Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Aki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette, mindig új ötletei vannak és meg tudja lepni mindig vmi új dologgal a barátnőjét(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehetne vele beszélni és együtt örülni minden percnek.Az ilyen pasik csak a képzeletünkben élnek vagy tényleg léteznek ilyenek is?és ha vannak akkor hol lehet ilyen személyekkel találkozni?már próbálkoztam társkeresőn, fősulin, bulikon, de sehol.Talán nekem vannak túl sok elvárásaim?
2010. febr. 5. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:

20:22nek

Nem vallom magam hülye libának,egy 21éves lánynak szerintem mégiscsak több esze van, mint neked.A másik dolog, hát nem is fogsz egy normális csajt találni, na ilyen hülye bunkókkal van tele a világ mint te, sajnos

2010. febr. 5. 20:48
 42/80 anonim ***** válasza:
100%

szia

épp itt fekszik mellettem egy, de azt nem adom:P

2010. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
70%
ennyi tulajdonság vagy csak egy skizofrén srácban vagy a sziámi ikrekben van meg. ennyi erővel hihetnénk a tündérekben és a hableányokban is.
2010. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim válasza:
100%
Léteznek ilyen férfiak. Nekem sikerült találnom kudarcok után, és azóta 2éves boldog kapcsolatban élünk. Minden napunk boldog és nagyon szeretjük egymást, ne add fel csak keresni kell;)
2010. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
100%
ha találtál egy ilyet, akkor szólnál nekem? biztosan van ott még, ahonnan ő jött/jön :D
2010. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
89%

Műveltnek tartom magam, 23 évesen a második diplomámra hajtok, sokat olvasok (de nem vagyok könyvmoly), nem is vagyok ,,kocka", jóképűnek tartanak (a munkahelyemen ,,a spanyolfiúnak" is neveztek már), igyekszem elegáns lenni, adni a megjelenésemre, sportolok is, humorosnak is tartom magam, bár szerintem az igazi humort megérteni csak az tudja, akinek megvan hozzá a kellő intelligenciája, mert ökörködni bárki tud. A mindig vidámság az relatív, ha nincs oka rá az embernek, akkor ne vigyorogjon, mint vadalma (vagy nagyamamám szavaival élve, mint akit b*szni visznek:)), inkább a mindig vidám helyett használnám a sohasem lehangoltvagy a semmi sem töri le kifejezést, könnyen túl tud lépni a sérelmeken én inkább ilyen vagyok. A társa akkor nem unatkozik mellette, ha tudnak találni közös programokat, közös érdeklődést, de mellette úgyanúgy megvan a másik sajátja is. Mindig lehet találni megfelelő időtöltést, csak tudni kell hol keresni. De néha csak egy jó hozzú érdekes beszélgetés is megteszi, ide kapcsolódik a ,,mindent meg lehet vele beszélni". Emellett figyelmes, figyeli a partnere megnyilvánulásait, hogy legközelebb már előre ki tudja találni a kívánalmait. Erről sokat lehet beszélni. Találkozni velük szerintem már azért nehéz, mivel ahogy előttem talán írták már, a lányok az ilyenekre a legjobb barátként tekintenek (hiszen egy barátot sosm veszít el az embre, míg egy partnert könnyebb, így maguk mellett akarják tudni akár ilyen áron is), és inkább az ún. ,,bunkós, macsós" stílus mellett teszik le a voksukat, mert talán ők biztonság (akár anyagit is) látszatát nyújtják, illetve szórakoztatóknak tűnnek, egy ideig aztán jön az, amit néhány sorral feljebb írtam, váltanak, de egy legjobb barátot nem kell leváltani. Na ilyen helyzetek miatt változtak a ,,hol bújkálnak az ilyen pasik?" kategóriájú férfiak a (szintén) fentebb említett ,,egyeddé", mivel a nők látszólag az ilyenre ,,buknak", miközben az esetek nagy többségében azért (is) állnak össze velük, mert jobb nem lévén beérik ennyivel, csak legyen mellette valaki. Pedig ha tudnád hány - általad vázolt - férfi vár párkapcsolatra akár társkeresőn, főiskolán (a bulikat hanyagolnám amennyiben a tuc-tuc zenés diszkókra gondolsz, mivel itt csak az nem szerez magának partnert, aki pancser, vagy magasabb igényeket támaszt maga elé), de már beléjük ivódott, hogy hiába vagyok értelmes, jól is nézek ki (vagy legalább nem vagyok csúnya), humorom is van, a nők mégsem ezt választják.

Szóval kissé a női társadalom is tehet róla, hogy a férfi társadalom ilyen silány minőségű lett (tisztelet a kivételnek persze! mindkét oldalon). Másik ok. Talán a beveztőben már írtam, én is a kérdésben szereplő srácnak tartom magam, viccet félre téve persze:), hiszen akkor nem írtam volna ennyit, ha nem indít meg maga a kérdés, szóval a lényeg: lehet, hogy keresnek engem a nők, sőt már lehetne több legjobb barátom nő személyében, mivel látszik akarnák is ezt, hiszen nem akarják a társaságomat elveszíteni, de van egy másik probléma is. Egy tanulmányban olvastam az erős jellemről, ami annyit takar, hogy vonzó egyénnek tartják az illetőt, de félnek tőle. Nem vicc, és ezt tapasztaltam magamon, hogy hiába karok nyitni egy lány felé, még a humoromat is érti és nevet rajta, egyszerűen látszik rajta, hogy zavarban van és nem tud reagálni semmit, illetve többször veszem észre, hogy stírölnek, amint oda nézek elkapják a fejüket (szintén zavartan). Talán ez már nem is a témába vág:D bocsánat, hogy nagyon elkalandoztak a gondolataim. Na szóval ebben a helyzetben az a nehéz, hogy ha nincs visszajelzés a másik fél részéről (akár verbális, akár nem verbális), akkor az ehhez hasonló srácok nem időznek, lépnek tovább.

Ha van még hely a végére:) egy tanácsnak: próbálj érdeklődést mutatani a legtöbb közeledés iránt, ne zárkózz el még, ha a másik fél nem is úgy közelít, mint nőhöz (lehet ez a taktika része:D), de az igazán nagy lépést csak akkor tedd meg, ha már jól megismerted, és ha nem álmaid herceg az illető, akkor ne a szokásos ,,legyünk barátok" vagy ,,most nem keresek kapcsolatot" (itt érdemes megjegyezni, hogy a nők nagy része útál egyedül lenni, tehát a legtöbb esetben biztosan nem igaz ez az állítás) szöveggel rázd le, hanem őszintén vázold az elképzeléseidet és hogy ő ebbe sajnos nem tartozik bele.

Nem tudom mit lehet ebből kihámozni, a lényeg - mint ahogy e sorok írója is bizonyítja - lehet még találni ilyen férfiakat! :)

2010. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm, tényleg mindent leirtál és kibővitetted, kezdek rájönni, hogy tényleg nem csak képzelet szüleménye az elmélkedésem
2010. febr. 5. 23:29
 48/80 A kérdező kommentje:
Szivesen megismerkednék veled
2010. febr. 5. 23:32
 49/80 anonim ***** válasza:
69%

20:22-es vagyok: Azért kaptad a minősítést, mert kb. olyan lehetsz mint az újonnan szerzet "spanyolfiúd". Lerí róla, hogy ő maga a tökéletesség, mégis az interneten "csajozik".

A másik, ha nagyok az elvárásaid, ne lepődj meg, ha esetleg neked is nagyobb elvárásoknak kell megfelelned. Lehet nem ütöd meg azt a szintet, mind külsőleg mind belsőleg, hogy egy tökéletes pasid legyen. Egyébként meg én is 21 (fiú) vagyok szóval felesleges a koroddal pedálozni....

2010. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tegyük hozzá, hogy pár helyen a spanyolfiú nem ír hülyeséget, például ott, hogy erről részben a nők is tehetnek, blablablabla....
2010. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!