Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 30 körüli férfinak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 körüli férfinak milyen érzés megjelenni valahol egy 40 körüli nővel?

Figyelt kérdés
Egy olyan nővel, aki egyébként csinos, helyes, kedves, intelligens? Az életkora miatt szégyellik az ilyen nőt, vagy egyáltalán nincs ilyen érzés a férfiakban? Éltél együtt, vagy randiztál már ilyen nővel?
2017. márc. 11. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ennyi idős barátom.Nem láttam rajta olyat, hogy szégyellne.
2017. márc. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra ...

Van h a kedvesemet fiatalabbnak nezik mint engem :-D

9 ev van a javara de nem latszik a korkulonbseg

2017. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi meg h 8 eve egyutt vagyunk
2017. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok és a párom most lett negyven. Mi úgy jöttünk össze, hogy jó volt az összhang és nem azonnal lettünk szerelmesek, hanem idővel alakult ki. Nálam valamivel később, mint nála. Az elején fura volt, de nem a kora miatt, hanem azért, mert akkor még nem voltam szerelmes és így fura volt kézen fogva menni. De most már a világ legtermészetesebb dolga számomra, büszkén megyek vele, nagyon szeretem! :)


26/F és 40/N

2017. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!