Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért halogatja egy nő a randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halogatja egy nő a randi?

Figyelt kérdés

Már az első randit is többször lemondta. A másodikat pedig már még többször lemondta. Milyen ötletetek van? Mi értelme lehet ennek?

Tény hogy elfoglalt, de nem ennyire, hogy ne legyen pár szabad órája.

Már rá is kérdeztem, de azt mondta, hogy "szeretne találkozni, de most nem jó"

Ötletek?



2017. jan. 1. 18:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Vlsz. nem akar rád időt szakítani, csak nem elég gerinces ahhoz, hogy ezt őszintén bevallja. Szerintem hagyd a fenébe.
2017. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 valaki34 ***** válasza:
89%
Nem akar veled találkozni csak nem mondja meg ,mert nem akar megsérteni,vagy más okból !
2017. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Kicsit halványan látszik a kérdésben lévő randi szó végén a "t" … de ott van csak nem jól fogott a tollam :)
2017. jan. 1. 18:28
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Lehet tényleg elfoglalt.

Rajtad múlik, hogy mekkora türelmed van ehhez, és ki tudod-e várni, mire végre kegyeskedik rád is időt szakítani. Nekem biztos nem lenne türelmem, keresnék olyat, akivel randizni is lehet, túl sokat nem agyalnék azon, hogy mit találjak ki...

2017. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt olyan hogy tényleg semmi időm nem volt. Lakásvásárlás, ügyintézés, óráról órára be voltam táblázva, utána pedig csak pihenni volt kedvem. Vagy nála is hasonló a helyzet vagy csak kifogás, nincs kedve hozzá.
2017. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
első randit többször lemondta.. na a 2. lemondásnál mondtam volna neki egy "szia"-t. meg azt, hogy tudja mijével játszadozzon.
2017. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Akkor mondd meg neki, hogy majd jelentkezzen, ha ráér. Ne fuss utána mint egy kiskutya, ezzel saját magadat alázod meg.
2017. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha halogatja az azt jelenti, hogy nem jössz be neki eléggé, nem nyűgözted le. Szerintem hanyagold a lányt.
2017. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki a hét 7 napján 0-24 óráig elfoglalt/fáradt, és mondjuk hetekig sosem ér rá semmire. Mindezt úgy, hogy gyaníthatóan neki nem is kellene utaznia, tehát még azt sem mondhatja, hogy ez a gond. Ha már az első randihoz is így állt hozzá, akkor valószínűleg eleve nem sok esélyed volt nála. A "nem akar megbántani" meg hülyeség, mert szerintem sokkal nagyobb pofátlanság az, ha valaki hülyének néz, mint az, hogy megmondja, hogy nem akar veled találkozni. Én nem várnék rá többé egy percet sem, hidd el, hogy ha nem keresed őt, akkor sem fog ő keresni téged, nem érsz annyit a szemében. Keress mást, őt meg felejtsd el, nem érdemel többet.
2017. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Levágta, hogy csak a szexre kellene neked...
2017. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!