Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes belemenni úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni úgy egy kapcsolatba, ha azt érzem hogy nem vagyok elég jó a férfinak?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk, minden jól alakul, érdeklődő, azt mondta ő kapcsolatot szeretne velem. Viszont az tisztán érezhető hogy nem én vagyok az ideális nő számára. A sportos, energiával teli nőket szereti, akikkel el lehet menni biciklizni, túrázni, bármilyen kalandos programot kipróbálni. Akiknek normál, vagy sportos testük van, egészségesen élnek. Ezeket még az internetes ismerkedés során mesélte el, akkor még nem tudott rólam sokmindent. Én ezeknek a teljes ellentéte vagyok, van rajtam 25 kg felesleg, mindig utáltam sportolni, és otthonülős vagyok, nem vonzanak a bulik, fesztiválok sem. Ráadásul még dohányzom is, ami szintén nem ideális női tulajdonság számára. Kérdeztem tőle hogy most akkor nem is tetszem neki? Erre azt mondta hogy dehogynem, nagyon szép az arcom. Szóval érezhető a szavaiből hogy a testemre legszívesebben zacskót húzna. Lehet hogy valóban érez valami vonzalmat irántam, vagy éppen csak nincs jobb nő a láthatáron, de szerintem bárhogy is van, semmi jó nem fog kisülni belőle. Már most is azt érzem hogy ez megmérgezi az ismerkedésünket, órákig állok a tükör előtt hogy előnyös ruhát vegyek fel, a nyártól egyenesen rettegek az öltözködés miatt, nem merek vele elmenni egy wellness hétvégére, szex közben is azt érzem hogy kicsit undorodik tőlem. Nekem nagyon tetszik, és kezdek szerelmes lenni, de így csak nagy csalódás fog érni attól félek. Előző páromról tudtam hogy a duci nőket szereti, láttam az előző barátnőjét ő is ilyen volt. Előtte soha nem szégyelltem magam, éreztem hogy odavan minden porcikámért. De most nem érzem ezt, és konkrétan meg is mondta hogy más tipus tetszik neki. Szóval most vagyok azon a határon, hogyha folytatom a találkozásokat, fülig szerelmes leszek, ha szakítok vele, akkor is nehéz lesz de még túlélhető.
2017. ápr. 16. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is jártok még, de már szexelsz vele? Inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert amint lesz jobb lány, le fog lépni. Ez csak szexkapcsolat.
2017. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a p/*/na nagy úr :D

ékes példája ennek az egész.

lehet megkaphatna tőled különbeket, de csak te tetted szét a lábad neki jelenleg. plusz nyilváén nem vagy egy üresfejű cicamaca.

szóval élvezd a helyzetet, és örülj h akar téged valaki :D

2017. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi, nulla reakció?
2017. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legfőképl magadnak nem vagy elég jó, nameg a társadalmi elvárásoknak... de hát az meg elég gyakran ellentmond a realitásnak.


És végtére is, egy párkapcsolat csak a két félen múlik. Tehát ülj le a pasival, aztán beszéljétek-vitázzátok meg a dolgaitokat, jussatok konszenzusra amennyire csak lehet, aztán majd alakul... :) ahogy írod is, már szinte menthetetlen vagy, szóval akkor inkább előbb pakoljátok ki egymásnak a kártyákat, legyetek tisztában egymással, minthogy raboljátok az időtöket...

2017. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
Ha azt érzed rajta, hogy nem jössz be neki, akkor ne menj bele. Csak szexre megy, vagy csak addig kellesz neki, amíg nincs más. Érzed, hogy nem jó a dolog, nem értem mi a kérdés még.
2017. ápr. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha meg szerelmes sem vagy,miert tetted szet konyorgom???


Eleve nem passzoltok ha utalsz sportolni,elmaszkalni.


Itt mar csak az a kerdes h mennyit er neked a pasi,ha szereti a belsodet,dijazni fogja ha elkezded ledobni a felesleget.De azt csak sporttal kajaval lehet.Ami egeszsegugyi szempontbol mindenkeppen megerne neked,akar veled marad,akar nem.


Ez a ficko ezert a testert sosem fog ugy rajongani ahogy az elozo.Es ez teged mindig igy fog frusztalni.


Vagy uj test,vagy uj pasi.

2017. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!