Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőben milyen vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőben milyen vélemény fogalmazódik meg, ha a férfinak ennyi a fizetése?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez a fontos, de az sem igaz, hogy nem számít. Nyilván nem is a legelső randin derülne ki, de én nem szeretek titkolózni sem, ha megkérdezi, megmondom.

Nettó 260k de ez lényegesen több is lehet, mire 30 éves fölötti leszek.


Arra lennék kíváncsi, hogy erről mi a benyomása szokott lenni a nőknek? Azt gondolja, hogy jó lenne, ha több lenne, vagy azt, hogy ez nagyon jó, ebből jól meg lehet élni?

Mennyire gyakori az a típus, aki emiatt hátrányban részesítene engem sokkal többet kereső pl vállalkozókkal szemben?

És mennyire gyakori az, hogy valaki ezt pozitívumnak tartja más pasikhoz viszonyítva? (még akkor is, ha nem ez a fontos, de valamennyire mindegyiknek számít)



2017. ápr. 24. 11:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Szerintem azokat a nőket akik TÁRSAT keresnek, akiknek van saját egzisztenciájuk, baromira nem fogja érdekelni, mennyit keresel.

Legföljebb akkor, ha frusztrálóan lényeges különbség van a keresetetek között, akármelyik irányban, de még akkor is túl lehet lépni ezen, kellő intelligenciával.


Aki ELTARTÓT vagy PÉNZESZSÁKOT lát a pasikban, azért meg nem is kár, ha másra akaszkodik rá.


Aki

2017. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, oké. Közös kasszán, ha én is kb ennyit keresekár lehet családot tervezni, nem kell attól félni, hogy a gyerekeink nélkülözni fognak.
2017. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Hát nettó 100 alatt megfogalmazódna bennem, hogy eserleg nem tesz meg mindent azért, hogy jobb állása legyen, nem képzi magát, akár az élet egyéb területein sem tesz magáért.


Amúgy jó esetben nem a kereset a fontos.



Nettó 260? Jesszus mit dolgozol és mennyit? Nem gyenge... ;)



24l

2017. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gépészmérnök, még eléggé pályakezdő, nemrég diplomáztam. Heti 40 órát dolgozom, túlórák nincsenek. A tapasztalat szerzésével még bőven fog növekedni a fizetés.
2017. ápr. 24. 11:34
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Netto 260k egyaltalan nem keves. Es ne a penz alapjan valassz tarsat, ha latod hogy a not ez nagyon erdekli (mint a 3# anyagias hozzaszolot) akkor pattintsd le egybol ha azt akarod hogy onmagadert szeressenek.
2017. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kell olyan, aki ez alapján választ magának, mindössze csak kíváncsi voltam, hogy ez pozitívumnak, semlegesnek, vagy negatívumnak számít az ezer másik szempont tengerében, amiből összeáll a kép egy pasiról.
2017. ápr. 24. 11:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez egy átlagos fizetés (én is ennyit kapok és az ismerőseim többsége is 180-280 között keres.)

Nem is tesz hozzá pluszt, meg nem is hátrány.

Amiatt sokkal jobban aggódnék, ha a pasi azt hiszi, hogy ez ilyen fontos információ, hogy ezen múlhat egy kapcsolat. Meg hogy szerinte a nők ennyire a jövedelem alapján választanak. Emiatt viszont valószínűleg gyorsan lezárnám az egészet.

2017. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nekem ez kb olyan témának tűnik, mint a méret.


Azt mondják a nők, hogy nem számít, de általában mégis azok a sikeresebbek a nők megszerzésében/megtartásában, akiknek több van.

2017. ápr. 24. 12:11
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy tök jó fizetés.

Viszont ezen nem múlik semmi sem, nem ezért fogok járni vagy nem járni valakivel.

2017. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8#

7-es vagyok.

Igen, olyan, mint a méret. ;)

Mire kiderül, hogy pontosan mekkora, addigra már nem számít, mert úgy is belezúgott a csaj a pasiba.

Első ránézésre meg senki se fogja megmondani, hogy mekkora, és mindenki nagyobbat hazudik, mint amije tényleg van. ;)


Nem ezen múlik, hogy ki tud sikeresen ismerkedni. Utána már lehet jelentősége, ha (nem) sikerült a nőt megtartani.

De ha már az ismerkedéssel gondok vannak, akkor más lesz a probléma.

2017. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!