Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar, ha egy ferfinak kilatszik a zoknija?

Figyelt kérdés
Nem az egyertelmuen tiltolistas szandal-zokni kombinaciora gondolok, hanem amikor barmi egyeb okbol kilatszik a zokni egy rovidszaru cipobol pl., vagy nyitottabb a cipo es azert, vagy nem takarja teljesen a nadrag... Ma delelott igy jelent meg egy srac az elso randinkon, nem szoltam neki, de szerintem ez borzaszto bunkosag, ugyanolyan, mintha az alsogatyajat mutogatna a vilagnak az utcan. Senki nem kivancsi egy zoknira szerintem. Lany eseteben ugyanigy undorito, mint a kilogo tanga. Legalabb egy randira illene rendesen feloltozni, nem? Titeket is zavarna?
2017. márc. 1. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Vidéki vagy ugye? Itt van pár kép, nézegesd.

[link]

Figyelmedbe ajánlon Andrija Bikic férfi szupermodellt, ( a 8. sorban az 5. kép, de a hetedikben is találhatsz egy roppant idegesítő zoknimutogató embert)sem igénytelennek, sem surmónak nem mondanám, vérlázító, de még egy magazin fotózáson is kint van a zoknija, nyilván Nagyon igénytelen és a külsejére sem ügyel. Sőt mitöbb, semmibe vesz többezer embert, aki a képen megláthatja a zokniját, egy csöppet sem tiszeteli őket. Gyanítom a felesége sem az a fajta akit megjósoltál, hogy egy "ilyennel" szóbaáll és valószínűleg szilikonpántos melltartót sem visel. Az, hogy szemlátomást mentális problémáid vannak és e mellett semmi fogalmad nincsen az alvető etikettről és teljesen eltévedve a saját agymenéseidet jogos elvárásnak gondolod, attól még nem lesznek azok. Neked nem tetszik. Pont. Attól még semmi gond nincsen evvel. Ha a bokalengetősből kifigyel, mert már ugye kicsi a nadrágméret az nyilván nem szerencsés, de amúgy teljesen elfogadott, ha látszik, bizonyos viseleteknél pedig elkerülhetetlen, így felháborodhatsz nyugodtan, de avval csak a saját tájékozatlanságod bizonyítod, hiszen rengeteg stylist, profi és nagymenő divattervező és egy teljesen erre épülő szakma vitatkozna veled, de nyilván neked van igazad és ők tévednek. Maradjunk annyiban, hogy a te ízlésednek ez nem felel meg, de ne igénytelenezz már le e miatt senki fia borját, mert nevetséges ebben a szituációban kizárólag te magad vagy, ha eddig nem vetted volna észre.

2017. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
"Evvel"??? Es meg te kerdezed, videki vagyok-e, ilyen fogalmazassal??? :DDddd
2017. márc. 2. 14:51
 23/24 anonim ***** válasza:
Hülyéskedsz??? Külföldön kifejezetten divatosnak számít, amikor egy picit rövidebb szárú nadrág alól kilátszik a zokni, ami általában még színes, mintás is! Csak arra kell figyelni, hogy a szín és minta passzoljon az öltözék többi részéhez. Nyilván egy sötétkék öltönyhöz egy mustársárga Pokémon mintás zokni kicsit furán mutatna. :DDD De ha a ruhában és a zokniban is vannak azonos vagy harmonizáló színek, akkor teljesen rendben van. :)
2017. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jézusom, ráadásul még nagyon buta is vagy. Az, hogy "evvel" a magyar nyelvben ugyanolyan helyes, mint az, hogy "ezzel", attól még, hogy te nem használod. Ahogy a megfogalmazás is teljesen rendben van gramatikailag, ha te a tartalmával nem értesz egyet. pörögjék akkor a zoknis férfiakon, bizonyára mindegyik jobban jár, ha megkíméled magadat tőlük örökre. A vidéket pedig az ízlésedből és a felháborodásodból következtettem, de nevess csak nyugodtan kincsem, nem leszek én butább, ahogy te sem kevésbé ostoba tőle. Minden jókat, részemről lezártam, galambbal nem sakkozom, nem éri meg.
2017. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!