Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Nektek negatívum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek negatívum ha egy férfinak ilyen "gülü" szemei vannak? 22/f

Figyelt kérdés

Tehat ha mondjuk egy ferfi jokepu, tetszik nektek akkor titeket zavar ha ilyen a szeme ahelyett hogy mondjuk klasszikus barna "csíkszeme" lenne ami ugye ferfias.


[link]


[link]


2017. febr. 12. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem talàlkoztam még ilyen tipusu férfival vagy csak nem emlékszem. De nyilvàn nem zavarna hisz ha van benne màs ami teszik akkor nem lehet gond foleg ha kedves jol öltözik stb... 20L
2017. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A masodik verziot nem tudom elkepzelni ferfiban, de az elso hatarozottan jobban tetszik, mint egy sima unalmas barna csikszem.
2017. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Probaltam ereztetni , lehet a masodik kep nem teli talalat :D Olyan szemre kell gondolni ami "kiidomul" a szemgodorbol persze nem ilyen horrorisztikusan.
2017. febr. 12. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön az első szempár :)

A lányé viszont ijesztő, mintha pajzsmirigybeteg lenne.

2017. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Élőben én se találkoztam ilyen pasival, szerintem nem tetszene, de ha minden rendben lenne az illetővel el tudnám fogadni.
2017. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Mesut Özil a gülüszemű,de ő nem tetszik.Olyan fura feje van.
2017. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátomnak olyasmi, mint az első képen. Szerintem semmi baj nincs vele, nekem bejön a kis gülü szemeivel együtt:)
2017. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :)
2017. febr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

özil hasonmása magyarországon él amúgy.

(a bátyja király srác nagyon :D)

2017. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!