Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizetek mindent, pedig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizetek mindent, pedig nem felesben kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

21 éves lány vagyok párommal már 3 éve vagyunk kapcsolatban . A barátom 22 éves .Minden teljesen rendben van köztünk egyet kivéve : ha közös program van legyen az mozi , egy bárba való beülés , étkezés egy vendéglátói helyen mindig én fizetek . Nem arról van szó , hogy azt várom el ő fizessen mindent , nem is hanem hogy felesben legyen , mindenki a saját részét. Tegyük fel ha névnapja van vagy bármi és elhívom akkor persze fizetem az ő részét is de őszintén szólva ezért se szeretek már közös programot szervezni mert tudom , hogy nekem kell mindent fizetnem ...

Anyagilag megtudná engedni magának mem is arról van szó , és én is megoldom a suli melletti kis mellék fizetésemből ahogy tudom , csak rosszul esik , hogy ennyire nem figyelmes, udvarias ... arról meg ne is beszéljünk , hogy névnapomról rendszerint említést se tesz , pedig csak egy felköszöntés is boldoggá tenne .

Nektek mi a véleményetek tanácsotok ?

Tudom szóvá kellene tennem megbeszélni vele de valahogy nekem ez olyan kínos téma mert én érzem rosszul magam .



2016. dec. 30. 14:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mind a ketten tanuló viszonyban vagyunk , anyagi hátterünk kb azonos , de tanulás mellett mint nekem úgy neki is van plusz anyagi forrása
2016. dec. 30. 15:54
 12/16 anonim ***** válasza:
ülj le vele, és beszéljetek. ha pedig ez nem vezet eredményre, akkor kezdj el gondolkozni
2016. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14%
De remélem legalább jól megkefél a srác. :)
2016. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az együttléteinkre egyáltalán nem panaszkodhatok , azzal minden tökéletes
2016. dec. 31. 00:40
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Akkor jó, azt hittem, még ahhoz is Olcsó János. Nézd, ha neked ez elég, tarts ki mellette, de szerintem kevés ez számodra, mint apácazárdában a fitymacsattogás.
2016. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Van benne igazság sajnos ...
2016. dec. 31. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!