Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Aki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette, mindig új ötletei vannak és meg tudja lepni mindig vmi új dologgal a barátnőjét(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehetne vele beszélni és együtt örülni minden percnek.Az ilyen pasik csak a képzeletünkben élnek vagy tényleg léteznek ilyenek is?és ha vannak akkor hol lehet ilyen személyekkel találkozni?már próbálkoztam társkeresőn, fősulin, bulikon, de sehol.Talán nekem vannak túl sok elvárásaim?
2010. febr. 5. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
Mert az igazság az, hogy a legtöbb csaj csak mondja, hogy az ilyent keresi, valójában az atombunkókkal jönnek össze. Minél butább egy csaj, annál inkább igaz ez. És ez nem műveltség vagy iskolai végzettség kérdése, a legbutábbakat a bölcsész csajok között találni.
2010. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
Ha nem is 1000%osan de én ilyen pasinak tartom magam, és szerencsére mások is így gondolják. Volt barátnőimnek mindent megadtam, amit csak lehetett, a tenyeremen hordoztam őket szó szerint...! Mindegyik megcsalt, mert nekik másra volt szükségük pedig nem vagyok unalmas. Az évek folyamán kicsit úgymond továbbfejlesztettem magam. Az alapvető dolgokat megtartottam, csak épp nagyobb szájú lettem...értem ezalatt a határozottságot stb...! Sztem a lányok általában barátnak keresik az ilyen fiúkat és nem párkapcsolatra...vagy ha szóba is jön a párkapcsolat akkor kihasználják az ilyen srácokat aminek következtében legközelebb félnek magukat adni(tapasztalat)! Nekem szerencsém volt, mert a sok rossz után jött egy lány aki helyrerázott, de annak is vége lett. Azóta is olyan lányt szeretnék, aki képes értékelni azt ha mindent megadnak neki és a maga módján próbálja viszonozni is...(nem gondolok semmi konkrétra)! Szóval meg kell nyugtassalak, nem haltak ki az ilyen pasik és azért van belőlük bőven. Én pl sose vágynék egy plázacicára, vagy egy üresfejű csajra...szal kitartás hátha egyszer szembejössz velem az utcán:)!!!
2010. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
13:09es vagyok...amúgy 22\F
2010. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
ilyen az én párom!:D
2010. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
itt vok, privat?!
2010. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
67%
tehat hol bujkalanak? na merre vannak? komolyan ilyen kerdeseket tesztek fel, amikor MINDIG az olyan kanok melle szegultok aki ver titeket, aki bant, aki megalaz, aki kihasznal. ha pedig tenyleg egy ILYEN romantikusabb beallitottsagu megy oda hozzatok, akkor pedig az mar unalmas es akkor a jon a "bocsi, van pasim!", vagy a "ne haragudj, nem jossz be!". esetleg ha megis osszejottok a fent leirt sraccal, akkor meg elhagyjatok, mert pl.: nem eleg izmos, nincs eleg penze. a siras az persze megy az idealis fiu utan. koszonom szepen, elegem volt egy idore megint a nokbol!!!!!
2010. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
jogos,az utolsóval teljesen egyetértek,ez van örök kárhozat:(
2010. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
Legjobb egyedül!-)
2010. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
Látom sokan vagyunk ilyenek. Nyitunk egy társaságot? :D
2010. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
sokan vagyunk de nem elegen!:)
2010. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!