Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőben milyen vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőben milyen vélemény fogalmazódik meg, ha a férfinak ennyi a fizetése?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez a fontos, de az sem igaz, hogy nem számít. Nyilván nem is a legelső randin derülne ki, de én nem szeretek titkolózni sem, ha megkérdezi, megmondom.

Nettó 260k de ez lényegesen több is lehet, mire 30 éves fölötti leszek.


Arra lennék kíváncsi, hogy erről mi a benyomása szokott lenni a nőknek? Azt gondolja, hogy jó lenne, ha több lenne, vagy azt, hogy ez nagyon jó, ebből jól meg lehet élni?

Mennyire gyakori az a típus, aki emiatt hátrányban részesítene engem sokkal többet kereső pl vállalkozókkal szemben?

És mennyire gyakori az, hogy valaki ezt pozitívumnak tartja más pasikhoz viszonyítva? (még akkor is, ha nem ez a fontos, de valamennyire mindegyiknek számít)



2017. ápr. 24. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel sem a méret, sem a pénz. Ez egy jó fizetésnek számít legalábbis szerintem. Nekem még az tetszik, ha egy férfi valamiben nagyon jó pl. valami újításra törekszik a munkahelyén vagy tanul fejleszti magát folyamatosan, sportol(igazolt játékos pl.) 30+N
2017. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te Budapest belvárosában akarsz playboy módra élni? Mert ha nem, akkor ez az ország 98%-ában egy kva jó fizetésnek számít egyedülállóként, pályakezdőként.

Én úgy keresek 170 ezret, hogy abból még 50 ezret félre is rakok. (Vidéken, de országosan top5 méretű nagyvárosban lakom).


De most nézzünk csak téged: Vállalkozók miatt aggódsz? Komolyan. Csak annyit vegyél észre akkor, hogy a huszonéves férfiak felső 10-20%-ban vagy fizetés szempontjából. Kit érdekel ha vannak korodbeli vállalkozó csávók, akik jobban keresnek nálad, ha te meg jobban keresel mint másik 10-ből 8 férfi? Ez nem elég neked első körben?


24/L

2017. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ha sok pénzre gondolok - ez amúgy nem az -, mindig magamnak akarom. Nem azt akarom, hogy legyen egy pasim, aki megnyeri az 5ös lottót, én akarom megnyerni.
2017. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

170-200 fölött én már jól érzem magam, annyim lesz is alsó hangon valószínűleg a szakmámban, bár még diák vagyok. Hogy a férfi mennyit keres, azt őszintén magasról le...om. :) Annyi a lényeg, hogy tudja azt a szintet tartani, mint​ én és ne az legyen a baj mindig, hogy "nekem még belefér, neki már nem". Ezt úgy mondom, hogy mindenki a maga részét intézi és nem ő hív meg. Nem számolok soha azzal, hogy abból a pénzből én is kapok, amit ő keres, mert végső soron az ember magát kell eltartsa és mindenki annyit ad, amennyit jónak lát, elvárni meg suttyóság.


Ha sokkal többet keres majd, mint én, csak annyit kérek, hogy ne dörgölje az orrom alá. A baj akkor van, ha jóval kevesebbet. Szeretnék családot és nekem fontos azt látni, hogy nem vsak rajtam múlik majd, hogy éhezünk vagy sem.

2017. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
semmi, nem érdekel a pénze
2017. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha-ha. Tetszenek a nőknek a válaszai: "nem ez számít", "nem érdekel" stb. Ez kivülállóként még talán így is van, névtelenül választ adva meg főleg. Egy házasságban, amikor el kel ltartani a családot mert az asszonyotthon van a gyerekkel 2-3 évig, na akkor majd számítan ifog, hogy mennyit keres a férj. Majd azt fogja nézni ,hogy a szomszéd bezzeg milyen jól keres, és majd jönnek a "Ha a Hufnágel Pistihez mentem volna feleségül..!" gondolatok. Szóval szerintem önbecsapás és naivitás azt gondolni, hogy a nőknek nem számít a fizetés, de számít, főleg ha majd beindul náluk az anyai ösztön is! Kérdező a te esetedben a 270 jónak számít, főleg kezdőként, ez ne frusztráljon ismerkedésnél.
2017. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem kell gyerek, tehát leszarom, mennyit keres. Ne kéregessen tőlem, ne verje el a pénzét. Ennyi kell.
2017. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!