Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin azt mondtam a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin azt mondtam a srácnak, hogy szívesen fizetem én a saját részem, erre most semmit nem fizet nekem, sőt még ÉN fizetek NEKI! (? )

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de kérlek olvassátok el! Nagyon érdekes!!! :D


Az egész úgy kezdődött, hogy a 3. randin mondta a srác, hogy menjünk fagyizni. Elővette a pénztárcáját, megnézte, hogy van-e nála pénz, én pedig gyorsan mondtam neki, hogy de most meghívom én őt, eddig úgyis mindig ő hívott meg (eddig egyszer hívott meg moziba). Erre rögtön rávágta, hogy oké. Na most, az egy dolog, hogy én komolyan gondoltam, hogy meghívom őt, csak nem esett jól, hogy rögtön beleegyezett. Legalább egyszer visszautasíthatta volna.


Fagyizás közben pedig kifejtettem neki, hogy mi a véleményem erről. Az, hogy én szívesen fizetem a részemet és elhiszem, hogy fizetne a srác, de attól még én is tudok fizetni, mert van pénzem, felesleges duplán költenie. Azt persze nem mondtam, hogy jól esne, ha először tiltakozna.


Később, még aznap, bementünk egy boltba, hogy vegyünk üdítőt. Amit megint csak én fizettem, pedig mondta, hogy majd ő meghív, de a pénztárnál mégsem akart fizetni, mert nem volt aprója.


A következő randin el akart vinni egy beülős étterembe, de előtte még bementünk egy boltba, mert mondtam, hogy szomjas vagyok. Megkérdeztem, hogy ő iszik-e valamit. Mondta, hogy majd az enyémből. De gondoltam, hogy akkor két vizet veszek le a polcról, mert nem lesz elég egy. Mentünk a pénztárhoz, felkészültem arra, hogy fizetek és így is lett, mert esze ágában sem volt, hogy ő fizessen. Nem csak az enyémet, de még az övét se. Pénztár után pedig megjegyezte, hogy "na, látod, hagytalak fizetni"


Aztán mentünk az étterembe. Én direkt a legolcsóbb dolgokat rendeltem, ő pedig elég drága kajákat. A végén kihozták a számlát és hát elég sok lett a végösszeg (6000 Ft). Megkérdeztem, hogy fizessük-e felesbe (a lelkiismeretem nem engedte, hogy az egészet ő fizesse, pedig ő hívott meg oda, úgyhogy elvileg neki kellene...). Erre azt válaszolta, hogy neki mindegy. Ebből pedig az jött le nekem, hogy igenis elvárta, hogy én fizessem a részemet. De még egyszer rákérdeztem, hogy mit szeretne? Ő azt mondta, azt amit én. Na, oké... akkor fizetem a sajátomat. Odaadtam neki a felét és távoztunk.


Szóval eddig ő 1x hívott meg engem (moziba), én őt 3x (1x fagyi, 2x üdítő), és felesbe 1x fizettünk (étterem).


Ugye mondtam, hogy én szívesen fizetem a részem. De azt nem mondtam, hogy a srác részét is. Meg az étteremben szerintem neki kellett volna fizetnie, ha már elhív egy ilyen drága helyre. Én sose ettem még 3000 Ft értékben...


Kinek van igaza? Jogosan vagyok felháborodva?


2013. máj. 20. 22:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy azt gondolja,hogy te ennek örülsz,mert feministának hisz.
2013. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem tudom. Nekem a barátom úgy az első fél évig mindent fizetett (mozi,zoo,étterem,stb..). Mindig megkérdeztem hogy adjam-e oda a részem de mindig tiltakozott,hiába kérdeztem meg másodszorra is.

Most már 8 hónapja vagyunk együtt,de ami már nagyobb összegű dolog azt felesbe fizessük,de ilyen fagyi ára vagy kóla még mindig ő állja.


Szerintem ez anyagi helyzettől is függ,bár az elején még illik szerintem fizetni.

Amúgy jó fej,kedves ? Mert ha igen,akkor szerintem ezért ne hagyd ott :)

2013. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#5 Igen, az lesz! Csak nem is tudtam, hogy beülős étterembe akar vinni, azt hittem csak egy sima gyorsétterembe.


#11 Azt is el tudom képzelni, hogy azt hiszi, hogy én ennek örülök. Azt is, hogy "na, látod, hagytalak fizetni" tökre vigyorogva mondta.


#12 Igen, ettől eltekintve nincs vele bajom!

2013. máj. 20. 23:20
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is volt már! Kétszer meghívott egy-egy kólára,aztán következő alkalommal mondtam neki,h ne ő fizessen,mert mindig ő fizet,úgyh most fizetek én. Nem ellenkezett,csak megkérdezte h "tényleg?",de ekkor még nem volt gond,mert aranyos volt,megköszönte meg minden. Aztán következő alkalommal mondta h nincs pénze,de éhes. Rendeltünk pizzát,és nekem kellett kifizetni. Több alkalommal nem találkoztunk,mert összevesztünk. Talán azért mert belülről mart a gondolat,hogy úgy éreztem,lehúz... Meg sem köszönte a pizzát,meg semmi,pedig az ő ötlete volt h együnk,merthogy ő éhes (mellesleg nála voltunk-albijában-tehát az sem volt,h én nem adok neki kaját itthon). Azóta nem is beszéltünk. Ennek már 4-5 hónapja,és gyakran eszembe jut a srác. Eléggé hiányzik. Az a baj,hogy azt hiszem,sosem fogom megtudni,tényleg le akart-e húzni,vagy csak most az egyszer fordult elő,és közben meg ennek is nagy jelentősége volt abban,hogy összevesztünk. Na de térjünk át a te kérdésedre.:D

Egy mozi azért elég drága,tehát ha számolgatunk,kb ugyanúgy állhattok pénzügyileg sztem. Az éttermes dolog elég gáz tőle,hisz ha meghív egy drága étterembe,alap hogy neki kell fizetni. Csak lehet,h nem gondolta,h ilyen drága lesz. Vagy lehet,hogy amíg nem jöttök össze,addig nem akarja így szórni a pénzt. Lehetséges az is,hogy mikor múltkor mondtad neki h te szeretnél fizetni,akkor félreértette a dolgot,és nem akarja h neked bűntudatod legyen azért,mert ő fizet,vagy mit tudom én.:D Aztán lehet,h tényleg csak lehúzni akar. Mindenesetre szerintem ha érdemesnek találod őt,akkor adj még egy esélyt neki,hátha legközelebb ő fizet. De ne menjetek drága helyre. És ne ajánld fel neki legközelebb h te fizetsz.

2013. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
biztos jóképű lehet......nem Kristóf volt az az Éjjel Nappal Bp-ből? ő szokta más kajáját megenni :D
2013. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én el sem tudom képzelni az ilyet.... Ha randizok egy lánnyal mindig én fizetek ez nekem olyan alap dolognak számít.Persze voltak olyan lányok is akik nem engedtek mindig füzetni egyszer ő máskor én ez így elég jó mondjuk főleg hogy nekik kellett engem győzködni hogy fizessenek :)
2013. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

" hogy rögtön beleegyezett. Legalább egyszer visszautasíthatta volna."

Kibukik a tipikus női természet xDD


Amúgy meg nincs igazad, hiszen a mozi : fagyi+üdítő így egál.


Mi a francért ide írsz kisregényt, ahelyett, hogy, vele beszélnéd meg a problémát??!! Gratulálok, inkább megbeszéled 2 tucat vadidegennel.


Különben a nők mindig ezt csinálják. Nem mondják ki mi a bajuk, hanem magukban agyonkombinálnak mindent aztán szakítanak azzal, hogy ez nem fog működni és a pasinak még halvány sejtése sem lesz, hogy miért koptatták le.

2013. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, így tesz tönkre kapcsolatokat két gombóc málna.
2013. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Részben igazad van.

Bár az hogy elvárnád hogy egyszer visszautasítsa eléggé fura. Ez már nem egyenesség. De ami ennél sokkal rosszabb az az hogy így számolod. Mi barátnőmmel mindketten költünk egymásra, attól függ ki hogy áll. Ha nekem van pénzem én fizetek, ha neki akkor ő. Sokat költöttünk már így, de senki nem számolja ki mennyit fizetett a másiknak :D

2013. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

09:23


Akkor most már ezt is megtudtad, hogy miért koptatnak le!:):):)

2013. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!