Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Aki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette, mindig új ötletei vannak és meg tudja lepni mindig vmi új dologgal a barátnőjét(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehetne vele beszélni és együtt örülni minden percnek.Az ilyen pasik csak a képzeletünkben élnek vagy tényleg léteznek ilyenek is?és ha vannak akkor hol lehet ilyen személyekkel találkozni?már próbálkoztam társkeresőn, fősulin, bulikon, de sehol.Talán nekem vannak túl sok elvárásaim?
2010. febr. 5. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
81%
Minden nem kell ránk fiukra hárítani na, nők is megérik a pénzüket. Nem kell félteni őket sem.
2010. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
100%
20:22es! a "spanyolfiú" nem neten csajozik, hisz nem válaszolt a kérdezőnek. az is látszik h szellemileg teljesen feletted áll. ja meg sokkal inkább tűnik úgy h te csajozol neten, mert minden nap reagálsz a kommentekre:)
2010. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
60%

Kérdésedre válaszolva összefoglaló jelleggel:

az ilyen srácok, többnyire otthon ülnek, és várják hogy becsöngessen a nagy Ő. Nem buliznak, nem piálnak, neten vannak szinte mindig, vagy kockulnak.

Ez a szomorú valóság. Persze mint mindig itt is vannak kivételek.

2010. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm éppen ilyen, csak a csaj dobta a pasit, mert nem volt olyan bunkó és "kemény" mint a többi.ha GONDOLOD megadhatom a címét, de attól is függ h hány éves vagy.ez a pasi egy igazi...
2010. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de sztem én pont ilyen vagyok, ha nem hiszed el, küldj egy privát e-mailt, és ha gondolod megadom a címem.Én is pont ilyen nőt keresek, aki ezekre vágyik.Nem csalódnál bennem.
2010. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
68%
13:36: Most olyan ostobának hiszel, hogy nem tudod, hogy saját magad véded? :D Ne röhögtess!
2010. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%
igen,a kérdésedre válaszolva,elég nagy az elvárásod,ha minden a szerencsétlen srácnak kell csinálnia te mit tennél az ügy érdekébe?-ja,a sex nem elég!
2010. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen pasi van mint hiszed! Illetve mint Ti lányok hiszitek. Csak az ilyen srácok nem a ku...kat keresik! És sajna ha elmész bulizni például, akkor nagyrészt ebbe botlasz, hogy lesz..lak, meg b.sz se..be. És ez egy kicsit unalmas! Az elején persze még jó, de hosszú távon már nem elégíti ki az ilye srácokat. Jól nézz körbe például a buszon. Ha van szemed meglátod kiben van érték. Remélem tudtam segíteni!

F/24

Amúgy itt vagyok :P

2010. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%
én már rég letettem az ilyen lányokról,mert idáig csak csalódtam,a csalódásnál a magány is jobb.
2010. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:
Miert tettel le roluk?talan csak rossz helyen keresed
2010. febr. 11. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!