Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randioldal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 01:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Mi a véleménytek róla, lehet ott valaki eredményes?
2011. máj. 19. 01:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Nekem már volt ilyen kapcsolatom is. Ha olyan lányt/fiút keresel aki szeret a neten szörfölgetni, és sok időt tölt a számítógépe előtt, többnyire ilyen helyen tudod felszedni. Igazán értékes társra lehet bennük is lelni csak velük a "hagyományos" úton nehezebben találkoznál amúgy.


Előnye, hogy jól feltérképezhetitek egymást a személyes találka előtt.

Hátránya, hogy a nagy számok törvénye alapján kell dolgozni ha fiú vagy. Általában 100 megkeresettből 10 válaszol is amiből 2 kamuprofil és kb 1 lesz akivel találkozót is lehet egyeztetni akár később. Lányoknál ezen nem kell aggódni. Hacsak nem vállalhatatlan biztos lehet benne, hogy őket keresni fogják. De értelemszerűen nem gáz ha tetszik valaki és ír neki pár sort akkor sem ha lány az ember fia ;).


És érdemes figyelni néhány intő jelre. A kapcsolatfüggők, csapodárok és lelki sérültek is gyakran megtalálhatók egy egy profil mögött.

2011. máj. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van esély rá, hogy találsz magadnak ott párt. Én is egy társkeresőn jöttem össze a mostani párommal és augusztusra várjuk az első babánkat.

Egyre nagyon figyelj oda, amelyik társkeresőn nem kell fizetni azon általában hülye gyerekek lófrálnak. Aki már fizet érte az valóban komolyan keresi a társát. /havi 1000 FT-ért már lehet jobb helyeken regisztrálni/

2011. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ingyenes társkeresőkön vagyok fent. Néha aktivizálom magam és a fentinél egy kicsit hatékonyabb tudok lenni. De tény, hogy gyakran választ sem kap az ember.

Volt több randim és annak ellenére, hogy élőben eddig csak egy lány tetszett, többnyire érdekes találkozóim voltak.

Lehet szerencséje az embernek, de szerintem nem szabad csak a netes társkeresésre támaszkodni.

35/F

2011. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!