zene hangereje miatt nem sokat beszélgetek azokkal se, akiket ismerek.
2010. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
hát igen ez a fennállás. óvónéninek meg gyógytornásznak jellemzöen lányok mennek, és a felsöoktatásban karok rendelekznek kollégiummokkal, amik ilyen értelmezésben koedukáltak.pl gépészen sincs tul sok lány, ellenben épitőmérnökin igen jelentös a nöi arány, pedig igen sok közös van a két szak tananyagában.és ennek egy nagyon vicces oka van: sok lány, aki épitöre jár, az épitésznek akart menni, de csak épitöre vették fel.a jelentkezéskor azt hitte, hogy az épitö az majdnem épitész, de nagyot tévedtek.aztán persze megszerették.ilyen erövel lehetnének gépészek is.
2010. máj. 30. 17:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!