Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e ebbe a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e ebbe a kapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok megismertem egy nagyon helyes srácot, ő 25 éves. Egy hónapja ismerkedtünk meg, egy közös ismerősünk hozott össze minket, mint kiderült. Az ő hatására bejelölt facebookon, majd levelezni kezdtünk. Eddig háromszor találkoztunk, minden jól zajlik, nagyon egy rugóra jár az agyunk, csók is volt...én azt hiszem, kezdek beleszerelmesedni. A gond a következő: március végén Berlinbe megy, először csak egy hónapra, majd ha minden jól megy, legalább fél évre. Munka miatt. Ezt már azelőtt tudta, hogy összejöttünk volna, és én is tudtam, úgy voltunk vele, hogy azért ismerkedünk. Viszont most kicsit meginogtam. Németül én csak gagyogni tudok, angolul és spanyolul viszont folyékonyan, meg különben is, minden rendben az itteni munkámmal, nemrég járt le a próbaidő, jó helyem van.

Van ennek jövője? Én szeretném. És mit lehet tenni, hogy a távolság csak erősítse majd kapcsolatunkat? főleg az, hogy ilyen hamar, még szinte alig jöttünk össze.


2016. márc. 2. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavolsag erositse?

Akkor nagyon gyakran kell egymasnak uzenni + minel hamarabb latogatni ot. Amint kettesben lesztek, minden egyes masodpercet hasznaljatok, egy se vesszen karba! Ha kell, oltozzetek egyutt (jo WC-zni egyutt mar tulzas), de mint irom, mindent amit alapesetben egyedul csinal az ember, ott probaljatok kettesben lenni.

Remelem tudtam segiteni.

2016. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak fel evrol van szo de latja a veget akkor semmi problema, szo nelkul belevagnek. Persze nehez a tavkapcsolat de Berlin nem a vilag vege es 6 honap alatt azert eleg sokszor megoldhato a haza-meg az odautazas.

Ha viszont fel ev utan kinnmarad akkor elgondolkodnek hogy hogyan tovabb. De a szivednek ugysem tudsz parancsolni.

A tavkapcsolat rossz (nekem is volt) de leginkabb akkor tarthatatlan ha nincs benne perspektiva es nem latod a veget. Ha tudod hogy x ido utan hazajon es tudtok tervezni akkor szerintem semmi gond nincs. Persze nem lesz konnyu de ha szeretitek egymast akkor megeri az aldozat.

2016. márc. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!