Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eláll a fülem és így kilátszik...

Eláll a fülem és így kilátszik a hajamból, ami eléggé zavar. Szerintetek mivel tudnám eltakarni? =/

Figyelt kérdés

(Már gondolkoztam műtéten is...)

L/12


2010. márc. 18. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vasalod a hajad? Csak mert a szögegyenes, fejre lapuló hajból nem csodálom h kilátszik. Próbáld meg kicsit feltupírozni, vagy behullámosítani, úgy hátha jobban eltakarja. A műtét sztem felesleges, meg 18 éves kor alatt amúgy sem ajánlott.
2010. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!=)

Hát...néha vasalom de az "eredeti" hajamból is ki szokott látszani...(Amúgy vállig érő hajam van)

2010. márc. 18. 16:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is eláll a fülem és utálom.

De legjobban azért,mert nem tudom(nem merem) másképp hordani a hajam,csak kiengedve.

Pedig sokkal jobban állna a feltűzött haj....


Nehéz ügy,én is gondolkodtam műtéten.

Állj a tükör elé,fogd össze a hajad és nézd meg,hogy festesz úgy :-)


Én nem műttetném meg,mert:

- teljesen más lenne úgy az arcom (akkor meg az orrom lenne feltűnően nagy :-)

- és elég sokba is kerül egy ilyen műtét: Kb. 150 000 Ft


Nézegess olyan frizurákat,amik takarják a fület.


18/L

2010. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szija!

Köszönöm neked is!

Igen..nekem is jobban állna a feltűzött haj..de én sem merem mert nagyon elállóak a füleim...

A műtétet én sem annyira akarom...

Egyébként anyumnak is elállt a füle gyerekkorában de vissza állt neki..:]

2010. márc. 18. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
(első vagyok) Nekem is kicsit eláll a fülem, de nem szoktam vele foglalkozni igazából. Mindenkinek van valami szépséghibája. Sztem ha kellő mértékben feltupírozod (oldalt is) akkor nem látszik ki. Nálam legalábbis beválik.
2010. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen a hajadat tupírozd, ne a füledet :D az nem használ :D (előző)
2010. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi :DDD
2010. márc. 18. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:
szia! nekem is ez a problémám. ^^ De nyugi, idővel jobb lesz a helyzet! én azt csináltam, hogy széles, erős gumis hajpántban aludtam, olyanban ami lelapítja őket. sokkal jobb lett, bár most is utálom őket, nyáron lesz a műtétem. [Párizsban csináltatom, [apukám ott él], ott nem olyan drága] már annyira várom.. szerintem próbáld ki a hajpántot! én abban is aludtam, és nappal is hordhatod. pl. összefogod a hajad, de a hajpánt marad. sztem jól néz ki. ^^
2010. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

És sok sikert a műtéthez majd! ;)

2010. márc. 18. 18:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Elvileg meg lehet csináltatni ingyen is, ha iylen súlyos zavaró esztétikai probléma, és tényleg látványos, és nem vagy még 18.

Otársamnak is ez volt a problémája de megműttette (nem egy hülye p..na, egy nagyon kedves lány, egész kicsi korában csinálták neki, kb ovis volt, mert neki már oylan szinten elálltak hogy majdnemhogy előrefelé álltak)

2010. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!