Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizetek mindent, pedig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizetek mindent, pedig nem felesben kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

21 éves lány vagyok párommal már 3 éve vagyunk kapcsolatban . A barátom 22 éves .Minden teljesen rendben van köztünk egyet kivéve : ha közös program van legyen az mozi , egy bárba való beülés , étkezés egy vendéglátói helyen mindig én fizetek . Nem arról van szó , hogy azt várom el ő fizessen mindent , nem is hanem hogy felesben legyen , mindenki a saját részét. Tegyük fel ha névnapja van vagy bármi és elhívom akkor persze fizetem az ő részét is de őszintén szólva ezért se szeretek már közös programot szervezni mert tudom , hogy nekem kell mindent fizetnem ...

Anyagilag megtudná engedni magának mem is arról van szó , és én is megoldom a suli melletti kis mellék fizetésemből ahogy tudom , csak rosszul esik , hogy ennyire nem figyelmes, udvarias ... arról meg ne is beszéljünk , hogy névnapomról rendszerint említést se tesz , pedig csak egy felköszöntés is boldoggá tenne .

Nektek mi a véleményetek tanácsotok ?

Tudom szóvá kellene tennem megbeszélni vele de valahogy nekem ez olyan kínos téma mert én érzem rosszul magam .



2016. dec. 30. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy Olcsó Jánost.
2016. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha 3 év együttlét után is vannak köztetek kínos témák, akkor az nagyon nem a felnőtt párkapcsolatok témakörbe való! :)


Hogy kell ezt elképzelni egyébként? Elmentek valahova, és amikor fizetésre kerül a sor, ő lelép, vagy elbújik az asztal alá?? Vagy közli, hogy fizess te?

2016. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Se szó se beszéd ott van mellettem és hagyja hogy fizessek
2016. dec. 30. 14:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És te ilyenkor? Szó nélkül fizetsz? Mert akkor bocsi, de te vagy a hülye! Kérted már VALAHA őt arra, hogy most fizessen ő? Vagy hogy fizesse a saját részét?
2016. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazad van , tudom hogy túl naiv vagyok , de nincs képem megkérni/mondani , hogy fizesd ki a részed , hiszen ezt magától kellene tudnia
2016. dec. 30. 14:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csajt, én is nagyon tudnák szeretni. Ingyen punci, ingyen kaja, ingyen mozi, ingyen programok. Kell még ennél több? Ezért naponta többször is elmondanám, hogy csak is őt szeretem.
2016. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
A véleményem az hogy ez nagyon gáz. Neked ne legyen kellemetlen felhozni a témát. Nem is értem ezt, hogy alakulhatott ki. Szerintem is az elvárható minimum az lenne ha feleznétek a költségeket.
2016. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hamarabb megkellett volna már ezt beszélni de akkor most már tényleg szóba kell hoznom és tisztázni ezt .
2016. dec. 30. 15:02
 9/16 anonim ***** válasza:

ez azért elég fura így.


azonosak az anyagi körülményeitek amúgy? tehát mindketten dolgoztok, vagy tanultok vagy ilyesmi?

2016. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Nos, páromnak az a véleménye erről, hogy elbújt volna szégyenében még akkor is, amikor nem éltünk együtt, ha én fizettem volna, a felesben dologról meg felnőttként (30 felett), úgy vélekedünk, hogy nevetséges, és nem kap tiszteletet a nő.


Az a minimum, hogy ezt megbeszélitek, ne parázz, regéld el neki amit ide leírtál.

Tudom, hogy manapság divat lett a felezés fiatalok körében, ez is gáz, de az, hogy mindig a nő fizet, na ez kiveri a biztosítékot.

2016. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!