Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 15 éves vagyok, és zavar,...

15 éves vagyok, és zavar, hogy ha mosolygok, kilátszik az innyem. Az esztétikai fogorvos, egy laza inyplasztikát javasol, ami abbol áll hogy levesz az innyemből 1-2 mm-t. szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez azért is lenne jó mert, nagyon picik a fogaim, az arányaimhoz, (180 cm) és ettől a fogaim is " naggyobbak" lennének. Szerintetek bele vágjak?
2009. nov. 3. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
ne
2009. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne! Később az ínysorvadás ezt megoldja! Nekem már pont az a baj, hogy alig van fogínyem. :(

Inkább örülj, amíg egészséges ínyed van.

2009. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne! Felesleges, bajok lehetnek belőle... Szerintem még cuki is, ha kilátszik! Mindig ilyen mosolyra vágytam, nem vicc. :)
2009. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menjel el masik dokihoz is, kerdezz meg mast is, hogy mit ajanl. Nem tudom, hogy ebben az esetben a fogszabalyzo nem segit egy kicsit esetleg?

Mutetet nem mernek bevallalni, valami mas modszer kellene.

2009. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik az ilyen mosoly.

Ha tudsz, linkelj egy képet a mosolyodról

2009. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nagy ügy, vállald be, ha tényleg indokolt!

Aztán házilag alaposan kezelgesd, míg teljesen meg nem gyógyul, ha a doki nem is mondaná.

Lehet, hogy csak leégetik "forrasztópákával"...

(Pusztításban jók a fogorvosok :))

2009. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vészes, igazán...
2009. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne! Nem véletlen, hogy eddig ér a fogínyed! Nyilván ekkora a fogad, alatta már sokkal vékonyabb, sérülékenyebb a zománc. Aztán majd érzékennyé válnak a szabaddá vált fogfelületek, mert már nem védi semmi, akkor a doktor úr/nő majd porcelánhéjat vagy egyenesen koronát javasol és már kész is a műmosoly! Próbálj megbékélni a mosolyoddal, hidd el, az emberek nem azt nézik, hogy kilátszik-e a fogínyed (nekem is az összes fogam+ a teljes felső fogínyem látszik, ha nevetek), hanem, hogy szép, egészséges-e a mosolyod.
2009. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!