Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar, ha egy ferfinak kilatszik a zoknija?

Figyelt kérdés
Nem az egyertelmuen tiltolistas szandal-zokni kombinaciora gondolok, hanem amikor barmi egyeb okbol kilatszik a zokni egy rovidszaru cipobol pl., vagy nyitottabb a cipo es azert, vagy nem takarja teljesen a nadrag... Ma delelott igy jelent meg egy srac az elso randinkon, nem szoltam neki, de szerintem ez borzaszto bunkosag, ugyanolyan, mintha az alsogatyajat mutogatna a vilagnak az utcan. Senki nem kivancsi egy zoknira szerintem. Lany eseteben ugyanigy undorito, mint a kilogo tanga. Legalabb egy randira illene rendesen feloltozni, nem? Titeket is zavarna?
2017. márc. 1. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kilátszott a zokni... és ettől elítéled? :D
2017. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát, te jó nagy hercegnő vagy, és akkor még finoman fogalmaztam.

Miért, télen horjon titokzoknit, basszus?! Vagy hogy gondoltad? Merthogy nem járhat mindenki túrabakancsban... meg egyébként is.

2017. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Mondd csak,a belső értékeket is figyeled vagy csak a "kilógó zoknit"?

Eszem megáll az ilyen bugyuta,gyerekes,mindenbe belekötős,megfelelési kényszeres nőkön..Mondom ezt nőként.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:nem,engem nem zavar.

2017. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Tanga latszik ki vagy bugyi ,nem ugyan az.Veled nagy bajok vannak,ha ez nálad ciki.Vagy csak 16 eves vagy,vagy más nem tudom.De nem a sráccal volt a baj.Lattam sok srácot telen zokni nelkul futkarozni tornacipőbe.Szerintem keresd őket!
2017. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Miert, te nem itelnel el egy lanyt mondjuk, ha kilatszik a bugyija? Ha ferfi vagy akkor varj, nem tangabugyi, legyen egy nagymamabugyi, kilogna a nadragjabol es nem takarna a polo. Szerinted nem igenytelen? Nem gondolnad, hogy ennyire sem kepes megtiszelni, hogy odafigyeljen, hogy ne logjon ki az osszes fehernemuje?? Szerintem a zokni ugyanez a kategoria. Egybol eszembe jut, hogy a tobbi resze ott buzlik a cipoben, o meg mutogatja.
2017. márc. 1. 15:53
 6/24 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy csak troll vagy és nem vagy ilyen...
2017. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Miert hasonlítod a nagymamabugyit de akár a tangát is össze a zokni kilóg kategóriával?Te tenyleg ilyen vagy vagy csak játszod?
2017. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A tanga és a zokni nem egy kategória. Te gondolod nagyon rosszul. Ha bokalengő a nadrágja és ezért lóg ki a zokni, az kínos. Az is valóban nem mindegy, hogy milyen öltözékhez milyen zoknit húz, nyilván nem illik fekete öltönyhöz fehéret húzni, de ha egy fekete öltöny nadrágból kilóg egy fekete zokni, azzal semmi gond nincs. Szerintem értékeld át a prioritásokat ismerkedés terén.
2017. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés? 😂😂😂
2017. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Fehernemu mind a ketto, a ket legjobban koszolodo ruhadarab amit magan hord az ember. Szerintem nem illik mutogatni, foleg nem randin.
2017. márc. 1. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!