Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek regisztrálni társkeresőbe?

Figyelt kérdés
21 vagyok, az elmúlt 3 évem arra ment el, hogy ráeszméltem, hogy változtatni kellene, mert bár rendesen szocializálodok, mindezt nömentes környezetben teszem, és ha csak ugy simán élem tovább a mindennapjaimat, meg ami vele együtt jár (csajozás kifejezetten nem), akkor szépen befordulok valami örült depresszioba és gyogyszereken fogok tengödni.ugyanis bár kifelé vagyok amilyen,de 10 perc egyedüllét után is elkezdek szorongani, hogy én is bekerülök az örök szüzek társaságába, pedig voltak már kalandjaim csinos lányokkal, akik mind azt mondták, hogy nem kell aggodnom a külsöm miatt (mert legtöbbször ezt teszem), nem vagyok csókszüz sem, szval nagyon méltatlan lenne, ha barátnö nélkül maradnék.ilyen korban megvan a veszélye.pszichologushoz is járok, mert ha ugy nézzük pokol az életem, és ő bátorit, hogy szrjam le, hogy anyámék mit gondolnak majd, ha hirtelen "elkezdek élni", ugyanis otthon nekem ez a lehetö legnagyobb tabu.távol a családtol vagyok kollégista, ott felszabadultan viselkedek, de nyron otthon vagyok, és jo lenne kihasználni a nyarat a "változtatásra", de az emlitett gátlások miatt nem megy.társkeresöre is azért nem merek regisztrálni, mert anyámék fülébe jut.és jot kuncognak majd rajtam, hogy kisgyerekük vajon honnan jött rá hogy a kislányok "mire valók".na ennyi.
2010. máj. 18. 00:55
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Csabi? Csak nem te vagy az?:D


Bocsi, de egy az egyben a volt barátomra ismertem benned. Számomra is pokol az egyedüllét, de nekem eszembe nem jutna ilyen oldalra regisztrálni. Nekem ráadásul nehezebb a dolgom, mert lány vagyok, mégsem mehetek oda úgy a pasikhoz. Kezdeményezni kell! Hidd el, nem harapják le a lányok a fejed:) L/19

2010. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
deö nekem még anyámék reakciojátol is félnem kell, nem csak a viszzautasitástol, söt már ott tartok, hogy az elsö dolog nagyobb feszültséget gerjeszt, mint a második...ájjj mindig megszivom valahogy. és nemcsabiiiii
2010. máj. 18. 00:59
 3/46 anonim ***** válasza:
Bocsi:D Versenyezzünk, ki van szarabb helyzetben, haha:D
2010. máj. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
ha jó csaj vagy, simán megteheted.ma már ez is belefér.söt! a szépkislányoknak mindig akad udvarloja, bárhova menjenek.hogy hogy nálad ez elmarad?
2010. máj. 18. 01:02
 5/46 anonim ***** válasza:
takarodjál társkeresőzni
2010. máj. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Jöjjetek össze aztán mindkettőtök gondja megoldva:D
2010. máj. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Már megint itt sírsz b*szod??? Nem kaptál még elég választ az előző kérdésednél??


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__85..


100%-ban le merném fogadni, hogy ugyanaz az idiota vagy aki egy pár embernél már kihuzta a gyufát a hülyeségeivel. ...ugyanaz a stílus; nem tudok csajozni, kolesz, 21 éves szűz, pszichologus, jajj de ronda vagyok, nő mentes környezet, mindenki más a hibás stb.

B+! te télleg itt ülsz egész nap a gép előtt, vered a p-et, teszed fel a hasonló szánalomkeltő kérdéseidet, és sajnáltatod magad, ahelyett hogy elmennél bulizni vhova.


Öszintén! milyen válaszra vársz még a fenti kérdésedben leírt több mint 100 válaszon kívűl??? El nem tudom képzelni, hogy vki ekkkora nyomorék legyen, mint TE.

2010. máj. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Mind1 már neked inkább törődj bele :S De komolyan neked is jobb lenne ha nem áltatnád magad.
2010. máj. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Na, én még nem válaszoltam neked! Úgy látszik, akkor én már nem lehetek az első számú rinyagép az oldalon a szüzesség és csajozási gondok témában :D


Én regisztráltam társkeresőbe, és ezt fel is vállalom, csak mások előtt nem szarozok vele. Szerintem a szüleidet meg kéne regulázni, ha így hátráltatnak. Szerintem fogd magad, és mondd meg egyenesen nekik, hogy na most társkeresőzni kezdesz, és kapnak 5 perc röhögési időt. De nehogy már rejtegetni kelljen.


Amúgy a már sok-sok éve regeltem különböző társkeresőkbe, dde az első olyan randim mégis kb. 1 éve volt. Kb. 1 éve is kezdtem el intenzívebben nyomni. Szerintem ez csajoknak jobban bejön, csak ülnek a babérjukon és válogatnak.


Szerintem hiba egy randit szándékosan csinálni, de néha máshogy nem lehet.


23/f

2010. máj. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
never back down:D
2010. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!