Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért halogatja egy nő a randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halogatja egy nő a randi?

Figyelt kérdés

Már az első randit is többször lemondta. A másodikat pedig már még többször lemondta. Milyen ötletetek van? Mi értelme lehet ennek?

Tény hogy elfoglalt, de nem ennyire, hogy ne legyen pár szabad órája.

Már rá is kérdeztem, de azt mondta, hogy "szeretne találkozni, de most nem jó"

Ötletek?



2017. jan. 1. 18:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Úgy látom igen egybehangzóak a vélemények.

Közben annyi idő eltelt már, hogy kötődni is kezdek hozzá, szinte hiányzik, ha nem beszélünk, mert majdnem minden nap beszélünk már több mint egy hónapja.

2017. jan. 1. 18:48
 12/31 A kérdező kommentje:

#Saller úr

Ha arra kellene, nem itt teregetném ki a gondjaimat. Inkább keresnék olyat aki kapható lenne rá.

2017. jan. 1. 18:57
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Alapjából véve nem értem.

Nem hiszem, hogy ennyire elfoglalt, de ha mégis akkor meg ne ígérgessen előre, vagy mondjon ő egy időpontot!

Így lenne korrekt...N

2017. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

# 13

Volt olyan is, amit ő mondott. De azt is lemondta :D

2017. jan. 1. 19:20
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem jössz be neki eléggé ahhoz, hogy időt szakítson rád. Felejtsd el, ne keresd többet.


Az elsőnél ha 2x lemondja, én utána nem keresem többet, hacsak nem ő keres.


33F

2017. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejonnel neki, teljesen be lenne zsongva, alig varna a randikat, izgalommal keszulodne, ruhakat probalgatna, stb.


Szerintem az van,h latja rajtad, h te mar belezugtal, nagyon akarod, nagyon lelkes vagy es fogalma sincs,hogy hutson le. Nem akar bunko lenni. Mar 100x megbanta, h nem kuldott el az elso randi utan, hidd el. Most ugy erzi,nyakig ul a kakaban. Csak huzza az idot, hatha eszreveszsed magad es lekopsz es akkor nem neki kell elkuldenie.


Ilyen egy gerinces csajert vagy oda. Na, most mar tudod, mit kell tenned. 33N

2017. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Privatot irtal, de itt valaszolok. Eldumalgat veled, persze. Ha van par perc, ora uresjarata.vVagy ha kell egy kis onbizalomtuning, arra jo vagy. Biztositod rola, h o mennyire szuper, gyonyoru, kulonleges, okos stb. Feltoltodik es megy dolgara. Ennyire kellesz neki, m nem jossz be neki igazan. Probald ki, mi tortenik, ha nem hozod tobbet szoba a talit. Elarulom, semmi. Megkonnyebbul majd. De tuningolhatod tovabbra is az egojat a baratzonabol.
2017. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Első randi hogy telt??

Friendzónos vagy 99% .Minden nap beszélgettek a lelkét kellessz hogy karózd nem a nunikàjàt.

Volt egy lány majd minde nap beszélgettünk simán ment az első randi, nincs rà szó hogy milyen volt... mikorra elkönyveltem, hogy rossz a végén villant valami jónak látszó. Üzenetben megköszöntem a szép estét kérdeztem mikor làthatom újra....3napig nem ìrt....Ìrtam egy sajnálom, hogy neki nem volt jó,további sok sikert...Erre ìrt hogy lehet még folytatás de most elfoglalt de majd ìr...kora.ősz óta vàrom..

NA de egyszerű teszt? Randiztatok volna kedd este 8kor. Este 7:30-9:30 közt ìr e üzenteket. Munka közben is lehet vagy betegen vagy mi a kifogás. Ha nem ìr akkor más pasival randizik a randiidőben.

2017. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyi tisztetet megadhatott volna neked hogy ha már ennyiszer lemondta a randikat meg mar kb 1honapja minden nap beszéltetek hogy megmondja hogy mikor jó neki a tali és nem mondja le és élőbe mikor taliztok hogy nem jössz be neki és mint baràt ugy tekint ràd !Mondjuk megérdemelné hogy visszaadjad neki kicsit megszivatni megbeszélsz vele talit és lemondod és kb ezt annyiszor ahànyszor ő visszamondta majd megtudnà milyen érzés a màsik agyàt húzni!
2017. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben én már szívtam nagyon meg. Írogattunk, elfoglalt volt, feldobtam a találkozást nem utasította vissza, csak azt mondta, hogy nem jó, eltelt egy hónap én nem akartam zaklatni ezzel, tényleg elfoglalt volt, egy hónap után ismét feldobtam a találkozás lehetőségét, és erre mondta, hogy nem jó, rákérdeztem nála, hogy mikor lenne jó, és erre közölte, hogy van pasija. (Akiről elfelejtett említést tenni.) Végig úgy éreztem, hogy totál egy hullámhosszon vagyunk, de ott 2 másodperc alatt totál összeomlottam. Utóbb kiderült, hogy mikor velem írogatott kb félidőben összejött a pasijával. Úgy, hogy számomra semmi nem tűnt fel. Megint később visszaolvastam a beszélgetéseinket, és az utolsó pillanatig nem mondta el, hogy van pasija. Azóta nem beszéltem vele...


Szerintem próbáld ki, hogy nem írsz neki pár napig. Ha eltelik 3 nap és nem keres annyira se, hogy mi van veled, akkor felejtsd el. Vagy találj ki magadnak egy hobbit, hogy mit fogsz csinálni, amikor egyébként vele szoktál beszélgetni... Nekem totál kiüresedett az életem, miután nem írogattunk a csajjal, nem tudtam azokban az esti órákban mit kezdeni magammal, közben nagyon nyomorult érzés volt, hogy én a legjobbat adtam magamból, teljesen komolyan össze szerettem volna jönni vele, erre ő ezalatt ősszejött valaki mással. Igazából utólag jöttem rá, hogy valószínűleg fogalma sem volt arról, hogy számomra mit jelentett, illetve szerintem nagyon nem is érdekelte...

2017. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!