Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért halogatja egy nő a randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halogatja egy nő a randi?

Figyelt kérdés

Már az első randit is többször lemondta. A másodikat pedig már még többször lemondta. Milyen ötletetek van? Mi értelme lehet ennek?

Tény hogy elfoglalt, de nem ennyire, hogy ne legyen pár szabad órája.

Már rá is kérdeztem, de azt mondta, hogy "szeretne találkozni, de most nem jó"

Ötletek?



2017. jan. 1. 18:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen világ, ha nem tűrtél volna a végtelenségig, akkor meg sokan (főleg nők) azért hibáztattak volna, mert biztosan nem tudott megbízni benned, meg miért nem adtál neki több időt, meg biztosan önbizalomhiányos, és segítened kellett volna stb. A legmocskosabb dolog az, hogy a csaj még neten is csak hazudott neked, még csak megírni sem merte, hogy mégsem akar tőled semmit. Sajnos sok ilyen van, aztán mindig mentegetik őket, hogy hát meg kell érteni, mert biztosan csak nem tudta, hogyan mondjon nemet, meg nem is kell mindenkivel összejönnie stb., csak éppen elég nagy pofátlanság, ha még annyit sem képes megírni valaki, hogy ne találkozzunk. Velem is történt hasonló, a 2. randit is megbeszéltük, aztán előtte lemondta a csaj, és mikor említettem neki, hogy de hát megbeszéltük, és megígérte, akkor még majdnem én lettem a szemétláda, mert így gondolom. Sok nő annyira el van szállva magától, és annyira elkényeztetett, hogy azt sem tudja, mit csináljon, és nem is szégyelli magát a pofátlansága miatt.
2017. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!