Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin azt mondtam a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin azt mondtam a srácnak, hogy szívesen fizetem én a saját részem, erre most semmit nem fizet nekem, sőt még ÉN fizetek NEKI! (? )

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de kérlek olvassátok el! Nagyon érdekes!!! :D


Az egész úgy kezdődött, hogy a 3. randin mondta a srác, hogy menjünk fagyizni. Elővette a pénztárcáját, megnézte, hogy van-e nála pénz, én pedig gyorsan mondtam neki, hogy de most meghívom én őt, eddig úgyis mindig ő hívott meg (eddig egyszer hívott meg moziba). Erre rögtön rávágta, hogy oké. Na most, az egy dolog, hogy én komolyan gondoltam, hogy meghívom őt, csak nem esett jól, hogy rögtön beleegyezett. Legalább egyszer visszautasíthatta volna.


Fagyizás közben pedig kifejtettem neki, hogy mi a véleményem erről. Az, hogy én szívesen fizetem a részemet és elhiszem, hogy fizetne a srác, de attól még én is tudok fizetni, mert van pénzem, felesleges duplán költenie. Azt persze nem mondtam, hogy jól esne, ha először tiltakozna.


Később, még aznap, bementünk egy boltba, hogy vegyünk üdítőt. Amit megint csak én fizettem, pedig mondta, hogy majd ő meghív, de a pénztárnál mégsem akart fizetni, mert nem volt aprója.


A következő randin el akart vinni egy beülős étterembe, de előtte még bementünk egy boltba, mert mondtam, hogy szomjas vagyok. Megkérdeztem, hogy ő iszik-e valamit. Mondta, hogy majd az enyémből. De gondoltam, hogy akkor két vizet veszek le a polcról, mert nem lesz elég egy. Mentünk a pénztárhoz, felkészültem arra, hogy fizetek és így is lett, mert esze ágában sem volt, hogy ő fizessen. Nem csak az enyémet, de még az övét se. Pénztár után pedig megjegyezte, hogy "na, látod, hagytalak fizetni"


Aztán mentünk az étterembe. Én direkt a legolcsóbb dolgokat rendeltem, ő pedig elég drága kajákat. A végén kihozták a számlát és hát elég sok lett a végösszeg (6000 Ft). Megkérdeztem, hogy fizessük-e felesbe (a lelkiismeretem nem engedte, hogy az egészet ő fizesse, pedig ő hívott meg oda, úgyhogy elvileg neki kellene...). Erre azt válaszolta, hogy neki mindegy. Ebből pedig az jött le nekem, hogy igenis elvárta, hogy én fizessem a részemet. De még egyszer rákérdeztem, hogy mit szeretne? Ő azt mondta, azt amit én. Na, oké... akkor fizetem a sajátomat. Odaadtam neki a felét és távoztunk.


Szóval eddig ő 1x hívott meg engem (moziba), én őt 3x (1x fagyi, 2x üdítő), és felesbe 1x fizettünk (étterem).


Ugye mondtam, hogy én szívesen fizetem a részem. De azt nem mondtam, hogy a srác részét is. Meg az étteremben szerintem neki kellett volna fizetnie, ha már elhív egy ilyen drága helyre. Én sose ettem még 3000 Ft értékben...


Kinek van igaza? Jogosan vagyok felháborodva?


2013. máj. 20. 22:56
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#17 Nem akarom vele megbeszélni mert még csak a randizós fázisban vagyunk és szerintem elég gáz lenne ha megmondanám neki a véleményemet.


#19 Nagyon jó, hogy így csináljátok, én is ezt tenném, ha már mióta tartana a kapcsolatunk. De én még nem jártam/járok a sráccal, ezek még csak a randin történtek!

2013. máj. 22. 01:24
 22/27 anonim ***** válasza:
még 1x meg kell adni az esélyt hogy félreértett. lehet hogy azt hiszi h nem szeretnéd ha ő fizetne. általában nem vagyunk olyan bonyolultak férfiak, én ha azt mondaném, hogy "azt szeretném amit te", az nem azt jelenti hogy azt szeretném hogy te fizess, hanem szimplán azt hogy mond meg mit szeretnél és kész;)
2013. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy az is lehet, hogy egyszerűen csak félreértette és tiszteletben tartja a 'feminista beállítottságodat'.

A legcélravezetőbb az lenne, ha megbeszélnétek, elmondanád neki, hogy ez neked rosszul esik, ha nem érti meg, akkor nincs jövője a kapcsolatotoknak, és ezt mihamarabb emgtudod.

2013. máj. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Szerintem csak félreértette az elején, hogy mit szeretnél, amikor először fizettél helyette. mond meg, hogy legalább felesbe fizessetek, de ne várd hogy udvariaskodjon, hiszen nem fog, mert fiú. nem olyan az észjárása, mint nekünk lányoknak :D.
2013. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de már nem vagyunk együtt.. :(
2013. máj. 29. 23:46
 26/27 anonim ***** válasza:

Látszólag egy fukarjaniba futottál bele, ilyenek is vannak, de az is lehet hogy csak túl fiatal és jóképű, és sorbaállnak hozzá a csajok, tehát nem igazán tiszteli őket. Az ilyenek később jól meg is aláznak ha esetleg tovább tart a kapcsolat és azt látják hogy mindenbe belemész.

Jó is hogy ejtetted, csak annyit tudok tanácsként hozzátenni hogy lehetőleg csak olyankor ajánldd fel randin a fizetést vagy a "fifty-fifty"-t ha Te hívod meg a fiút valahová. Egy agyban érettebb hímnek eszébe se jutna veled fizettetni a fagyis cehhet.

2013. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem jóképű!

Az biztos, hogy már csak akkor ajánlom fel!

2013. jún. 1. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!