Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek belemenni egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek belemenni egy kapcsolatba. Mit tegyek? Vagy Mitől lehet ez? 17/f

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm, nem igazán akartam soha, és nem is volt rá lehetőség. Én várni akartam olyanra, aki miatt érdemes felhagyni a bulin csajozós életmódot. Most lehet, hogy van ilyen akivel összetudnék jönni. De mégis félek. Lehet azért, mert nincs közös ismerősünk és így fura lenne nekem, hogy mindig csak kettesbe vagyunk.
2010. okt. 9. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

nem kell félned:)

egyszerűen először barátkozz össze vele aztán a haverjaival:D

igy máris lesz közös ismitek:)

de ne sok nehogy kibeszéljen ha nem tetszenél neki...

szóval figyelj rá ugy mint barát aztán egyre jobban értesd vele hogy tetszik neked:D

2010. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ellent kell mondjak az elsőnek!

Ne barátként közeledj hozzá! Az első perctől demonstrálnod kell, hogy te Férfi vagy, ő pedig Nő! Határozottságot, dominanciát kell mutatnod, ezzel éreztetve, hogy férfi vagy és biztonságban érezheti magát melletted. Ha a lány elkönyvel barátnak, onnan már nagyon nehéz vonzalmat ébreszteni benne, mert jobban fog félni attól, hogy elveszít téged, mint barátot.

A közös ismerős probléma nem lesz probléma, ha bemutatod a barátaidnak, vagy ő mutat be az övéinek.

2010. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nyomulok rá, de lehet, mégse akarom majd. Nem akarom elhitetni vele, hogy akarom.
2010. okt. 11. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem állsz készen még egy komoly kapcsolatra. végülis egy kapcsolatban az a lényeg, hogy sokat legyetek kettesben.

23/L

2010. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valamikor el kell kezdeni. Ne tervezd meg előre hogy mi fog történni ha...

Járjatok, aztán ha nem működik, akkor sincs itt a világ vége. Még fiatal vagy, nem kell az elsőt az oltár elé vezetned!

2010. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!