Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin azt mondtam a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin azt mondtam a srácnak, hogy szívesen fizetem én a saját részem, erre most semmit nem fizet nekem, sőt még ÉN fizetek NEKI! (? )

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de kérlek olvassátok el! Nagyon érdekes!!! :D


Az egész úgy kezdődött, hogy a 3. randin mondta a srác, hogy menjünk fagyizni. Elővette a pénztárcáját, megnézte, hogy van-e nála pénz, én pedig gyorsan mondtam neki, hogy de most meghívom én őt, eddig úgyis mindig ő hívott meg (eddig egyszer hívott meg moziba). Erre rögtön rávágta, hogy oké. Na most, az egy dolog, hogy én komolyan gondoltam, hogy meghívom őt, csak nem esett jól, hogy rögtön beleegyezett. Legalább egyszer visszautasíthatta volna.


Fagyizás közben pedig kifejtettem neki, hogy mi a véleményem erről. Az, hogy én szívesen fizetem a részemet és elhiszem, hogy fizetne a srác, de attól még én is tudok fizetni, mert van pénzem, felesleges duplán költenie. Azt persze nem mondtam, hogy jól esne, ha először tiltakozna.


Később, még aznap, bementünk egy boltba, hogy vegyünk üdítőt. Amit megint csak én fizettem, pedig mondta, hogy majd ő meghív, de a pénztárnál mégsem akart fizetni, mert nem volt aprója.


A következő randin el akart vinni egy beülős étterembe, de előtte még bementünk egy boltba, mert mondtam, hogy szomjas vagyok. Megkérdeztem, hogy ő iszik-e valamit. Mondta, hogy majd az enyémből. De gondoltam, hogy akkor két vizet veszek le a polcról, mert nem lesz elég egy. Mentünk a pénztárhoz, felkészültem arra, hogy fizetek és így is lett, mert esze ágában sem volt, hogy ő fizessen. Nem csak az enyémet, de még az övét se. Pénztár után pedig megjegyezte, hogy "na, látod, hagytalak fizetni"


Aztán mentünk az étterembe. Én direkt a legolcsóbb dolgokat rendeltem, ő pedig elég drága kajákat. A végén kihozták a számlát és hát elég sok lett a végösszeg (6000 Ft). Megkérdeztem, hogy fizessük-e felesbe (a lelkiismeretem nem engedte, hogy az egészet ő fizesse, pedig ő hívott meg oda, úgyhogy elvileg neki kellene...). Erre azt válaszolta, hogy neki mindegy. Ebből pedig az jött le nekem, hogy igenis elvárta, hogy én fizessem a részemet. De még egyszer rákérdeztem, hogy mit szeretne? Ő azt mondta, azt amit én. Na, oké... akkor fizetem a sajátomat. Odaadtam neki a felét és távoztunk.


Szóval eddig ő 1x hívott meg engem (moziba), én őt 3x (1x fagyi, 2x üdítő), és felesbe 1x fizettünk (étterem).


Ugye mondtam, hogy én szívesen fizetem a részem. De azt nem mondtam, hogy a srác részét is. Meg az étteremben szerintem neki kellett volna fizetnie, ha már elhív egy ilyen drága helyre. Én sose ettem még 3000 Ft értékben...


Kinek van igaza? Jogosan vagyok felháborodva?


2013. máj. 20. 22:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Bárcsak a prostik is így működnének:)
2013. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Jogosan.
2013. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
hagyd ott
2013. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De ha egyszer én mondtam neki, hogy szívesen fizetem a részem, akkor nem kéne panaszkodnom, nem?
2013. máj. 20. 23:01
 5/27 anonim ***** válasza:
60%

Igen is, meg NEM is.


Ilyen esetekre fixáld le előre, hogy pl. nem szeretnél drága étterembe menni, mert erre neked nincs keret. Ha ezután is meghív, akkor nyílván ő fizet, minden kiadást.


A többi részben viszont egyáltalán nincs igazad.

Ha felajánlottad, hogy fizetsz, akkor ne várd az udvariaskodást. A fiúk amúgy sem ilyenek (nekik az igen igen és nem talán)


A vizes téma: te kérdezted és ezek alapján te vállaltad a költségeket. Tehát itt sincs okod reklamálni. Legközelebb kérdés nélkül veszel üdítőt és felhörpinted. Kész.



Másik: azt is megbeszélheted vele, hogy aki meghívja a másikat az áll minden költséget. Ebben akkor legyél következetes. És ne rúgd fel a szabályt. Mert később nem lesznek szabályok és akkor megint itt fogsz sírni.

2013. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Ó LOL: " Legalább egyszer visszautasíthatta volna. "

Itt bukik ki a tipikus női számító természet. Imádom:D

Amúgy ja, észrevette hogy nehezen tudsz nemet mondani és így kihasznál. Kútra járó korsó esete.

2013. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de kihasznál téged, nem maradnék mellette.
2013. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Buborék Fejü ***** válasza:
100%

Nekem a pofámrol szakadna le a bör, ha egy nö fizetné a fagyimat. Pláne az éttermes dolgon...

Lehet, hogy maradi vagyok, de az étteremben neki kellett volna mindent fizetni. A fagyit meg simán fizetheti mindenki magának, azzal nincs gond.

2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még nagy lehúzások lesznek kisanyám :D
2013. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegény :D Jó hogy neked van igazad... Az hogy te fizeted arra az egy alkalomra szólt. Szerintem legközelebb csak sètálni menjetk. Ha elhív valahova akkor mond az hogy nincs több pénzed :D Sok sikert ;D
2013. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!