Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar, ha egy ferfinak kilatszik a zoknija?

Figyelt kérdés
Nem az egyertelmuen tiltolistas szandal-zokni kombinaciora gondolok, hanem amikor barmi egyeb okbol kilatszik a zokni egy rovidszaru cipobol pl., vagy nyitottabb a cipo es azert, vagy nem takarja teljesen a nadrag... Ma delelott igy jelent meg egy srac az elso randinkon, nem szoltam neki, de szerintem ez borzaszto bunkosag, ugyanolyan, mintha az alsogatyajat mutogatna a vilagnak az utcan. Senki nem kivancsi egy zoknira szerintem. Lany eseteben ugyanigy undorito, mint a kilogo tanga. Legalabb egy randira illene rendesen feloltozni, nem? Titeket is zavarna?
2017. márc. 1. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Legalább 8 ember nem ért veled egyet, de te itt méltatlankodsz. Akkor passzold le a srácot. Értelmesebb lánynak meg fog felelni.
2017. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Valami igenytelen lanynak biztos😂😂 Olyannak akinek szinten kilog meg szilikonpantos melltarot hord... Hat sok boldogsagot hozza neki😂
2017. márc. 1. 16:11
 13/24 anonim ***** válasza:
Problem solved.
2017. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Közöd?

Ha téged zavar, az a te problémád, nem az övé.

2017. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Egy jólszabott és méretében megfelelő férfinadrág (értsd nem túl hosszú, rongyos, buggyos végű) felhúzódik a lábszár végénél, ha a férfi leül vagy ha keresztbe teszi a lábát. Ezért illendő világos cipőhöz fehér, sötét cipőhöz fekete egyszínű zoknit hordani, mely (leginkább az időjárástól függően) lehet bokazokni, de öltönynadrág esetén inkább egy normális méretű zokni.


Ez etikettet nem sért, a legtöbb dress code-os előírású munkahelyen irányadó elv. Nem vagyok divatguru de olyan helyen dolgozok, ahol akármit nem vehetsz fel, és a férfiak nálunk ezt az iránymutatást kapták.


Vagyis nem, semmilyen kriminális tahóság nincs a dologban, ez a te egyéni furcsaságod.


25L

2017. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha az a lány nekem tetszik (márpedig azért randizok vele), akkor lehet rajta nagymama bugyi,ugyanúgy rágerjednék mint a tangára ;) Szóval szerintem nem egészen jó a hasonlatod.. amúgy meg nem írtad le a kontextust,de rengeteg hosszúnadrágból kilóg a zokni,ha leül benne a férfi.. pl öltönynadrágoknál kivétel nélkül..
2017. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Lehet jobban megértenénk a kérdezőt, ha leírná a szitut!

A zokni egyébként csak a kutya szájából szokott kilógni, mikor elszalad vele....

2017. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem akarom elhinni, hogy ilyen létezik!

Már ne haragudj, de rém ostoba vagy. Annyira sántít a hasonlatod. Pl a cipőd leveszed más előtt is, pl ha vendégségbe mész, és akkor látják a zoknid, akár idegenek is. Viszont a nadrágod azért (legalábbis remélem) nem tolod le akárki előtt. :D Bár ha neked a bugyi és a zokni egyenértékű, lelked rajta... Mindenesetre a zokni nem fehérnemű.

2017. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Figyu,ha nem tetszik a srac ruhaja/zoknija,akkor veszek neki ajandekba zoknit/ruhakat. Ez bevalt. Menj soppingolni :)

N

2017. márc. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, az nem zavar, ha egy lánynak kilátszik a meztelen bokája?
2017. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!