Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Aki mer az nyer" alapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Aki mer az nyer" alapon ráírtam, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi diplomaosztón megláttam egy srácot, és egyből megfogott. Sose éreztem még ilyet, Ő járt végig a fejemben, és ahogy láttam, neki se voltam közömbös. A barátnőm nem ismeri, de sok jót hallott róla(udvarias, kedves, bár picit visszahúzódó, olyan elvontabb világ).

Pár szót tudtam váltani vele, mert közben én ott dolgoztam, és ennek révén, de sajna semmi komolyról, csak segítettem neki.

Haza értem és bejelöltem facen. Fent volt, nem jelölt vissza.

Fogtam magam és emiatt ráírtam, hogy nem akarom zavarni, lehetne-e hozzá egy kérdésem.

Vissza írt, hogy persze, de előbb ő kérdezné, hogy honnan ismerem. Megválaszoltam, hogy én segítettem neki, erre közölte, hogy: akkor onnan voltam neki ismerős, és, hogy mi a kérdésem.

Erre most mit írjak?

Igazából semmi ötletem, mert már most azt érzem, hogy nem is vevő rám semmilyen formában. Én a személyiségemmel hódítok inkább, de ha esélyt se fog adni, akkor meg se tudtam próbálni.

Ritkán tetszik meg így valaki, azért nem is hagytam.

Nem vagyok valami tapasztalt lány, de ezt nem akarom elszúrni. :( Tudnátok segíteni?


2016. aug. 1. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

"közben én ott dolgoztam"

"segítettem neki, erre közölte, hogy: akkor onnan voltam neki ismerős, és, hogy mi a kérdésem"

szerintem azt hiszi első körben, hogy valami hivatalosabb dologról van szó...

mennyire akarsz rámenős kérdést? :)


23F

2016. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Igazából bármennyire, addig a szintig, hogy ne nézzen egy kis ledér leányzónak. :)

Nagyon intelligens(nek tűnik), és ahogy hallottam még a barátnőmtől, ő nem az a nagy csajozós. Nagyon tisztelettudóan írt nekem, teljesen, mint egy felnőtt férfi, ezért nem tudom, hogy és mint kellene fogalmaznom.

2016. aug. 1. 11:04
 3/15 anonim ***** válasza:

lehet ilyen sablonos is:

"szimpatikusnak találtalak és szeretnék ismerkedni veled, benne lennél e?"

de írhatsz egyedibbet is azok alapján amit tudsz róla :)


23F

2016. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Akit egy szép, fiatal lány bejelöl a facén, és az nem jelöli vissza, az meleg, vagy hülye.
2016. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hazárdjáték, szóval ne óvatoskodj.

Kérdezd meg, hogy bánatos volt-e, mert úgy láttad

2016. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nos, szépnek nem mondanám magamat. A családom és sok felnőtt szerint ritka szép vagyok, de a korombeliek szerint nem, és én sem látom annak magamat.

Akárkit jelölök be facen(múltkor egy srácot, mert rajzol, és olyan gyönyörűt rajzolt, hogy megkérdeztem, hogyan csinálja, mivel én is imádok rajzolni), nem jelölnek vissza, megnézik az üzenetemet és ennyi.

ISMERŐSÖK SEM jelölnek vissza, akik tudják, ki vagyok.

Nem posztolok semmit agyon, és nem naponta teszek ki képeket.

Na mindegy, picit eltértem a tárgytól. Ma jelölt vissza, pedig tegnap leveleztünk. Írok neki délután, addig végiggondolom, de ez a sablonszöveg egyelőre jónak tűnik.

2016. aug. 1. 12:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Az egyenes út a legegyszerűbb szerintem az ő esetében. Eléggé komolynak tűnik ahhoz, hogy szerintem ne akarjon játszani.

Majd írd már meg, hogy mi lett!

Nagyon szurkolok! :)

2016. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Később írd már meg hogy sikerült-e vagy mi lett vagy már terhes vagy-e tőle vagy akármi...:)
2016. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 PearlDiver ***** válasza:

Keress valamilyen kapcsolódási pontot. Lehetséges közös tevékenység, érdeklődési kör stb és vesd fel hogy ennek apropóján találkozzatok. Akár társaságba is meghívhatod. De nyugodtan fejezd ki felé, hogy szimpatikus neked, a férfiak abból értenek a legjobban :)

26F

2016. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nemrégiben jutottam géphez, szóval majd este írok neki, és megírom, mi a helyzet. Jól esik, hogy érdeklődtök! :)

Ez a közös pont is jó ötlet. Ami passzol, hogy sok a közös, én is sok sorozatot, könyvet, filmet szeretek azok közül, amiket ő néz.

2016. aug. 1. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!