Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek regisztrálni társkeresőbe?

Figyelt kérdés
21 vagyok, az elmúlt 3 évem arra ment el, hogy ráeszméltem, hogy változtatni kellene, mert bár rendesen szocializálodok, mindezt nömentes környezetben teszem, és ha csak ugy simán élem tovább a mindennapjaimat, meg ami vele együtt jár (csajozás kifejezetten nem), akkor szépen befordulok valami örült depresszioba és gyogyszereken fogok tengödni.ugyanis bár kifelé vagyok amilyen,de 10 perc egyedüllét után is elkezdek szorongani, hogy én is bekerülök az örök szüzek társaságába, pedig voltak már kalandjaim csinos lányokkal, akik mind azt mondták, hogy nem kell aggodnom a külsöm miatt (mert legtöbbször ezt teszem), nem vagyok csókszüz sem, szval nagyon méltatlan lenne, ha barátnö nélkül maradnék.ilyen korban megvan a veszélye.pszichologushoz is járok, mert ha ugy nézzük pokol az életem, és ő bátorit, hogy szrjam le, hogy anyámék mit gondolnak majd, ha hirtelen "elkezdek élni", ugyanis otthon nekem ez a lehetö legnagyobb tabu.távol a családtol vagyok kollégista, ott felszabadultan viselkedek, de nyron otthon vagyok, és jo lenne kihasználni a nyarat a "változtatásra", de az emlitett gátlások miatt nem megy.társkeresöre is azért nem merek regisztrálni, mert anyámék fülébe jut.és jot kuncognak majd rajtam, hogy kisgyerekük vajon honnan jött rá hogy a kislányok "mire valók".na ennyi.
2010. máj. 18. 00:55
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
áldozatot hozok, akkor kivágnak az iskolábol, mert ez a legroszabbul teljesitett félévem.
2010. máj. 23. 22:41
 32/46 anonim ***** válasza:
Neked teljesen felesleges segíteni, úgyis mindenre van kifogásod. Maradj egyedül és nyafogj tovább, legalább nem rontod el még a barátnőd életét is, épp elég, hogy a sajátodat nagyon tudatosan teszed tönkre.
2010. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
de azt mondta, hogy jó neki késöbb is.igaz ilyenkor nem szabad halogatni?
2010. máj. 23. 22:45
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy neked mi fontos. Ha fontos ez a lány, akkor találkozz vele, ha a saját kényelmed a lényegesebb, akkor ráér 5 év múlva is, semmi gond, van még 40-50 elcseszhető éved, ráérsz.
2010. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
azért látszik, hogy ezért kell egy csomo plusz költséget verni magamnak (mert ugye pesten lenni nem tul olcso), szval csak ezért, mert minden egyes lehetöséget ki kell használnom.más azt mondhatná, hogy jaj mit neki ez, majd lesz ugyis nagyon hamar egy másik, rugalmasabb idöbeosztásu lány.de én nem, én szivjak mindenféleképpen.
2010. máj. 23. 22:55
 36/46 anonim ***** válasza:

"de én nem, én szivjak mindenféleképpen"


Nem kötelez rá senki. Egyszerű a megoldás: ne tegyél semmit, az nem kerül se idődbe, se pénzedbe, se fáradtságba, de akkor egy nyikkanást ne halljunk tőled, hogy jaj, egyedül vagyok. Egy kapcsolatért tenni kell, de ha neked ez ekkora kínszenvedés, akkor ne tegyélk semmit, mert így a másikkal is csak éreztetni fogod mégha nem is tudatosan, hogy te micsoda áldozatot hoztál.

2010. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Ha valakit igazán érdekel egy lány,az is ugyanúgy megtenné ezt,nem kell itt a hattyú halálát játszani.Nem az a lényeg,hogy van-e más lehetőség,hanem hogy az adott lány kell-e. Ismét a kifogások...
2010. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
és hogy a lányt érdeklem-e? ez kifogás kategoriába tartozik?
2010. máj. 24. 21:16
 39/46 anonim ***** válasza:
De ha nem találkoztok, akkor ezt honnan akarod megtudni?
2010. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

élöben találkoztunk elöször, egy buliban.

de most jelentette be, hogy inkább majd vizsgák után halasszuk a dolgokat, mert összesen 3 alkalommal jön fel pestre.esélyes a fail.

2010. máj. 24. 21:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!