Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után ráírtam az exemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után ráírtam az exemre?

Figyelt kérdés

Randiztam ma egy nagyon kedves sráccal, jól éreztem magam vele, meg is beszéltük, hogy újra fogunk találkozni. Aztán hazajöttem, és eszembe jutott az exem, és hülye módom rá írtam is a facebookon. 3 hónapja szaktottunk, azóta egy szót se beszéltünk. Tiszta gáz, szánalmasnak fog gondolni. :(

Mi a fene bajom van? Már alig gondoltam rá, erre mikor találkozok egy másik sráccal, írok neki?

Mit csináljak, ha válaszol az exem? Az új sráccal még érdemes találkoznom? Miatta is bűntudatom van. Teljesen össze vagyok zavarodba.


2016. dec. 30. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ribi vagy.
2016. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl az exeden és bűntudatod támadt az új pasis randi után. De nem lehetne, hogy először rendet teszel magadban, aztán kezdesz randizgatni?
2016. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Súlyos mentális problémára vall, ha nem tudod megmagyarázni a saját tetteidet.
2016. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínű még tényleg érzek valamit az exem iránt, most is azon aggódom, mit fog válaszolni a levelemre. Már ha egyáltalán válaszol. Korai még ez a randizás nekem, meg is fogom írni az új srácnak. Nem akarom hülyíteni.
2016. dec. 31. 00:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Mihamarább tisztázd az új sráccal, hogy ez nem fog menni...


nekem például marha jól esett, amikor az 5. randin jelentette ki a csaj, hogy ő igazából még az exe iránt érez valamit, te ne légy ilyen bunkó

2016. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját magaddal tisztázd először is, mert ez így nagyon gáz és rohadtul nem fer. Az, hogy össze vagy zavarodva szerintem valami mentális betegség első jelei lehetnek. Javaslom és ez nem vicc, keress fel egy pszichológust vagy pszichiátert
2016. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek, megoldódott a probléma szerencsére! :)
2017. jan. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!