Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek regisztrálni társkeresőbe?

Figyelt kérdés
21 vagyok, az elmúlt 3 évem arra ment el, hogy ráeszméltem, hogy változtatni kellene, mert bár rendesen szocializálodok, mindezt nömentes környezetben teszem, és ha csak ugy simán élem tovább a mindennapjaimat, meg ami vele együtt jár (csajozás kifejezetten nem), akkor szépen befordulok valami örült depresszioba és gyogyszereken fogok tengödni.ugyanis bár kifelé vagyok amilyen,de 10 perc egyedüllét után is elkezdek szorongani, hogy én is bekerülök az örök szüzek társaságába, pedig voltak már kalandjaim csinos lányokkal, akik mind azt mondták, hogy nem kell aggodnom a külsöm miatt (mert legtöbbször ezt teszem), nem vagyok csókszüz sem, szval nagyon méltatlan lenne, ha barátnö nélkül maradnék.ilyen korban megvan a veszélye.pszichologushoz is járok, mert ha ugy nézzük pokol az életem, és ő bátorit, hogy szrjam le, hogy anyámék mit gondolnak majd, ha hirtelen "elkezdek élni", ugyanis otthon nekem ez a lehetö legnagyobb tabu.távol a családtol vagyok kollégista, ott felszabadultan viselkedek, de nyron otthon vagyok, és jo lenne kihasználni a nyarat a "változtatásra", de az emlitett gátlások miatt nem megy.társkeresöre is azért nem merek regisztrálni, mert anyámék fülébe jut.és jot kuncognak majd rajtam, hogy kisgyerekük vajon honnan jött rá hogy a kislányok "mire valók".na ennyi.
2010. máj. 18. 00:55
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

regisztráltam, love.hu-ra.de sztem ugy xar, ahogy van.mi az, hogy csak pénz ellenében lehet megnézni nagyban a képeket?!sztem törlöm magam. a csunyácska férfiak csak abban az esetben találnak párt, hogyha van a pofájukon némi férfias vonás.de nekem még ez sincs omg!mindenki 15 éves gyereknek néz, de nem olyan 15 évesnek, akiböl sármos férfi lesz.

ellenben egyszer elhivtam randizni egy 23 éves csajt (és fullosat) és igent mondott! az más dolog, hogy végül nem lett semmi, mert fény derült arra, hogy pszichologushoz járok, de akkor is bizonyitékot adott, hogy "bejövök neki"??? én képtelen vagyok elhinni ilyesmit, hogy egy nö mit szerethet bennem.most is "ismerkedek" egy másik cicababával, sztem öt is rá lehet majd birni egy randira, bár ugyis elrontom elöbb utobb.

2010. máj. 23. 13:56
 22/46 anonim ***** válasza:
miért nem linkelsz be magadról ide is egy képet, meg akkor már leírhatnád, hogy hovávalósi vagy, hátha van egy csaj, akinek megtetszenél, aztán ki tudja:D
2010. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
egy másik kérdésemnél egyenesen videot tettem be, és sokan teljesen meghökkentek, hogy sokkal rondábbnak gondoltak, és igazábol teljesen nem értik, hogy miért vagyok elégedetlen a külsömmel, miközben teljesen jól nézek ki.oké majd akkor elhiszem, ha nem csak mondják! mert általában a jo kinézetnek vannak következményei, amiket eddig nem tapasztalatam.
2010. máj. 23. 14:47
 24/46 anonim ***** válasza:

Nem a jó kinézet az elsődleges, főleg a fiúknál nem. Hanem, hogy ne legyél ilyen depis.


(De a lányoknál is igaz lehet ez. Példa: jól kinéző cicababa, "mindjárt felvágom az ereimet mert nem kellek senkinek állapotban" - Vonzó tud lenni hosszú távra? Vagy csak az egy éjszakás kalandot látják benne? Ami ha megtörténik, utána még depisebb lesz...)

2010. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
lányokkal egyáltalán nem találkozok.ráérek szomorodni.el tudjátok ti képzelni, milyen mikor semmilyen olyan közösséghez nem tudtok csapodni, ami lányok ismerettségéhez vezet el?!ha esetleg megismerek valakit, akkor az egy idö után ugyis azok közül a férfiak közül választ, akivel a lehetö legtöbb a kötödése a társaságán keresztül, NEM IS EGY IDEGENNEL! egyébkétn alig várom már, hogy elhivjam a most aktuális hölgyet randira, de ha el is jön, akkor is fail lesz a vége elég hamar.
2010. máj. 23. 20:54
 26/46 anonim ***** válasza:

"de ha el is jön, akkor is fail lesz a vége elég hamar."


Jujj, ez nagyon rossz kijelentés volt, bocsi.

“Akár azt hiszed hogy képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz.” (Henry Ford)


Légy optimistább!

[link]

2010. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
a csajozás sajnos nem olyan dolog, ami az ember egyedüli teljesitményén alapszik.ha akarom megölhetem magam, ha akarom kigyurhatom magam, ha akarom megtanulhatok dolgokat, ha akarom kielemezhetem a sorsomat, ezek mind tölem függnek, de nözni nem lehet ugy, hogy csak magamra gondolok.céltudatosság nem elég, rá lehetne jönni, mert a szociális rátermettséget meg kell tanulni hozzá.
2010. máj. 23. 21:05
 28/46 anonim ***** válasza:
Nekem inkább úgy tűnik a kérdésed, hogy "Miért nem merek végre élni és miért nem tudom abbahagyni a folyamatos nyafogást?"
2010. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Húúúúúú.Nehezen bírtam megállni,hogy ne írjak valami nagyon bunkót.

Idefigyelj,neked ez miért jó? Itt sajnáltatod magad,mindenre találsz kifogást.Akkor mégis mi a francot vársz?! Mint egy 7 éves kislány komolyan. "jajj nem lesz csajom,jajjj szűz vagyok,jajj úgyis rosszul sül el,jajj így meg úgy". Láttam a videódat,és esküszöm neked,semmi baj nincs a külsőddel,még akár hajlandó lettem volna írni is neked,mert miért ne? Lehet,hogy tök jófej vagy.Na hát meggondoltam magam.Fenének kell ilyen nyafogós idióta.Elnézést. Újra kérdezem: mit vársz? Ha azt állítod,rossz vége lesz,hiába randizol az adott lánnyal,akkor miért kezdesz neki egyáltalán? Ebből kifolyólag meg akkor ne is nyafogj.Tetszik ez a helyzet,hogy 21 évesen minden alól kibújsz különféle kifogásokkal,és nincs csajod? Ha nem,akkor miért nem változtatsz?Annyi tanácsot kaptál,csak a hülye nem tud ezekkel élni.Nem szoktam senkit leszólni,vagy kioktatni,de ezt már nem bírtam.Vagy kezdj magaddal valamit (amire amúgy simán képes lennél),vagy hagyjál minket békén a marhaságaiddal,hogyha úgyse hallgatsz senkire.

Randizzál azzal a csajjal,de nehogy elkezdj neki negatívumokat említeni,vagy valami.Legyél pozitív,az érződik.Na sok sikert. 18/L

2010. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
na, szuper! kedden tudna velem találkozni,csak azon az egy nap van a városban, de én csak csütörtök este tudnék felmenni.4 óra utazás, és ha találkozok vele, akkor 1,5 hét egyedüllét a koliban utána, tuti, hogy nem tanulnék, mert nyomaszt a magány.másfél hét alatt bizony még egy randi után is tud nyomasztani a magány
2010. máj. 23. 22:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!