Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Aki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette, mindig új ötletei vannak és meg tudja lepni mindig vmi új dologgal a barátnőjét(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehetne vele beszélni és együtt örülni minden percnek.Az ilyen pasik csak a képzeletünkben élnek vagy tényleg léteznek ilyenek is?és ha vannak akkor hol lehet ilyen személyekkel találkozni?már próbálkoztam társkeresőn, fősulin, bulikon, de sehol.Talán nekem vannak túl sok elvárásaim?
2010. febr. 5. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%
miért bújkálnék? :D
2010. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 lacikaaaaa ***** válasza:
100%
Hát elvileg én is ilyen vagyok és itt találtam meg az igazit :D:D. ÁÁÁ már foglalt vagyok :$:$. (megjegyzem ennek eszméletlenül örülök). 18/F
2010. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes...minden harmadik ember azt írja hogy ő az, de a valóságban mégsem találkozol ilyen férfival...sajnos :(
2010. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert az ilyen fiúk általában visszahúzódóak, és nem hiszik el azt, hogy ők valójában "álompasik". Tehát az, aki ide beírja, hogy ilyen, az EGY SEM ILYEN!
2010. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, szeretném azt gondolni, hogy álompasi vagyok, csak sajnos addig, amíg nem nagyon kellek így senkinek, nehéz lesz. Nem is mondtam, hogy az vagyok, csak szerintem megfelelnék az itt felsorolt követelményeknek. Az már más kérdés, hogy ennek ellenére nem tekintenek rám "pasiként". 17:18 voltam
2010. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 FFDP ***** válasza:
100%

"Azért, mert az ilyen fiúk általában visszahúzódóak, és nem hiszik el azt, hogy ők valójában "álompasik". Tehát az, aki ide beírja, hogy ilyen, az EGY SEM ILYEN!"


Ennek visszaolvasva látod értelmét? Nem az volt a kérdés, hogy ki álompasi, hanem az hogy ki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette.

2010. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%
Igen 19:00 nagyjából megfogalmazta a lényeget. Ez az igazság.
2010. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
68%
De könyöegöm a péknek kell művel, mert "rosszfiuk " mellett nem unatkozik a nő, a p******- ba lehet eligazodni az egész dolgon...
2010. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
55%
A kérdező egy a sok hülye liba közül :D
2010. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűű. suli, vagy otthon myvip,iwiw. :D

(privibe bővebben mesélek erről ;) )

2010. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!