Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen rossz érzés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz érzés, hogy szerelmes belém valaki, de én nem tudom viszonozni?

Figyelt kérdés
Szeret engem, de nem tudom viszonozni, nem érzek úgy iránta. Látom rajta, hogy szenved emiatt, egy helyen dolgozunk, akarva akaratlanul látjuk egymást. Megmondta, hogy megérti, hogy nem lehetünk együtt. Kerül engem, ami jobb is, de olyan szomorú ez az egész. Olyan erős személyiségnek tűnt az elején, nem hittem volna, hogy ennyire meg fogja viselni.
2016. okt. 27. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha neked rossz érzés, akkor milyen neki? Neki sokkal rosszabb, mint neked, de nem tudsz vele mit csinálni. Ha elkezdesz kedveskedni vele, akkor csak reményt adsz neki, hogy talán mégis szereted, az meg sokkal rosszabb.


Viszont, ha ennyire zavar, hogy ő szenved miattad, talán hiányzik is a társasága, akkor gondolkozz el azon, hogy valóban nem érzel-e semmit iránta, talán még magadnak sem ismerted be. Lehetőleg addig még mielőtt késő lenne.

2016. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

En is voltam mar igy, s habar mi nem talalkozgattunk aztan, megis masfel evig bankodtam az egesz miatt, meg talan hogy eselyt kellett volna neki adnom...lelkiismeretes ember vagy, ez azt jelenti. Nagyon rossz erzes, de nem tudsz vele mit kezdeni. Buntudatod ne legyen,ha fair jatszmat jatszottal, nem vagy koteles beleszeretni.

Arra nem tudok tanacsot adni, hogy hogy muljon el ez az erzes. Az ido segit.

2016. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy mégis szereted, csak valami vissza tart hogy igazán szerethesd?
2016. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert olyan jó lenne, ha összejönnének a dolgok.


amikor valakit viszont szeretsz, akkor az ilyen epizódokat kis sajnálkozással le lehet zárni.

2016. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért ilyen rossz érzés..."


Először is azért lehet rossz érzés, mert nem táplálja már ő az egódat, vagyis megvan tenélküled is (tudatába is ezt táplálhatja)

Sőt! Ha túlesik ezen a nehéz időszakon (ez kb. 2-3 hónap alatt lejátszódhat, ha nem lát), akkor ismét talpra tud állni, és önállóan képes lesz megállni a két lábán; és nem a rózsaszín ködben merengve beléd szerelmesen fog szédelegni a világban, hanem képes lesz nyitni egy másik személy felé, aki őt szeretni is fogja tudni. Sajnos amíg egy a munkahely, aligha lesz ebben változás.

Neked lehet, hogy jó érzés, hogy odavan (vagy volt) érted, de képzelheted, hogy neki micsoda pokol lehetett a visszautasításod.

És akkor még felteszik a kérdést a nők, hogy miért ilyen bátortalanok a fiúk/férfiak a kezdeményezésnél.

Jön még kutyára teherautó.

2016. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!