Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Aki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette, mindig új ötletei vannak és meg tudja lepni mindig vmi új dologgal a barátnőjét(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehetne vele beszélni és együtt örülni minden percnek.Az ilyen pasik csak a képzeletünkben élnek vagy tényleg léteznek ilyenek is?és ha vannak akkor hol lehet ilyen személyekkel találkozni?már próbálkoztam társkeresőn, fősulin, bulikon, de sehol.Talán nekem vannak túl sok elvárásaim?
2010. febr. 5. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolóknak

Szerintetek miért nem figyelnek rátok a lányok?

2010. febr. 5. 17:12
 22/80 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy azt egy korábbi hozzászólásomban is közöltem, valószínűleg azért, mert túl jó társaságot képezünk, és ezért a lányok inkább barátként könyvelnek el, mint pasiként.
2010. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
100%

Azt figyeltem, elhívom randizni, ok. Próbálok vele kedves lenni, abból az következik, hogy áradozik milyen volt az ex pasija... erre nem lehet csak szemet hunyni...

Jó ez egy változat, másik alkalom, leveszem a kabátját másik lánynak elrántja, "áááá nem vagyok pisis" hát má bocs... akkor mi a fenének kedveskedni, meg figyelmeskedni?

2010. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
100%
Rám figyelnek:) Elég sokan is:)
2010. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
89%
Azért kedves kérdező, mert unalmasnak tartotok ti minket, nektek az fekszik ha a tag minden hétvégén holtrészeg, és életébe könyvet ki nem nyitott. Na ezért nem néznek ránk. Másik, én elismerem kicsit igényes vagyok, de van józan eszem is. NA ez lehet a gond.
2010. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...hát elegáns nem vagyok.

Különben gyanítom hogy az elvárások túl magasak, legalábbis ez szokott lenni a helyzet, bár ez a felsorolás még nem vészes, de vajon nem hagytál ki semmit?

Általában az ellentmondásos elvárásokon buknak el az emberek. Gondold át hogy PONTOSAN mik az elvárásaid, és ahol ellentéteket találsz ott kénytelen leszel kihúzni a kevésbé fontosat.

Tudod, a herceg a fehér lovon aki verseket ír neked aligha esélyes egy szál karddal a sárkány ellen. Akinek viszont lenne esélye az gondolhatod micsoda izomagyú gyilkológép kell hogy legyen. Ez van ha kilépünk a mesék világából.

Az a srác aki szerény és csendes típus, ugyanakkor határozott és férfias, aki mindig vidám, jó humorú, de képes komolyan venni a komoly dolgokat, aki odafigyel a megjelenésére, ápolt, tiszta, elkísér soppingolni, szereti a művészeteket, és mégsem meleg. És még sorolhatnám. Háát, nem az a baj hogy ilyen nem létezik, csak hát már foglalt. Azzal a csajjal jár akinek jó nagy a melle, de pont jól elfér az ember tenyerében, frankó az ágyban mint akinek 40 év tapasztalata van több ezer férfival, pedig csak 20 éves és szűz, éééés ezt is lehetne még sorolni egy ideig, de azért, gondolom ennyiből is érthető.

2010. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az eddigiekkel, vagyunk ilyenek szép számmal, csak sajnos általában tényleg a nagyon jó barát kategóriába vagyunk besorolva...18/F
2010. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:
Az ilyen pasiknak(akik még nem haltak ki) plázacica barátnőjük van, nagy mellekkel meg ....?Miért van az, hogy általában a normális pasiknak mind beképzelt, műveletlen barátnőjük van?persze azért biztos vannak kivételek
2010. febr. 5. 17:27
 29/80 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy nekem nem kellene egy beképzelt plázap*csa. Nekem alapvető egy lánynál, hogy lehessen vele értelmes dolgokról is beszélni. Természetes, hogy a külső is fontos, mert hát nem akarok mindig csukott szemmel, meg telefonon beszélgetni, de az nem minden.
2010. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 FFDP ***** válasza:
82%
Itt vagyok (és persze sikerült nekem a lehetetlen, szóval beképzelt f@sz is).
2010. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!