Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valahol olyan randioldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valahol olyan randioldal, ahova 17évesen is lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés
Megnéztem vagy 5 ingyeneset és mindenhol 18-as. Facebookon nagyon gáz az ilyesmi.
2011. máj. 20. 18:04
1 2
 1/12 Viktor2011 ***** válasza:
Love.hu?
2011. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az ilyen fizetős, nem?

Korlátoznak mindent, ha nem fizetsz valamennyit. Csak az a baj, hogy maestro kártyám van, ahoz hogy vizám vagy masterem legyen szintén 18nak kell lennem...

2011. máj. 20. 18:12
 3/12 Viktor2011 ***** válasza:
Lehet SMS-ben is fizetni. Csak egy ötlet volt. :) Én ott találtam meg a páromat.
2011. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Anyám letiltotta az emelt díjas smseket a család összes telefonjáról.
2011. máj. 20. 18:18
 5/12 Viktor2011 ***** válasza:

Hajjaj...


Erre nem tudok igazából mit mondani... részvétem. :)


Mindenesetre azért próbáld meg a Love-ot, veszíteni tutira semmit sem fogsz.

2011. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért kössz:D

Amúgy én is Viktor vagyok.

2011. máj. 20. 18:21
 7/12 Viktor2011 ***** válasza:
Üdv, drusza. :D
2011. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hellosztok ***** válasza:
0%

figyelj pénzes te normális vagy kiadnál azért pénzt hogy beszéges sms ben interneten vad idegen csajokal te jol ösze rakva????

ott facebook iwiw myvip msn chat.hu stb... sorl hatnám még ezeken próbáld most elkezdesz 10 lányal beszélni ozt ha egyik se jön ösze akkor csak az ablakon doptál ki lóvét meg ráadásul még azt sem tod téleg akar e töled vagy nem?a facebook mért gáz fell mész lányok jelölnek téged te öket ismerkedel beszélgetc stb... és teljesen ingyen ha nem jön ösze akkor egy árva fityingedbe se került.amugy élöben is kell nem csak ilyen interneten osztályodba van olyan ismeröseidnek az ismerösével annak az ismerösévell stb.... és akkor ne félj meg találod valahol

2011. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

igen, a discok, kocsmák, bulihelyek, házibulik :P

ha te 17 évesen otthonuéve akarsz ismerkedni gratulélni tudok, éld az életed, csak ne a k*urva gép előtt az istenérrt!

2011. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ti aztán nagyon kulturáltak vagytok...
2011. máj. 20. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!